1

@sebasek99 Przepraszam Cie ale nie odpowiem na Twoje "Lol" ;)

2

@Hiacynk No właśnie ten film to tylko i aż genialny Phoenix. Niski budżet jak na takie noty ale jednak jest Phoenix. I zrobił na mnie takie wrażenie, dosłowny wstrząs,że uważam ten film za arcydzieło. Ale wiadomo zdanie jest jak dupa dlatego nie oceniam tylko dyskutuje ;)

1

Czy Joker to najlepszy film ostatniej dekady?
Mieliśmy w tym czasie do czynienia z takimi filmami jak Django, Incepcja, Wyspa Tajemnic, Whiplash czy Przełęcz Ocalonych (osobiście nie przepadam zbytnio, ale ma dobre noty) i napewno o czymś zapomniałem.
W każdym bądź razie Phoenix rozwalił system w tym czasie (ktoś widział lepiej odegraną role w tym czasie?)
Zapraszam do dyskusji :)

0

@MESSIah16 Podobno Icardi jest wielkim profesjonalistą na treningach.

0

@lucca87 To ja już wole tą 11ke co teraz mamy zamiast Cancelo na prawej, Griezmanna jako wysunięty napastnik i messiego grającego jako prawy pomocnik xD, a Dembele daj mu Boże, ale jest wielką niewiadomą.

0

@Hrzan Przeważnie ci najlepsi w biegu na 100 m (sprinterzy) mają powyżej 180 i 80kg. Zobacz sb klasyfikacje medalową na igrzyskach z ostatnich 10 lat.
Christian Coleman jest niski jak na sprintera (175) czyli potwierdza regułe.

0

@Pilka_jest_okragla Sprinterzy z reguły są dość wysocy i dość ciężcy.

8

@barcelonaLM COVID-19 jest niewiele (albo taki sam) groźniejszy niż zwykła grypa o czym świadczą statystyki zgonów na świecie lub statystyki przyrostu naturalnego.

2

@Azi Dziena. Spacja to też znak ;)

0

@Szicek10 Dziena

0

Ile jeszcze meczy Barca B musi wygrać, żeby awansować? 2?

2

@NeroTFP Coś jak Holenderska ale bardziej wyrównana czyli jakaś 8-9 liga na kontynencie.

4

Karne karnymi ale w grze nogami Inaki Pena dzisiaj bardzo słabo sie wykazał.

0

@Majkel34 Zdecydowanie Lewis.

0

Bardzo szkoda tej bramki, mecz wyrównany więc jest jeszcze nadzieja.

1

@Kusco15 Niestety Mike wolał być mistrzem świata.

3

@Kusco15 Pomimo, że są w tym samym wieku, kiedy Lewis ledwo przechodził na zawodostwo Mike był już mistrzem w wieku 20 lat. Ot i różnica między nimi.

3

@Kusco15 To czemu Lewis tyle lat unikał walki z Tysonem, dopiero dopadł go jak Tyson częściej pił wóde niż wode.

3

@Kusco15 Może i byli ale Lenoxa i Holliego Mike zabiłby w swoim prime time.

0

@Avada Kedavra Więc gdybyś chciał pewnie mógłbyś pracować dłużej.

1

@Avada Kedavra Praktycznie każdy zawód jeśli jesteś na własnej działalności,
np. weterynarz

1

@lukaszbarca15 Miałem okres w życiu (około pół roku) gdzie pracowałem 80-90 h tygodniowo. Od poniedziałku do niedzieli praca, jedzenie, spanie, toaleta.
Może i zarobiłem nie mało ale no, ciężko było.

11

@Lopezz80 Taka zwinność będąc tak wysokim. Ewenement.

4

@Avada Kedavra A Hiszpańskiej 39letni Joaquin, a staruszek Cazorla też sie nieźle odbudował po kontuzjach w Lalidze ale no, wiadomo Angielska>>>>>Hiszpańska.

0

Tak elegancko grającego obrońcy jak Karbownik to dawno nie mieliśmy. Mam przeczucie, że w repce będziemy mieli obrońce na miare Piszczka :)
Oczywiście nadal ma tylko 19 lat i doświadczenie jedynie z ekstraklapy dlatego na eksplozje jego talentu pewnie będziemy musieli poczekać kilka lat.

3

@VenoM Windowsphone xD

2

4

@krzysiekVeB Huawei P30 pro najlepszy w tej cenie.

8

@dniel Więc powinniśmy też zakazać sprzedaży batoników grubasom? A może zakazać tylko grubym dzieciom, żeby nie wyrosły na grubasków.
A za te gumy dla dzieci co są w kształcie papierosa to sprzedawcy powinni iść do pierdla cnie? Bo dzieciak sie przyzwyczaja do fajek xD

0

@Criss18Barca Jakiego prawa? Powinien dostać tyle ile ma w kontrakcie (często są tam bonusy za ilość rozegranych meczów).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?