0

Roberto jest świetnym zawodnikiem, troche obawiam sie o jego dyspozycje fizyczną aczkolwiek technicznie daje rade. Opinie ignorantów są nieważne, kiedyś był to topowy prawy obrońca, wciąż nie jest stary, musi odbudować sie po kontuzji.

0

@FCB_dimiC Zapomniałem, że ma grać za Pedriego. Myślałem, że ma zająć miejsce De jonga.

0

@FCB_dimiC Przecież to inna rola na boisku jak już to Gavi.

0

@Encore Szkoda, że nie poszedł kategorie wyżej. Conorowi można wiele zarzucać ale piął sie wyżej z kategoriami aż zderzył sie z Khabibem.

0

Zapasy>boks w 90% przypadków.

0

@halfnolife Josef, natsu jeszcze nie bylo

2

@Cariones W rezerwach nic nie grał, był bardzo przeciętny w 3 lidze.

0

@Mroziu do high league

0

Ma ktos linka na pw?

0

Jak patrze na Malika to robie sie jakoś taki o anty-imigranci, Polska dla Polaków. Normalnie tak nie mam.

0

@Ronmes Nie dopuścić do 8-2.

0

@Coutinho007 śmiechłem nawet :D

0

@PJ1985 Złóżmy sie po 10zł.

2

Dawać tego Ronaldu do Barcy. Zna lige, język xD

0

@hayek Od razu w historii świata. II wojna to przy tym hu.

1

@Sysia11 Ide rozpędzić sie na ściane xd

2

@Sysia11 Nie ma w tym nic złego, że sie udzielają na naszej stronie, byleby z kulturką.

0

@cules100pro To tylko reprezentacja, tak naprawde najważniejsza jest gra klubowa.

3

@TheNekro94 Jak najbardziej można mieć zakwasy w tym odcinku pleców, szczególnie po martwym ciągu.

0

@amanter Specjalnie napisałem przy nim, że też grał i szkolił sie w rezerwach bo tak było, grał w Barcy B. Poza tym wg Uefa też będzie można go nazwać wychowankiem.

1

@amanter Moriba, Adama Traore, Araujo grał w rezerwach, Montoya też przykokszony. Było ich pewnie wielu ale w Barcelonie najlepiej odnajdują sie chucherka.

2

@dias Obecnie spośród naszych prawych obrońców Mingueza grał najbardziej solidnie.

0

Podobno Belotti wyceniony na 15 mln. W takim razie zastanowiłbym sie nad rezygnacją z usług mega Duna.

8

@RobiS Oo wreszcie ambitny kontent.

0

@Filipfcb2000 Byleby sie pozbył min dwójki z zestawienia Pjanicz, Umtiti, Cou, Dembele, Roberto to będzie już git.

0

@Cvzx Chromecast 4.

0

@Guess to dość umowne podejście

0

@RR Wg mnie też. To jest piłka nożna a nie zapasy. Zderzenie bark w bark to co innego, wygrywa silniejszy/lepiej ustawiony a takie łapanie rękoma to zwykłe chamstwo.

0

@lucca87 Messi też chciał ale Laporta nie ogarnął sprzedaży na czas.

0

Icardiego bym wypożyczył gdyby była możliwość. Może po ew odejściu Pjanica, Roberto, Martina itp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?