0

Nawet Will Smith na obronie nie pomógł Grosickiemu zagrać dobrego meczu z czwartoligowcem. Marnie zapowiada się powrót Kamila do Premier League.

0

@Hubso Oczywiście, że nie.

5

Ależ mamy zdolną młodzież :D
Puig nieszablonowe zagrania, Konrad świetne przyspieszenie i bardzo mocno stoi na nogach, Dembele wciąż tylko 23 lata, rok młodszy od Firpo.
Niestety nie da sie ukryć, że brakuje nam 9ki, jednak gdyby Griezmann dawał nam tyle samo z gry co Giroud na mistrzostwach świata to da sie rade. W Live Firmino też nie ładuje bramek jak topowa 9ka. Francuz umiejętności ma duże, oby Koeman dobrze nim pokierował.

0

@Nolife1899 Karbownik też sie fajnie zapowiada.

2

@Kuczek Kupiliśmy Pedriego, Trincao, Pjanica. Odeszli Rakieta, Vidal niebawem i Arthur. Całkiem duże operacje jak na czas po pandemii.

4

Niezły mecz Bellinghama, 17latek od początku i z bramką.

1

@jeyx77x na 9ce albo skrzydle którymkolwiek. To jest zawodnik uniwersalny z tej kategorii uniwersalności, że na każdej pozycji w ataku prezentuje sie praktycznie tak samo i statystyki w sumie to potwierdzają.

0

@DarekFCBnaZawsze dziena :D

0

@DarekFCBnaZawsze Serio? Mógłbyś mi powiedzieć jak go przyrządzić? Przegotować dwa razy i to wszystko, można wsuwać?

0

Oho szybkość Busquetsa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Serek MMA i boks.

0

@szymonbarca10 A do Camavingi już sie nie odniosłeś xD

0

@szymonbarca10 Bojan, Camavinga też świetnie rokuje


0

@Kuracjusz Osobiście jednak bardziej widze w nim bądź co bądź klasowego obrońce.

0

@DonMatteo901 Nie zgodze sie, większość topowych ekip ma przynajmniej jednego typowego śpd.
Live Fabinho, PSG Paradesa, u nas Busi, Real Casemiro, City Rodrigo, Bayern Kimmicha

20

Prawdę mówiąc wolałem zobaczyć jak Leo radzi sobie w Premier League oraz jak Barca sobie radzi bez niego. Fajnie byłoby zobaczyć jeszcze kiedyś kadre gdzie większość zespołu stanowią młodzi zawodnicy.

0

@Drozdu7 Chcesz sie założyć o to, że w następnym meczu zagrają wszyscy z piątki Piguq, Busi, Alba, Messi, Suarez?

3

@NaFazieHitman Więźniem bo nie chce dać mu odejść za darmo?

0

@betonito Jeszcze rok i będzie miał rok do końca kontraktu.

11

Czy tylko ja nie widze progresu w grze Mbappe gdzieś od Mistrzostw Świata?
Jeśli nie odejdzie z tej ligi to raczej nigdy nie zasłuży na złotą piłke.

1

@monsterrize Nawet bardzo dobrze. Tytan w destrukcji.

0

@Suzu Gdyby był szybszy to kozak zawodnik.

0

@marcin000019 Nie przesadzaj, Barcelona wciąż jest lepsza od Sevilli.

1

@BoRoWieC Biust ma fajny :)

29

@catalanian09 Messi to potwór marketingowy. Spadek dochodów to my dopiero odczujemy.

0

@`Sin Ach gdyby bombelek nie łapał tak kontuzji :(

0

@BOIXOS1 Barca Pepa też nie.

0

@HERORICH2 Pewnie. Może być wypożyczenie na dwa lata i opłacicie połowe pensji? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?