@lukaszbarca15 82 mln mieszkańców (w rzeczywistości dużo więcej). Mieszkałem w Grudniu/Styczniu w Niemczech i ludzie tam dość swobodnie podchodzili do obostrzeń (Hannover). Grupki ludzi z piwem w miejscu publicznym były częstym widokiem.
Moim zdaniem największym odkryciem ostatnich lat w polskim rapie jest Mops. Gość technicznie jest topem a ostatnio z Winim zadbali również o teledyski, które również są topem. Niedawno było głośno o małpie która dzieki czipowi w mózgu grała w ponga, Wini świetnie to wykorzystał w teledysku... xD
Prawdę mówiąc to najbardziej zazdroszcze Realowi Casemiro. Typ jest specjalistą od nękania przeciwnika w środku pola. Ogułem, całe te +5 do fizyczności dla drużyny.
0
@michal26 Miałem na myśli zespoły typu Bayern i City.
0
@michal26 W przyszłym sezonie już będzie można go rozliczać z tego jakim jest trenejro. Mam nadzieje, że zaczniemy wygrywać mecze o stawke.
0
@lukaszbarca15 82 mln mieszkańców (w rzeczywistości dużo więcej). Mieszkałem w Grudniu/Styczniu w Niemczech i ludzie tam dość swobodnie podchodzili do obostrzeń (Hannover). Grupki ludzi z piwem w miejscu publicznym były częstym widokiem.
3
@Mario96w Sędzia niesłusznie podyktował rożny.
0
@eckov Polecam sprawdzić :D
0
Moim zdaniem największym odkryciem ostatnich lat w polskim rapie jest Mops. Gość technicznie jest topem a ostatnio z Winim zadbali również o teledyski, które również są topem. Niedawno było głośno o małpie która dzieki czipowi w mózgu grała w ponga, Wini świetnie to wykorzystał w teledysku... xD
Gorąco polecam.
2
@przroman Najki.
1
@Coutinho007 Nie zapominajmy o Fatim. Oby potrafił sie odbudować i oby kontuzje go omijały.
0
@MrShakira Gaya jako jedyny z nich jest nominalnym lewym obrońcą. Alaba i Angelino najlepiej spisują sie w drugiej linii.
0
Prawdę mówiąc to najbardziej zazdroszcze Realowi Casemiro. Typ jest specjalistą od nękania przeciwnika w środku pola. Ogułem, całe te +5 do fizyczności dla drużyny.
3
@msmsms Harry.
1
@JimMorrisonFCB Nie.
Ten @patus343
2
Ten Patson Daka z Salzburgu też niczego sobie. Szybki, wybiegany, dobrze gra głową.
0
@Rust_Cohle Braithwaite nie da rady biegać za wszystkich.
1
@Mizander W Barcelonie miewał praktycznie identyczne wybryki jak w PSG. Urodziny siostry, psucie relacji w zespole itp.
5
@masq Tradycja i wkrótce norma.
0
@niteincubus Ostatnio LaLiga jest w kryzysie ale i tak jest dużo silniejsza od Bayern ligi.
2
@Emhyr Czemu akurat takie pytania? 25.
2
@tadzik447 Jak do Ciebie mówie to odpowiadaj jasno na pytania.
7
Byłeś w wojsku? Pytam sie Ciebie czy byłeś w wojsku polaku.?
0
@Pilka_jest_okragla Camavinga za dużo.
0
@karlu105 Wybierz płatność zbliżeniową i edowód.
0
@geass Normalnie jak gra tysiąca :D
0
@PatrychoO Pomyliło mi sie coś.
1
@PatrychoO Odrazu 200.
0
Nie można tak odrazu?
0
@KmN Najsłabszy z 11ki Bayernu, może w pomocy by sie sprawdził ale w obronie niechciałbym go.
2
@daro22 Dzięki byczq.
6
@Majkel34 Dzięki.
3
Real dawać na remis :D
Hala Madrid xD