@Gonzo46 Ciekawe jakbyś zareagował jakbyśmy odpadli w fazie grupowej w Lidze Mistrzów jak tamta ekipa z Guardiolą, Enrique, Kluivertem, Rivaldo i de Bourem w składzie xD
Kurde dopiero sobie uświadomiłem, że Kuman trenował Luisa Enrique i Pepa Guardiole jak mieli po 27 lat xD, w ekipie był też 18letni Xavi. Nono, szef wszystkich szefów.
0
@klopx strims.world
0
@FioletoweOczy z tatą, mamą, szwagrem, Suarezem i Busquetsem xD
0
@kulek22 Jak sie nie będzie rzucał to jeden ch***
3
@kamson24 "na rowerze samochodem"
42
A tu cyk Stanisław Czerczesow trenerem Barcy xDD
I nagle Busquets robi po 13km w meczu :D
1
@MesQueUnClub96 $$$% ;)
1
@puyol_presidend5 A pety po nim Ty Będziesz sprzątał xD
1
@PatrychoO W tym sezonie gra w 433 i bardzo fajnie sobie radzi z wyjątkiem kadry gdzie narazie gra padake.
0
@Gonzo46 Ciekawe jakbyś zareagował jakbyśmy odpadli w fazie grupowej w Lidze Mistrzów jak tamta ekipa z Guardiolą, Enrique, Kluivertem, Rivaldo i de Bourem w składzie xD
6
Kurde dopiero sobie uświadomiłem, że Kuman trenował Luisa Enrique i Pepa Guardiole jak mieli po 27 lat xD, w ekipie był też 18letni Xavi.
Nono, szef wszystkich szefów.
0
@Gonzo46 Tak, był. 21 lat temu. Wtedy w Barcy grał m.in Luis Enrique i Pep Guardiola, mieli po 27 lat xD
0
@Misanthrope Kij z tym dna byleby miał jaja i był prawdziwym szefem to gorzej nie będzie.
0
Kuman trenował aż 10 zespołów +asystent w Barcy, przeważnie odchodził po sezonie :(
0
@Cariones Nie wiem czy ten prawdziwy Brock nie byłby lepszy xD
1
@banann16 Nie wydaje mi się, graliśmy już świetne mecze kiedy Messi miał kontuzje.
1
Ciekawy zawodnik ten Trincao, ale na jakiej pozycji on niby będzie grać, bo znowu to wydaje sie pozycja Messiego :(
2
@cules100pro Dodaj Nagelsmanna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@betonito Kurde ekipa Naglesmana gra naprawde ładną, szybką i przy tym ofensywną piłke, bardziej podoba mi sie ich gra niz Atalanty.
0
@betonito Busi koło 15, Alba około 8,6
0
A Bruno Fernandes był do wyciągnięcia zimą za 55mln :(, to nie Pjanic lepszy.
23
Geniusz Monchiego.
1
@Chaoss To samo mi do głowy przyszło xD
55
...Koksu 5 gram, odlecieć sam. W kraine zapomnienia...
0
@Encore Oficjalki nie było, czytałem artykuł, że wszystko ustalone i ma kosztować 35mln. Można by go "podkraść" jak kiedyś Malcoma.
1
Co myślicie o Sandro Tonalim, ma predyspozycje, żeby sprawdzić się u nas?
0
@Jaca27 Bez przesady, w takim PSG albo Chelsea miałby pewnie pierwszą 11ke.
0
@Encore Rezerwowy z taką pensią?
1
Kurde jak Busi ma tak grać to nwm czy opłaca sie go trzymać patrząc na to jaką pensje pobiera :(.
2
@goldensun Nie opłaca sie xD