0

@michal26 Miałem na myśli zespoły typu Bayern i City.

0

@michal26 W przyszłym sezonie już będzie można go rozliczać z tego jakim jest trenejro. Mam nadzieje, że zaczniemy wygrywać mecze o stawke.

0

@lukaszbarca15 82 mln mieszkańców (w rzeczywistości dużo więcej). Mieszkałem w Grudniu/Styczniu w Niemczech i ludzie tam dość swobodnie podchodzili do obostrzeń (Hannover). Grupki ludzi z piwem w miejscu publicznym były częstym widokiem.

3

@Mario96w Sędzia niesłusznie podyktował rożny.

0

@eckov Polecam sprawdzić :D

0

Moim zdaniem największym odkryciem ostatnich lat w polskim rapie jest Mops. Gość technicznie jest topem a ostatnio z Winim zadbali również o teledyski, które również są topem. Niedawno było głośno o małpie która dzieki czipowi w mózgu grała w ponga, Wini świetnie to wykorzystał w teledysku... xD



Gorąco polecam.

2

@przroman Najki.

1

@Coutinho007 Nie zapominajmy o Fatim. Oby potrafił sie odbudować i oby kontuzje go omijały.

0

@MrShakira Gaya jako jedyny z nich jest nominalnym lewym obrońcą. Alaba i Angelino najlepiej spisują sie w drugiej linii.

0

Prawdę mówiąc to najbardziej zazdroszcze Realowi Casemiro. Typ jest specjalistą od nękania przeciwnika w środku pola. Ogułem, całe te +5 do fizyczności dla drużyny.

3

@msmsms Harry.

1

2

Ten Patson Daka z Salzburgu też niczego sobie. Szybki, wybiegany, dobrze gra głową.

0

@Rust_Cohle Braithwaite nie da rady biegać za wszystkich.

1

@Mizander W Barcelonie miewał praktycznie identyczne wybryki jak w PSG. Urodziny siostry, psucie relacji w zespole itp.

5

@masq Tradycja i wkrótce norma.

0

@niteincubus Ostatnio LaLiga jest w kryzysie ale i tak jest dużo silniejsza od Bayern ligi.

2

@Emhyr Czemu akurat takie pytania? 25.

2

@tadzik447 Jak do Ciebie mówie to odpowiadaj jasno na pytania.

7

Byłeś w wojsku? Pytam sie Ciebie czy byłeś w wojsku polaku.?

0

@Pilka_jest_okragla Camavinga za dużo.

0

@karlu105 Wybierz płatność zbliżeniową i edowód.

0

@geass Normalnie jak gra tysiąca :D

0

@PatrychoO Pomyliło mi sie coś.

1

@PatrychoO Odrazu 200.

0

Nie można tak odrazu?

0

@KmN Najsłabszy z 11ki Bayernu, może w pomocy by sie sprawdził ale w obronie niechciałbym go.

2

@daro22 Dzięki byczq.

6

@Majkel34 Dzięki.

3

Real dawać na remis :D
Hala Madrid xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?