@dawinho80 Dla mnie to bardziej pomocnik ale kto wie może trafi na trenera który pomoże mu ogarnąć obrone. Napewno łatwiej nauczyć sie bronić niż atakować.
Ogólnie jest teraz wielka posucha wśród prawych obrońców, jednak mam dziwne przeświadczenie, że o Reesie Jamesie będzie sie jeszcze sporo mówić. Chłopak ma dopiero 20 lat a naprawde ładnie chodzi po tej prawce, technika również nienaganna.
Patrząc na kadre Chelsea to obrona Chilwell Zouma Azpili/ Rudiger Reece wydaje sie być lepsza od tej dzisiejszej. Przede wszystkim nie rozumiem dlaczego Alonso gra w podstawie.
W kontekście zastąpienia Suareza wybór między Depayem a Lautaro jest jak między dżumą a cholerą. A mogliśmy brać Wernera jak był jeszcze w Lipsku. Bartek geniusz finansów doprowadził do tego, że zabrakło nam 50mln na konkretną 9ke. Wiem, że moje pisanie jest kompletnie nieproduktywne, ale to w końcu forum, możemy jedynie oceniać sterowanie zarządu :)
Mamy Pjanica, mamy De Jonga, Roberto od biedy Alene na defensywnego pomocnika, Busi zostaje. Nie mamy nikogo na 9, Suarez odchodzi, dopłacamy mu pół następnej pensji. Oby Koeman miał przynajmniej pomysł na tego Griezmanna.
@rademenes Kupiliśmy Trincao (dobry ale na tej pozycji mamy Messiego) i Matheusa Fernandeza za 40mln, niebawem sprzedamy Semedo za 35mln+. Nie kupiliśmy go bo jesteśmy frajerami, trudno zrozumieć?
@maatiixx Żeby sytuacje zmarnować, pierw trzeba do niej dojść. Lepszy zawodnik z 25 bramkami i 40 zmarnowanymi sytuacjami, niż z 12 bramkami i dużą skutecznością.
Werner co prawda zmaścił wczoraj setke ale widać, że jest to wół w pressingu i nawet bez bramki potrafi być jednym z lepszych w drużynie, dodatkowo wywalczył karnego. Moim zdaniem Werner>Depay.
3
@MateS Bez przesady, trzeba sie zgrać i dopiero może Hoffenheim.
1
@Hanok Nie ta pozycja niestety.
1
@MrShakira Nawet Turan sie nagle obudził i wszystko gra w podstawie Galaty odkąd go sprzedaliśmy xD
6
@Huberc1kk Jeden więcej niż za Setiena :)
2
Ale bym se obejrzał taki atak
Fati Messi Dembele kiedyś.
3
Cadiz wchodzi do LaLiga na pełnej, wgl przypomniałen sobie, że jest taki grajek jak Negredo :D
0
Powiem wam, że fajnie jest mieć tego Bamforda w fpl, a 5,6 mln kosztował.
0
@dawinho80 Dla mnie to bardziej pomocnik ale kto wie może trafi na trenera który pomoże mu ogarnąć obrone. Napewno łatwiej nauczyć sie bronić niż atakować.
0
Ogólnie jest teraz wielka posucha wśród prawych obrońców, jednak mam dziwne przeświadczenie, że o Reesie Jamesie będzie sie jeszcze sporo mówić. Chłopak ma dopiero 20 lat a naprawde ładnie chodzi po tej prawce, technika również nienaganna.
0
@JANp2gmd Nawet Azpilicueta gra lepiej na lewej.
1
@ArterkHD Dzisiaj to nigdzie.
Jutro na streamie jakimś. Jak chcesz to wyśle Ci linka na priv.
2
Patrząc na kadre Chelsea to obrona
Chilwell Zouma Azpili/ Rudiger Reece wydaje sie być lepsza od tej dzisiejszej. Przede wszystkim nie rozumiem dlaczego Alonso gra w podstawie.
0
Ten Marcos Alonso to taki Busi Chelsea.
1
@Nocturno 1) 6000 2) 3600 3) 1500
Za 160h w miesiącu, blisko domu.
1
@zakazskretuwlewo Tak, ma.
0
Kurde strzelili :(
1
Hehe United hehe 2-2 hehe
0
@jeyx77x Tak czy siak drugiego Suareza nie kupimy.
2
W kontekście zastąpienia Suareza wybór między Depayem a Lautaro jest jak między dżumą a cholerą.
A mogliśmy brać Wernera jak był jeszcze w Lipsku. Bartek geniusz finansów doprowadził do tego, że zabrakło nam 50mln na konkretną 9ke.
Wiem, że moje pisanie jest kompletnie nieproduktywne, ale to w końcu forum, możemy jedynie oceniać sterowanie zarządu :)
0
@Encore 4
.
0
@matirix20 Oby, aktualnie jedyne słuszne rozwiązanie
3
Mamy Pjanica, mamy De Jonga, Roberto od biedy Alene na defensywnego pomocnika, Busi zostaje. Nie mamy nikogo na 9, Suarez odchodzi, dopłacamy mu pół następnej pensji.
Oby Koeman miał przynajmniej pomysł na tego Griezmanna.
0
@rademenes Kupiliśmy Trincao (dobry ale na tej pozycji mamy Messiego) i Matheusa Fernandeza za 40mln, niebawem sprzedamy Semedo za 35mln+.
Nie kupiliśmy go bo jesteśmy frajerami, trudno zrozumieć?
0
@maatiixx No tak, Griezmann to potwierdza.
2
@Coutinho007 @Rewolucja123 I Coutinho
0
@rademenes Teraz jak jest w Chelsea to napewno nas nie stać.
2
@maatiixx Żeby sytuacje zmarnować, pierw trzeba do niej dojść. Lepszy zawodnik z 25 bramkami i 40 zmarnowanymi sytuacjami, niż z 12 bramkami i dużą skutecznością.
6
Werner co prawda zmaścił wczoraj setke ale widać, że jest to wół w pressingu i nawet bez bramki potrafi być jednym z lepszych w drużynie, dodatkowo wywalczył karnego. Moim zdaniem Werner>Depay.
0
Salah nawet fajnie sie wyrobił jako kreator gry.
1
Wymienić Rashforda na Jamesa w fpl?