Ależ mamy zdolną młodzież :D Puig nieszablonowe zagrania, Konrad świetne przyspieszenie i bardzo mocno stoi na nogach, Dembele wciąż tylko 23 lata, rok młodszy od Firpo. Niestety nie da sie ukryć, że brakuje nam 9ki, jednak gdyby Griezmann dawał nam tyle samo z gry co Giroud na mistrzostwach świata to da sie rade. W Live Firmino też nie ładuje bramek jak topowa 9ka. Francuz umiejętności ma duże, oby Koeman dobrze nim pokierował.
@jeyx77x na 9ce albo skrzydle którymkolwiek. To jest zawodnik uniwersalny z tej kategorii uniwersalności, że na każdej pozycji w ataku prezentuje sie praktycznie tak samo i statystyki w sumie to potwierdzają.
@DonMatteo901 Nie zgodze sie, większość topowych ekip ma przynajmniej jednego typowego śpd. Live Fabinho, PSG Paradesa, u nas Busi, Real Casemiro, City Rodrigo, Bayern Kimmicha
Prawdę mówiąc wolałem zobaczyć jak Leo radzi sobie w Premier League oraz jak Barca sobie radzi bez niego. Fajnie byłoby zobaczyć jeszcze kiedyś kadre gdzie większość zespołu stanowią młodzi zawodnicy.
0
Nawet Will Smith na obronie nie pomógł Grosickiemu zagrać dobrego meczu z czwartoligowcem. Marnie zapowiada się powrót Kamila do Premier League.
0
@Hubso Oczywiście, że nie.
5
Ależ mamy zdolną młodzież :D
Puig nieszablonowe zagrania, Konrad świetne przyspieszenie i bardzo mocno stoi na nogach, Dembele wciąż tylko 23 lata, rok młodszy od Firpo.
Niestety nie da sie ukryć, że brakuje nam 9ki, jednak gdyby Griezmann dawał nam tyle samo z gry co Giroud na mistrzostwach świata to da sie rade. W Live Firmino też nie ładuje bramek jak topowa 9ka. Francuz umiejętności ma duże, oby Koeman dobrze nim pokierował.
0
@Nolife1899 Karbownik też sie fajnie zapowiada.
2
@Kuczek Kupiliśmy Pedriego, Trincao, Pjanica. Odeszli Rakieta, Vidal niebawem i Arthur. Całkiem duże operacje jak na czas po pandemii.
4
Niezły mecz Bellinghama, 17latek od początku i z bramką.
1
@jeyx77x na 9ce albo skrzydle którymkolwiek. To jest zawodnik uniwersalny z tej kategorii uniwersalności, że na każdej pozycji w ataku prezentuje sie praktycznie tak samo i statystyki w sumie to potwierdzają.
0
@DarekFCBnaZawsze dziena :D
0
@DarekFCBnaZawsze Serio? Mógłbyś mi powiedzieć jak go przyrządzić? Przegotować dwa razy i to wszystko, można wsuwać?
0
Oho szybkość Busquetsa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Serek MMA i boks.
0
@szymonbarca10 A do Camavingi już sie nie odniosłeś xD
0
@szymonbarca10 Bojan, Camavinga też świetnie rokuje
1
@DaPi Obiektywnie
https://www.google.com/search?q=najgrubszy+polak&oq=najgrubszy+pol&aqs=chrome.0.0j69i57j0l2.6799j0j7&client=ms-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=up6l21rrjzXLmM
0
@Kuracjusz Osobiście jednak bardziej widze w nim bądź co bądź klasowego obrońce.
0
@DonMatteo901 Nie zgodze sie, większość topowych ekip ma przynajmniej jednego typowego śpd.
Live Fabinho, PSG Paradesa, u nas Busi, Real Casemiro, City Rodrigo, Bayern Kimmicha
20
Prawdę mówiąc wolałem zobaczyć jak Leo radzi sobie w Premier League oraz jak Barca sobie radzi bez niego. Fajnie byłoby zobaczyć jeszcze kiedyś kadre gdzie większość zespołu stanowią młodzi zawodnicy.
0
@Drozdu7 Chcesz sie założyć o to, że w następnym meczu zagrają wszyscy z piątki Piguq, Busi, Alba, Messi, Suarez?
3
@NaFazieHitman Więźniem bo nie chce dać mu odejść za darmo?
0
@betonito Jeszcze rok i będzie miał rok do końca kontraktu.
11
Czy tylko ja nie widze progresu w grze Mbappe gdzieś od Mistrzostw Świata?
Jeśli nie odejdzie z tej ligi to raczej nigdy nie zasłuży na złotą piłke.
1
@monsterrize Nawet bardzo dobrze. Tytan w destrukcji.
0
@Suzu Gdyby był szybszy to kozak zawodnik.
0
@marcin000019 Nie przesadzaj, Barcelona wciąż jest lepsza od Sevilli.
1
@BoRoWieC Biust ma fajny :)
29
@catalanian09 Messi to potwór marketingowy. Spadek dochodów to my dopiero odczujemy.
0
@`Sin Ach gdyby bombelek nie łapał tak kontuzji :(
0
@BOIXOS1 Barca Pepa też nie.
0
@HERORICH2 Pewnie. Może być wypożyczenie na dwa lata i opłacicie połowe pensji? :D