1

@LionelM95 Myśle, że to będzie jak z apką kwarantanna. Mówisz, że masz niesprawny smartphone i jest git.

0

@MESSIah16 W historii boksu Tysona widze w czołowej 10, w historii ciężkiej nwm byćmoże top 3 biorąc pod uwage prime time, w przeciwnym razie Tysona nie powinno być w top 7 nawet samej ciężkiej. Gdyby ta walka odbyła sie dziś a walczyliby Foreman oraz Tyson w swoich prime time to napewno bym ich nie obstawił za pieniądze xD. Oglądając tych zawodników od razu rzuca sie w oczy ich fizyczność. Tyson jednak wydaje sie mieć lepszą defensywe i w wymianach które podstępnie prowokowałby zapewne Tyson wydaje mi sie, że Mike zdecydowanie częściej wychodziłby zwycięsko odnosząc znacznie mniej obrażeń co okazałoby sie kluczowe. Tak to sobie wyobrażam :)

1

@laikike1 Unikatowy nie znaczy najlepszy dlatego Conor Mcgregor nigdy nie dorośnie do pięt Jona Jonsa pod względem sportowym, rewanż z Khabibem też raczej by przegrał. Conor jest zbyt małopłaszczyznowym zawodnikiem jak na elite MMA.

Joshua strzelił gonga 42 latkowi.

1

@Kusco15 Jeśli chcesz to prosiłbym, żebyś oznaczył mnie jeśli jeszcze kiedyś dodasz wpis w tej tematyce.

0

c@tommyVERceti Waga jest nie ważna. Najważniejsze jest to jak wyglądasz a przede wszystkim jak sie czujesz. Sam nie jestem fanem bardzo nabitych sylwetek więc w "formie" waże około 83kg. Choć znam ludzi niższych od Ciebie którzy wyglądają dobrze mając około 100kg.

0

@bixmix Lekko, nie biegam jakoś szybko więc stawy nie są mocno obciążone. Biegało sie na przejałach kilka razy więcej. 1 cel (może za 4 msc) 2x w tygodniu 8-10km i raz w tygodniu 20 km.

0

@tommyVERceti Powiem Ci, że sam też nie za bardzo lubie biegać. Jednak kiedy regularnie biegam czuje taką moc, taki power, że do roboty chodze jak na spacer. A to uczucie zaraz po treningu to jest magia, wszyscy sie budzą, zaspani a ja nie do końca potrafie to opisać, jestem jak nabuzowany jamiś narkotykami.

0

@Encore Z siłką?

0

Czas sie wziąć za siebie. 95 kg to już za dużo, jutro rano pobudka o 4:50, lampka na łeb i zrobić chociaż te 8-10 km po długiej przerwie od biegania. A za pół roku znowu tycie ale tym razem powrót do siłowni.
A wy jak tam byczki, biegacie coś?

0

@tristan87 Sugerujesz, że nasz Adaś nie ma obłędnego ciała?

0

Tak wygląda sylwetka 44letniego Kliczki.
https://www.instagram.com/p/CBvg4mtiECC/?utm_source=ig_web_copy_link
Nie jest źle.

Wiadomo sylwetkowo nawet w prime nie
dorastał do tego co prezentuje aktualnie nasz Adaś Bejbyfejs Kownacki. Natomiast uważam, że z Alim mógłby wygrać partyjke w warcaby, a w boksie to nwm, chyba nie.

0

@Veb1233 Na tą chwile Chilwell wydaje sie być dość rozsądną opcją na obronke, Bellerin też nie jest drogi. Ja ostatnio wymieniłem 2ke Mane, Lacazette na Sona z Kanem. Kojarzysz jakiegoś obrońce poniżej 4,5 mln oprócz Coopera i Mitchela w którego warto inwestować?

0

Siemka. Jak tam idzie w FPL?
Ja narazie 12 w naszej lidze.

1

Co jak co ale angielską teraz ogląda sie zdecydowanie najlepiej z top5 lig.

0

@Rewolucja123 Dlaczego miał go chcieć skoro nie ma w Realu pozycji dla niego?Skrzydła były zarezerwowane dla młodych oraz Hazarda.

0

@MESSIah16 James wreszcie gra na swojej pozycji, w linii ataku. Nie da sie ukryć, że biega za mało jak na pomocnika w 433 gdzie był wystawiany przeważnie w Bayernie i Realu. Podobna sytuacja do Cou.

0

Nasza czarna perła wciąż leczy kontuzje?

1

@MesQueUnClub_87 Na piwie prawdę mówiąc sie nie znam. Wypije 2 max 4 i mam pełen brzuch. Po whisky i wódce picie wody sie sprawdziło u mnie.

0

@draxidox Powiem Ci, że jeszcze nie mam tego opatentowanego i też borykam sie z tym problemem. Ale przynajmniej rano jest ok jak sie nawodnie przed spaniem. Staram sie nawadniać już po ewentualnym zwymiotowaniu.
Wgl to jest dobry temat a nie przechwałki kto ile wypił xD

0

Wielu pewnie zna ten sposób na kaca ale też wielu pewnie nie. Bardzo polecam po spożyciu alkoholu, chodzi mi o większe ilości (takie po których zazwyczaj macie kaca) wypić przed snem litr wody, a jak dacie rade to nawet na siłe wypić 2 litry wody. U mnie świetnie się to sprawdziło.

1

To i tak cud, że ktoś godzi się być w Polsce nauczycielem za te pieniądze. Niby mają około pół roku wolnego w ciągu roku kalendarzowego, ale przy większości przedmiotów jest to i tak naprawde dużo pracy. Szczególnie szkoda mi nauczycieli pracujących w dużych miastach gdzie utrzymanie sie kosztuje wiadomo ile.

0

@tunczas4 Garcia narazie wyglądał blado w tym sezonie ale wiadomo, sezon sie dopiero zaczął a on jest bardzo młody.

10

To w Niedziele Araujo czeka egzamin :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niech sie uczą zasuwać za 12, Celta to dobry przeciwnik na początku, A jak Messi dalej nie będzie biegał to nic z tego nie wyjdzie.

0

@czółkovsky Teraz Felix jest najlepszy tam, Atleti na to nie pójdzie.

0

@SiSenior Faceci 188+ dobrze wyglądają, np taki Busquets 190cm xD

0

@ksobi Albo Lech z Rudnevsem i Arboledą. Pamiętne 3:3 z Juventusem w 2010 po świetnym, widowiskowym meczu.

0

Przecież Manu oferowało tylko wypożyczenie a to mija sie z celem.

0

To już pachnie rasizmem, że w Duńskim Midtjylland gra w podstawie tylko 4 białych (3 obrońców i bramkarz) xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?