@sokot Nawet gdyby nie był chory to trzeba mieć troche wyobrażni a nie walić cepy w tak niebezpiecznym dla głowy miejscu. A te laski zero empatji, śmieją sie widząc gościa, który zemdlał tylko dlatego, że on wcześniej je obrażał. Mamy xxi wiek a nie dziki zachód, policja jest od czegoś ten facet nie musi być bezkarny.
@sokot Tu nie chodzi o kolor skóry, obawiam sie, że gościu był chory a bicie takiej osoby jest dla mnie czymś takim jak bicie dziecka. Białe laski sie śmiały ale w tłumie rzadko jest inteligencja. Tutaj czarny bije, białe sie śmieją, wypaczenie człowieczeństwa i brak świadomości, że jednym ciosem można nawet zabić gdyby upadł niefortunnie trafiając głową o jakiś kant.
Witam. Czy przenosił ktoś z was pliki z telefonu na zewnętrzny dysk? Czy taka operacja jest bezpieczna dla plików i czy nie będzie potrzebne do tego jakieś zewnętrzne zasilanie? Nie chce ze sobą wozić laptopa w podróży a filmy zajmują już całą pamięć telefonu.
Jeśli Pjanicz zejdzie do tych 4mln to nie będzie tragedii jak zostanie jako alternatywa dla Busiego. Nie wierze, że w ciągu 2 lat nie zostało mu nic z topowego pomocnika. Zatrudnić Chodakowską i będzie git.
Roberto jest świetnym zawodnikiem, troche obawiam sie o jego dyspozycje fizyczną aczkolwiek technicznie daje rade. Opinie ignorantów są nieważne, kiedyś był to topowy prawy obrońca, wciąż nie jest stary, musi odbudować sie po kontuzji.
0
A gdyby tak wypożyczyć Aspasa w styczniu.
0
Siema. Jak tam Kubica. Pozytywny występ? Jest szansa, że na dłużej zagości w F1?
0
@Barca1992 jeszcze dupa
0
@ElPonczato Tylko Araujo prezentuje jako taką forme.
1
Bardziej by sie sprzydał jakiś lewonożny środkowy obrońca/ defensywny pomocnik niż Olmo. Jako ofensywny pomocnik może grać Coutinho, Pedri, Demir.
0
@sokot Zapytam inaczej. Gdyby zmarł to też by mu sie należało?
0
@sokot Nawet gdyby nie był chory to trzeba mieć troche wyobrażni a nie walić cepy w tak niebezpiecznym dla głowy miejscu. A te laski zero empatji, śmieją sie widząc gościa, który zemdlał tylko dlatego, że on wcześniej je obrażał.
Mamy xxi wiek a nie dziki zachód, policja jest od czegoś ten facet nie musi być bezkarny.
0
@sokot Tu nie chodzi o kolor skóry, obawiam sie, że gościu był chory a bicie takiej osoby jest dla mnie czymś takim jak bicie dziecka. Białe laski sie śmiały ale w tłumie rzadko jest inteligencja. Tutaj czarny bije, białe sie śmieją, wypaczenie człowieczeństwa i brak świadomości, że jednym ciosem można nawet zabić gdyby upadł niefortunnie trafiając głową o jakiś kant.
0
@sokot Ja widze jakiegoś psychola albo naćpanego, nie wydaje mi sie, że uderzenie tego gościa jest godne pochwały.
7
Ale by siadło na jakimś meczu takie Fati Depay Dembele w ataku z każdym w pełni formy fizycznej.
11
@MesQueUnClub96 Nie wykluczone, że Cristiano Ronaldo rozegra więcej meczy od teraz do końca kariery niż Dembele.
0
@Ironman Oby Bayern go kupił za jak największą kase.
0
@NismoFCB Tylko jeden obcokrajowiec w podstawie, nie poznaje tej drużyny.
0
Witam. Czy przenosił ktoś z was pliki z telefonu na zewnętrzny dysk? Czy taka operacja jest bezpieczna dla plików i czy nie będzie potrzebne do tego jakieś zewnętrzne zasilanie?
Nie chce ze sobą wozić laptopa w podróży a filmy zajmują już całą pamięć telefonu.
0
@daniel32778 To też zależy od samego Halaanda.
4
Nie obraziłbym sie gdyby Luuk de Jong miał takie statystyki u nas jak w swoim ostatnim sezonie w Eredivisie.
1
@neeed Ci biali też są 2/10.
0
Jeśli Pjanicz zejdzie do tych 4mln to nie będzie tragedii jak zostanie jako alternatywa dla Busiego. Nie wierze, że w ciągu 2 lat nie zostało mu nic z topowego pomocnika. Zatrudnić Chodakowską i będzie git.
0
@Vebrol Albo za babcie.
Wiem, wiem. Nie śmieszne.
1
@Vebrol Niższy czyli jeszcze lepszy. Boateng zesrany już przed meczem.
1
Cavani będzie grał na zmiane z Kunem :D
0
@Walker Nie ma nic złego w tym ekologicznym paliwie.
1
Wiadomo kiedy Fati może wrócić do gry?
0
@Ghotti Dać Ronaldo opaske i powiedzieć, że ze względu na sytuacje w klubie musi zredukować pensje xD
1
Dawać Belottiego, jedyny sensowny napastnik za małe pieniądze z racji kończońcego sie kontraktu.
0
@dv_7 brak obrony, 9ki, bramkarz nie w najlepszej dyspozycji.
4
Ku-ti-nio, Ku-ti-nio, Ku-ti-nio
1
Mingueza, Cou, Puig in. Griez, Emerson, Brait out.
0
@Kondziubarca Teraz go nie chcą, wtedy chcieli go ale Barcelona była w innym miejscu.
0
Roberto jest świetnym zawodnikiem, troche obawiam sie o jego dyspozycje fizyczną aczkolwiek technicznie daje rade. Opinie ignorantów są nieważne, kiedyś był to topowy prawy obrońca, wciąż nie jest stary, musi odbudować sie po kontuzji.