@Kamilos84@Thomas99PL Znany też jest z tego, że nie zapłacił polskim budowlańcom pracującym dla niego na czarno przy Trump Tower. Więc tutaj było podwójne przestępstwo a dla chrześcijan jest to dodatkowo ciężki grzech. Dla mnie srogie cwaniactwo i skurwysyństwo. Potem musiał płacić za to kare związkowcą.
@Zip Żeby nie było zdziwka jak będziemy bili sie o lige mistrzów. Bo oprócz Realu i Atleti, Sociedad i Sevilla bardzo mocne w tym sezonie. Ostatecznie pewnie nas nie dojdą ale o minuty dla rezerwy może wcale nie być tak łatwo.
@Kimar Nie wiem, pewnie Koeman liczył na takie świeże podejście Trincao do meczu. Niestety typowe dla wielu naszych zawodników jest to, że sie załamują zamiast motywować w trudnych fazach meczu. Przydałby sie taki kapitan o profilu Ramosa u nas :(
Czy tylko mi Dembele pod pewnymi względami zaczął przypominać Sadio Mane? To jak Dembele zapieprza w pressingu i jak często wraca sie do obrony, potem błyskawicznie jest w ataku. Niewielu skrzydłowych jest tak kompletnych w tej kwestii. Taki Kamil Jóżwiak w pressingu wygląda świetnie ale pod bramką jest dość przeciętny.
@IronSanHybrid Dlatego wszyscy polecają robić RT PCR, a nie jakiś szit za 20zł. A na przeciwciała zaleca sie robić ten z krwi ale to czy choruje sie aktualnie na Covid najlepiej pokazuje tylko RT PCR.
@Encore Biegałem do niedawna ale ostnio coś zaczeło mnie przytykać i zrobiłem sobie test na covid, za pierwszym razem wynik niewyjaśniony (prawdopodobnie wykryli jeden szczep) jutro robie następny test.
@BarcaInfo Aż ciekaw jestem jak objawia sie to gwiazdorzenie. Upala Audi pod Camp Nou? Albo udaje, że chce sie przywitać z Messim a potem poprawia grzywke xD
@Pogba Wiem i pieniądze z tych rezerw powinny iść na zwiększenie wydajności szpitali. Ja również bardzo straciłem na lockdownie ale są ludzie bardziej potrzebujący.
@Coutinho007 Przypomina stylem gry pewnego Chorwata a dokładnie to jego gre z 2 ostatnich sezonów dla Barcy. Dembele jak już gra to nie gorzej od Jonga, Dembele zarabia mniej. Nie możemy patrzeć na wysokość kontraktów Umtitiego i Osmana z perspektywy kontuzji bo na to mają prawde mówiąc mały wpływ a ludzi, którzy narzekają na sposób leczenie Samuela nie ma co słuchać. Problemem Griezmanna jest Messi. Niestety. Sam byłem zagorzałym przeciwnikiem sprowadzenia Antuana.
@Coutinho007 Umtiti pobiera taką pensje bo ma ważny kontrakt i wie, że nigdzie indziej mu więcej zapłacą. Aczkolwiek Samuel do chwili kiedy zaczął mieć problemy z kolanem to była ścisła topka w obronie i wtedy ta pensja jak najbardziej mu się należała. Nie wszystko da się przewidzieć ale należy wyciągać wnioski.
Aktualnie De Jong nie pokazuje formy adekwatnej do swoich zarobków a więcej od niego zarabia chyba tylko Messi i Griezmann, (Coutinho?). Oby sie poprawił. Liczę iż nowy zarząd w ciągu swojej kadencji zaprowadzi troche ładu w drabince płacowej, nie chodzi tylko o De Jonga, który wciąż ma mega potencjał.
3
Dobrze, że gra Busquets, bo bym nie oglądał xD
1
@Kamilos84 @Thomas99PL Znany też jest z tego, że nie zapłacił polskim budowlańcom pracującym dla niego na czarno przy Trump Tower. Więc tutaj było podwójne przestępstwo a dla chrześcijan jest to dodatkowo ciężki grzech. Dla mnie srogie cwaniactwo i skurwysyństwo.
Potem musiał płacić za to kare związkowcą.
1
@Hubso Piłka jest nieprzewidywalna. Paradoksalnie gdyby Sociedad było takim Hiszpańskim Leicester to LaLiga bardzo by na tym zyskała.
0
@Hubso Punkt mniej mają.
0
@Zip Żeby nie było zdziwka jak będziemy bili sie o lige mistrzów. Bo oprócz Realu i Atleti, Sociedad i Sevilla bardzo mocne w tym sezonie. Ostatecznie pewnie nas nie dojdą ale o minuty dla rezerwy może wcale nie być tak łatwo.
0
@Mns21 Cannavaro.
0
@Jacu327 Rodrygo. Jestem przekonany.
0
@SiSenior Przecież zdecydowana większość polskiego społeczeństwa popiera Trumpa, czy to w USA czy w Polsce.
