0

@klopx strims.world

0

@FioletoweOczy z tatą, mamą, szwagrem, Suarezem i Busquetsem xD

0

@kulek22 Jak sie nie będzie rzucał to jeden ch***

3

@kamson24 "na rowerze samochodem"

42

A tu cyk Stanisław Czerczesow trenerem Barcy xDD
I nagle Busquets robi po 13km w meczu :D

1

@MesQueUnClub96 $$$% ;)

1

@puyol_presidend5 A pety po nim Ty Będziesz sprzątał xD

1

@PatrychoO W tym sezonie gra w 433 i bardzo fajnie sobie radzi z wyjątkiem kadry gdzie narazie gra padake.

0

@Gonzo46 Ciekawe jakbyś zareagował jakbyśmy odpadli w fazie grupowej w Lidze Mistrzów jak tamta ekipa z Guardiolą, Enrique, Kluivertem, Rivaldo i de Bourem w składzie xD

6

Kurde dopiero sobie uświadomiłem, że Kuman trenował Luisa Enrique i Pepa Guardiole jak mieli po 27 lat xD, w ekipie był też 18letni Xavi.
Nono, szef wszystkich szefów.

0

@Gonzo46 Tak, był. 21 lat temu. Wtedy w Barcy grał m.in Luis Enrique i Pep Guardiola, mieli po 27 lat xD

0

@Misanthrope Kij z tym dna byleby miał jaja i był prawdziwym szefem to gorzej nie będzie.

0

Kuman trenował aż 10 zespołów +asystent w Barcy, przeważnie odchodził po sezonie :(

0

@Cariones Nie wiem czy ten prawdziwy Brock nie byłby lepszy xD

1

@banann16 Nie wydaje mi się, graliśmy już świetne mecze kiedy Messi miał kontuzje.

1

Ciekawy zawodnik ten Trincao, ale na jakiej pozycji on niby będzie grać, bo znowu to wydaje sie pozycja Messiego :(

2

@cules100pro Dodaj Nagelsmanna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@betonito Kurde ekipa Naglesmana gra naprawde ładną, szybką i przy tym ofensywną piłke, bardziej podoba mi sie ich gra niz Atalanty.

0

@betonito Busi koło 15, Alba około 8,6

0

A Bruno Fernandes był do wyciągnięcia zimą za 55mln :(, to nie Pjanic lepszy.

23


Geniusz Monchiego.

1

@Chaoss To samo mi do głowy przyszło xD

55

...Koksu 5 gram, odlecieć sam. W kraine zapomnienia...

0

@Encore Oficjalki nie było, czytałem artykuł, że wszystko ustalone i ma kosztować 35mln. Można by go "podkraść" jak kiedyś Malcoma.

1

Co myślicie o Sandro Tonalim, ma predyspozycje, żeby sprawdzić się u nas?

0

@Jaca27 Bez przesady, w takim PSG albo Chelsea miałby pewnie pierwszą 11ke.

0

@Encore Rezerwowy z taką pensią?

1

Kurde jak Busi ma tak grać to nwm czy opłaca sie go trzymać patrząc na to jaką pensje pobiera :(.

2

@goldensun Nie opłaca sie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?