@Rewolucja123 Taktycznie Valdi zjada Kumana aczkolwiek uważam, że dobrze sie stało, że Ronald stoi za sterami w tym pandemicznym sezonie. Całkiem fajnie zarządza naszą kadrą, która z jednych z najstarszych w top5 lig stała sie jedną z najmłodszych w top5 lig jeśli chodzi o minuty w 1 zespole.
@Azi Pierwsze zdanie w żaden sposób nie opisuje woli dołączenia do Barcy przez Kimmicha, przez co drugie zdanie nie może wykluczać pierwszego, tymbardziej, że pierwsze zdanie jest żartem bo dołączenie Kimmicha do Barcy to rzecz raczej nierealna na ten moment. Drugim zdaniem sprostowałem ale to Ci nie wystarczyło. Głupia dyskusja wsm ;)
@Bruttal 6,5. Dobry mecz, choć bez fajerwerków, Riki był dobry w utrzymaniu płynności na boisku, widać było świetne wyszkolenie techniczne. Z drugiej strony wciąż częste błędy w ustawieniu (u Moriby jeszcze bardziej widoczne). W tym meczu troche przypominał Arthura jak grał u nas, jednak Arthur lepiej sie ustawiał za to był słabszy w grze do przodu. Napewno ma potencjał, w jego meczach granych od 1 minuty jest wyraźny progres. Poza tym uważam, że Duet Puig, Pedri śmiało może razem grać, jednak Puig musi być lepiej wyszkolony taktycznie.
3
Real dawać na remis :D
Hala Madrid xD
0
Może i to same głąby ale Krycha walczy w całkiem fajnym stylu.
10
@Popitek12 I głupszy.
0
Jakim obrońcą był Roberto Carlos? Czy w prime był lepszy od Marcelo w prime?
0
@MesQueUnClub_87 A.
0
Dlaczego Araujo kopnął ławke? O co chodzi z Justyną Żyłą? Jak tam Gromda?
Kurde ciężki tydzień w pracy.
1
@VamosRakieta Czemu on to zrobił?
0
@messi564 @abram3k Ciekawe w którą strone sie rozwinie, warunki ma dobre.
2
@AllBundy Kolejna 10ka, why not możemy zagrać 11ką ofensywnych pomocników.
1
@AnnaMarianna Dużo ładniejsza od Ester.
1
@kazbychu FCBanda Świrów xD
6
@Rewolucja123 Taktycznie Valdi zjada Kumana aczkolwiek uważam, że dobrze sie stało, że Ronald stoi za sterami w tym pandemicznym sezonie. Całkiem fajnie zarządza naszą kadrą, która z jednych z najstarszych w top5 lig stała sie jedną z najmłodszych w top5 lig jeśli chodzi o minuty w 1 zespole.
0
@Virusk3 Uderzające podobieństwo do Colemana. I ten wąsik dziewiczy taki podobny.
0
@VeB77 W Monaco też fajnie pykał w lm ale ostatnio coś mu nie siedzą te rozgrywki. Natomiast Neymar gra tak samo dobrze w Ligue jak i w lm
4
@Quavosk Może Dembele albo Araujo, ale tak z miejsca to Alba wydaje sie mieć najwięcej niuta.
5
@Rust_Cohle :D
5
Zobaczymy jutro jak to jest z tym Empape bo zazwyczaj jak go widze w meczach z topką to jest mocno przeciętny.
1
@escarabajo Czemu nie w Lipsku? W ciągu ostatnich 4 lat radzą sobie podobnie jak Borussia.
0
@socha W mojej opinii najlepszy piłkarz od 2 sezonów.
0
@Azi Pierwsze zdanie w żaden sposób nie opisuje woli dołączenia do Barcy przez Kimmicha, przez co drugie zdanie nie może wykluczać pierwszego, tymbardziej, że pierwsze zdanie jest żartem bo dołączenie Kimmicha do Barcy to rzecz raczej nierealna na ten moment. Drugim zdaniem sprostowałem ale to Ci nie wystarczyło.
Głupia dyskusja wsm ;)
0
@Azi Czytaj proszę ze zrozumieniem
2
@Coutinho007 Poprawny, kawał z tego przebiegł niepotrzebnie aczkolwiek widać u niego progres w grze od 1 minuty.
1
A jakby sprzedać pół składu i kupić Kimmicha :D
Ja jestem na tak, Kimmich i Bayern pewnie nie xD
10
Ale by sobie pooglądał takiego Kounde w Barcy.
0
@michaleu hyhy hy
1
@Pawlak1992 Najmana stać na prywatną nauczycielke :D
2
@Bruttal 6,5. Dobry mecz, choć bez fajerwerków, Riki był dobry w utrzymaniu płynności na boisku, widać było świetne wyszkolenie techniczne. Z drugiej strony wciąż częste błędy w ustawieniu (u Moriby jeszcze bardziej widoczne). W tym meczu troche przypominał Arthura jak grał u nas, jednak Arthur lepiej sie ustawiał za to był słabszy w grze do przodu.
Napewno ma potencjał, w jego meczach granych od 1 minuty jest wyraźny progres.
Poza tym uważam, że Duet Puig, Pedri śmiało może razem grać, jednak Puig musi być lepiej wyszkolony taktycznie.
0
@Gacork O kurde. Nie wiedziałem.
3
@Kengo ŁO Jezu jakie chude nogi.
0
@Gomess Raczej słusznie, Trincao to wciąż duża niewiadoma a Dembele jest w tym sezonie solidny.