0
@Coutinho007 Niech Koeman zacznie grać z pięcioma 10kami na boisku bo trzy to za mało xD
0
@Kimar Nie wiem, pewnie Koeman liczył na takie świeże podejście Trincao do meczu. Niestety typowe dla wielu naszych zawodników jest to, że sie załamują zamiast motywować w trudnych fazach meczu. Przydałby sie taki kapitan o profilu Ramosa u nas :(
1
Czy tylko mi Dembele pod pewnymi względami zaczął przypominać Sadio Mane?
To jak Dembele zapieprza w pressingu i jak często wraca sie do obrony, potem błyskawicznie jest w ataku. Niewielu skrzydłowych jest tak kompletnych w tej kwestii.
Taki Kamil Jóżwiak w pressingu wygląda świetnie ale pod bramką jest dość przeciętny.
0
@Gaucho Lepiej zgromadź małą biblioteczke.
Oni będą grali prawie wszystko.
1
@Mroziu I zaliczył wpadke przy jedynej bramce Dynama.
0
Chciałoby sie zaskoczyć, że 9ki niema ale to już wszyscy wiedzą.
0
@masq
Griezmann
Fati. Pedri. Messi
0
@chosenone Ciekawe po ile są na aliexpress xD
0
@IronSanHybrid Dlatego wszyscy polecają robić RT PCR, a nie jakiś szit za 20zł. A na przeciwciała zaleca sie robić ten z krwi ale to czy choruje sie aktualnie na Covid najlepiej pokazuje tylko RT PCR.
0
@Danchos To pewnie bardzo stare ale mi sie od razu przypomina Brozovic vs Barca. Kimmich też chyba coś takiego robił dwa lata temu.
2
@szymonekk @amek555 Gra podstawa, napewno nie ma takiego problemu jak Dynamo.
0
@Encore Biegałem do niedawna ale ostnio coś zaczeło mnie przytykać i zrobiłem sobie test na covid, za pierwszym razem wynik niewyjaśniony (prawdopodobnie wykryli jeden szczep) jutro robie następny test.
28
@BarcaInfo Aż ciekaw jestem jak objawia sie to gwiazdorzenie.
Upala Audi pod Camp Nou?
Albo udaje, że chce sie przywitać z Messim a potem poprawia grzywke xD
0
@Pogba Wiem i pieniądze z tych rezerw powinny iść na zwiększenie wydajności szpitali. Ja również bardzo straciłem na lockdownie ale są ludzie bardziej potrzebujący.
1
@Pogba Z czego mają niby zapłacić skoro był lockdown?. Powinni od razu mówić, że nie będzie pieniędzy.
0
@Ansufati123 Messi zarabia ponad 2mln€ brutto na tydzień.
https://www.fcbarca.com/93525-leo-messi-najlepiej-zarabiajacym-pilkarzem-na-swiecie-wedlug-l-equipe.html
Słyszałem, że Messi generuje dla Barcelony około 300mln€ na rok (reklamy itp) ale ciężko mi w to uwierzyć.
0
@Coutinho007 https://fcbarcelonalatestnews.com/fc-barcelona-players-wages/
Z tego korzystam. Ale troche lipa może być z tymi statystykami bo zarobki Cou chyba w netto.
Masz jakąś lepszą stronke do sprawdzenia zarobków zawodników Barcy?
0
@Coutinho007 Przypomina stylem gry pewnego Chorwata a dokładnie to jego gre z 2 ostatnich sezonów dla Barcy. Dembele jak już gra to nie gorzej od Jonga, Dembele zarabia mniej. Nie możemy patrzeć na wysokość kontraktów Umtitiego i Osmana z perspektywy kontuzji bo na to mają prawde mówiąc mały wpływ a ludzi, którzy narzekają na sposób leczenie Samuela nie ma co słuchać. Problemem Griezmanna jest Messi. Niestety. Sam byłem zagorzałym przeciwnikiem sprowadzenia Antuana.
2
@Rewolucja123 Najbardziej irytuje mnie to jego holowanie piłki, zwalnianie akcji. Trochę zajeżdza takim chorwackim stylem xD
0
@Coutinho007 Umtiti pobiera taką pensje bo ma ważny kontrakt i wie, że nigdzie indziej mu więcej zapłacą. Aczkolwiek Samuel do chwili kiedy zaczął mieć problemy z kolanem to była ścisła topka w obronie i wtedy ta pensja jak najbardziej mu się należała. Nie wszystko da się przewidzieć ale należy wyciągać wnioski.
0
Aktualnie De Jong nie pokazuje formy adekwatnej do swoich zarobków a więcej od niego zarabia chyba tylko Messi i Griezmann, (Coutinho?). Oby sie poprawił.
Liczę iż nowy zarząd w ciągu swojej kadencji zaprowadzi troche ładu w drabince płacowej, nie chodzi tylko o De Jonga, który wciąż ma mega potencjał.
0
@Arkon Odszedł z Ac Milanu-error
W Interze grał kilka lat, 117 meczów, 66 bramek, 29 asyst xD