Roberto jest świetnym zawodnikiem, troche obawiam sie o jego dyspozycje fizyczną aczkolwiek technicznie daje rade. Opinie ignorantów są nieważne, kiedyś był to topowy prawy obrońca, wciąż nie jest stary, musi odbudować sie po kontuzji.
@amanter Specjalnie napisałem przy nim, że też grał i szkolił sie w rezerwach bo tak było, grał w Barcy B. Poza tym wg Uefa też będzie można go nazwać wychowankiem.
@amanter Moriba, Adama Traore, Araujo grał w rezerwach, Montoya też przykokszony. Było ich pewnie wielu ale w Barcelonie najlepiej odnajdują sie chucherka.
@RR Wg mnie też. To jest piłka nożna a nie zapasy. Zderzenie bark w bark to co innego, wygrywa silniejszy/lepiej ustawiony a takie łapanie rękoma to zwykłe chamstwo.
0
Roberto jest świetnym zawodnikiem, troche obawiam sie o jego dyspozycje fizyczną aczkolwiek technicznie daje rade. Opinie ignorantów są nieważne, kiedyś był to topowy prawy obrońca, wciąż nie jest stary, musi odbudować sie po kontuzji.
0
@FCB_dimiC Zapomniałem, że ma grać za Pedriego. Myślałem, że ma zająć miejsce De jonga.
0
@FCB_dimiC Przecież to inna rola na boisku jak już to Gavi.
0
@Encore Szkoda, że nie poszedł kategorie wyżej. Conorowi można wiele zarzucać ale piął sie wyżej z kategoriami aż zderzył sie z Khabibem.
0
Zapasy>boks w 90% przypadków.
0
@halfnolife Josef, natsu jeszcze nie bylo
2
@Cariones W rezerwach nic nie grał, był bardzo przeciętny w 3 lidze.
0
@Mroziu do high league
0
Ma ktos linka na pw?
0
Jak patrze na Malika to robie sie jakoś taki o anty-imigranci, Polska dla Polaków. Normalnie tak nie mam.
0
@Ronmes Nie dopuścić do 8-2.
0
@Coutinho007 śmiechłem nawet :D
0
@PJ1985 Złóżmy sie po 10zł.
2
Dawać tego Ronaldu do Barcy. Zna lige, język xD
0
@hayek Od razu w historii świata. II wojna to przy tym hu.
1
@Sysia11 Ide rozpędzić sie na ściane xd
2
@Sysia11 Nie ma w tym nic złego, że sie udzielają na naszej stronie, byleby z kulturką.
0
@cules100pro To tylko reprezentacja, tak naprawde najważniejsza jest gra klubowa.
3
@TheNekro94 Jak najbardziej można mieć zakwasy w tym odcinku pleców, szczególnie po martwym ciągu.
0
@amanter Specjalnie napisałem przy nim, że też grał i szkolił sie w rezerwach bo tak było, grał w Barcy B. Poza tym wg Uefa też będzie można go nazwać wychowankiem.
1
@amanter Moriba, Adama Traore, Araujo grał w rezerwach, Montoya też przykokszony. Było ich pewnie wielu ale w Barcelonie najlepiej odnajdują sie chucherka.
2
@dias Obecnie spośród naszych prawych obrońców Mingueza grał najbardziej solidnie.
0
Podobno Belotti wyceniony na 15 mln. W takim razie zastanowiłbym sie nad rezygnacją z usług mega Duna.
8
@RobiS Oo wreszcie ambitny kontent.
0
@Filipfcb2000 Byleby sie pozbył min dwójki z zestawienia Pjanicz, Umtiti, Cou, Dembele, Roberto to będzie już git.
0
@Cvzx Chromecast 4.
0
@Guess to dość umowne podejście
0
@RR Wg mnie też. To jest piłka nożna a nie zapasy. Zderzenie bark w bark to co innego, wygrywa silniejszy/lepiej ustawiony a takie łapanie rękoma to zwykłe chamstwo.
0
@lucca87 Messi też chciał ale Laporta nie ogarnął sprzedaży na czas.
0
Icardiego bym wypożyczył gdyby była możliwość. Może po ew odejściu Pjanica, Roberto, Martina itp