5

Teraz Griez i Depay będą mieli łatwiej sie wykazać. Obydwaj są graczami którzy lubią przebywać w podobnych sferach na boisku jak Leo. Szczególnie licze na Griezmanna bo to mimo wszystko topka światowa co wielokrotnie udowadniał grą w kadrze gdzie takiego Mbappe nakrywa. Wciąż mamy gwiazdy w zespole i teraz będzie im łatwiej rozbłysnąć. Mamy jedną z najbardziej utalentowanych młodzieży w Europie, jeśli Fatiego nie zniszczą kontuzje to zapowiada sie na cracka,w głowie wydaje sie mieć poukładane. Najbardziej obawiam sie o przyszłość ligi choć może wreszcie stanie sie bardziej wyrównana i efekt będzie odwrotny. Oby.

2

@pt9 100% hot, ale są lepsze milfy.

0

@Jackazz Nie rozumiem nawiązania.

0

Czemu LPG nie jest promowane przez ekologów czy UE?

0

@Puyolex Kounde.

0

Jak myślicie o której można spotkać piłkarzy gdzieś pod stadionem?

0

Ktoś wie gdzie można kupić tanie bilety na mecz Barca-Stuttgart?

1

@Coutinho007 Alena w Barcy B to był kot, cała gra była na nim oparta.

0

@Keson To jeszcze nie jest pewne

1

@LeoMessiah 6,4. W dłoni leży komfortowo ale wkurza mnie zawsze jak wystaje z kieszeni i mam wrażenie, że zaraz wyleci. Chciałbym tą samą szerokość telefonu ale, żeby był krótszy.

0

@Rewolucja123 No wiesz jak jest na świecie. Nie powinien tego na
pewno upubliczniać. To jest jego największa głupota.

0

@Kettger Nie. Bardziej brakuje nam typowego defensywnego pomocnika.
Jeśli Moriba podpisze kontrakt to będzie blokowany przez Renato.
Lewa obrona również bardziej potrzebuje wzmocnienia.
Osobiście preferowałbym sprowadzić za darmo Paulinho, który jest sprawdzony na tym poziomie.

0

@maroon Juri Urbanian to porządny obywatel.

1

Trochę u nas kłopot z lewonożnymi obrońcami ostatnio, a ten gościu jest idealnie skrojony pod Barce. Kontrakt do 2023, więc może za rok?


0

@maroon Nie ona. Ten z satelitami.

0

@Rust_Cohle Teraz dostał typa bez wygranej od 6 walk (5 porażek i raz mu sie udało no contest, potem i tak przegrał z tym gościem). Poczekajmy aż dostanie kogoś z góry i zobaczymy czy ta porażka będzie dalej koleć w oczy. Mamy już kilku zawodników w ufc o których mówi sie dużo mniej a osiągneli znacznie więcej. Good luck ale jeszcze go nie przetestowali zbyt dobrze.

0

@Kengo Mój idol!

0

@kaamil1910 Bo przysiady, martwy i rwanie potem.

0

@Piorun Mój stary też sie napalił na ravke i mówił, że podobno solidne autko.

2

Odpaliłem powtórke meczu Argentyna Boliwia i moje oko przykuł Lisandro Martinez. Po trosze wyczuwam nowego Marszczerano co dobrze zwiastuje na rozwiązaniem problemów na środku obrony u Argentyńczyków.

2

Hermoso solidny obrońca, to już dużo bardziej pozytywnie rzutuje na wymiane z Atleti.

4

@kamiVeB Lisandro wsm nwm dlaczego nie grał.

1

@BorzyKrzys A gdzie karzeł?

1

On ma tylko nazwisko profesjonalne.

1

@masterandservant Ugułem dobsze grał. Kiwał, podawał, lotoł dużo.

5

@Elosek Nie od razu Kraków zbudowano.

0

A co do meczu Anglia Dania. Nie uważacie, że Mata ostatnio stał sie zbyt mainstreamowy? Wsm to najbardziej podobał mi do czasu Patointeligencji, jak robił taki śmiszny ale fajny kontent. Teraz robi taki zwykły polski rap, czyli ch***wy ugułem, wchodzi ale dopiero po 5 piwie. Pro8l3em też jest dla mnie przykładem pseudoartystycznego gunwa naszych realiów.

0

Fkn Angole. .

0

@Janiama RL mniej kreatywny ale agresywniejszy w pressingu.

0

@kuz Pressing, jest pod grą, krótkie oraz otwierające podania, warunki fizyczne oraz skuteczność adekwatna do pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?