0

A gdyby tak wypożyczyć Aspasa w styczniu.

0

Siema. Jak tam Kubica. Pozytywny występ? Jest szansa, że na dłużej zagości w F1?

0

@Barca1992 jeszcze dupa

0

@ElPonczato Tylko Araujo prezentuje jako taką forme.

1

Bardziej by sie sprzydał jakiś lewonożny środkowy obrońca/ defensywny pomocnik niż Olmo. Jako ofensywny pomocnik może grać Coutinho, Pedri, Demir.

0

@sokot Zapytam inaczej. Gdyby zmarł to też by mu sie należało?

0

@sokot Nawet gdyby nie był chory to trzeba mieć troche wyobrażni a nie walić cepy w tak niebezpiecznym dla głowy miejscu. A te laski zero empatji, śmieją sie widząc gościa, który zemdlał tylko dlatego, że on wcześniej je obrażał.
Mamy xxi wiek a nie dziki zachód, policja jest od czegoś ten facet nie musi być bezkarny.

0

@sokot Tu nie chodzi o kolor skóry, obawiam sie, że gościu był chory a bicie takiej osoby jest dla mnie czymś takim jak bicie dziecka. Białe laski sie śmiały ale w tłumie rzadko jest inteligencja. Tutaj czarny bije, białe sie śmieją, wypaczenie człowieczeństwa i brak świadomości, że jednym ciosem można nawet zabić gdyby upadł niefortunnie trafiając głową o jakiś kant.

0

@sokot Ja widze jakiegoś psychola albo naćpanego, nie wydaje mi sie, że uderzenie tego gościa jest godne pochwały.

7

Ale by siadło na jakimś meczu takie Fati Depay Dembele w ataku z każdym w pełni formy fizycznej.

11

@MesQueUnClub96 Nie wykluczone, że Cristiano Ronaldo rozegra więcej meczy od teraz do końca kariery niż Dembele.

0

@Ironman Oby Bayern go kupił za jak największą kase.

0

@NismoFCB Tylko jeden obcokrajowiec w podstawie, nie poznaje tej drużyny.

0

Witam. Czy przenosił ktoś z was pliki z telefonu na zewnętrzny dysk? Czy taka operacja jest bezpieczna dla plików i czy nie będzie potrzebne do tego jakieś zewnętrzne zasilanie?
Nie chce ze sobą wozić laptopa w podróży a filmy zajmują już całą pamięć telefonu.

0

@daniel32778 To też zależy od samego Halaanda.

4

Nie obraziłbym sie gdyby Luuk de Jong miał takie statystyki u nas jak w swoim ostatnim sezonie w Eredivisie.

1

@neeed Ci biali też są 2/10.

0

Jeśli Pjanicz zejdzie do tych 4mln to nie będzie tragedii jak zostanie jako alternatywa dla Busiego. Nie wierze, że w ciągu 2 lat nie zostało mu nic z topowego pomocnika. Zatrudnić Chodakowską i będzie git.

0

@Vebrol Albo za babcie.
Wiem, wiem. Nie śmieszne.

1

@Vebrol Niższy czyli jeszcze lepszy. Boateng zesrany już przed meczem.

1

Cavani będzie grał na zmiane z Kunem :D

0

@Walker Nie ma nic złego w tym ekologicznym paliwie.

1

Wiadomo kiedy Fati może wrócić do gry?

0

@Ghotti Dać Ronaldo opaske i powiedzieć, że ze względu na sytuacje w klubie musi zredukować pensje xD

1

Dawać Belottiego, jedyny sensowny napastnik za małe pieniądze z racji kończońcego sie kontraktu.

0

@dv_7 brak obrony, 9ki, bramkarz nie w najlepszej dyspozycji.

4

Ku-ti-nio, Ku-ti-nio, Ku-ti-nio

1

Mingueza, Cou, Puig in. Griez, Emerson, Brait out.

0

@Kondziubarca Teraz go nie chcą, wtedy chcieli go ale Barcelona była w innym miejscu.

0

Roberto jest świetnym zawodnikiem, troche obawiam sie o jego dyspozycje fizyczną aczkolwiek technicznie daje rade. Opinie ignorantów są nieważne, kiedyś był to topowy prawy obrońca, wciąż nie jest stary, musi odbudować sie po kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?