@Chaoss Tu nie chodzi o budżet. Wgl Real ma największy... ale to nie az tak wazne. United jest zaraz po nas a grają kiche od ladnych paru lat. Nie będą co roku wygrywały te same ekipy, dopiero wtedy piłka byłaby nudna, oglądam wiele meczy w top 5 lig i wciąż Barca jest w topce tych najładniej grających. Jesteśmy zbyt kapryśni.
@Chaoss Po latach tłustych nastają lata chudsze, wcześniej winien był Enrique, o którym wszyscy mówili, że jechał na samym trio i samo trio wygralo lm, teraz winny jest Valverde...
Osobiście nie zrażam sie tym, że zremisowalismy z zespołem z Czech u siebie. Brakło skuteczności (setki, poprzeczka). W obronie dobrze. Dembele bardzo groźny. Vidal i Rakieta powinni coraz lepiej uświadamiać sobie dlaczego są rezerwowymi. De Jong połknął ich, wypluł, znowu zjadł i wypluł. Gdyby piłkarze mogli brać sterydy to dla Busquetsa byłby to priorytet.
Barcelona: 8 strzalow, 4 celne Slavia: 3 strzaly, 0 celnych. Moim zdaniem widzieliśmy kawał piły, obie ekipy nie kalkulują specjalnie tylko chcą wygrać. Wiem, że wielu z was nie może pogodzić się z faktem, że jakaś tam Slavia potrafi nam zagrozić ale no... oni naprawdę fajnie grają, ich remis z drugą ekipą Serie A nie jest przypadkiem. Dembele miał groźną sytuacje, Messi ze dwie w tym poprzeczke, nie jest tak źle. Widać jednak brak Arthura i brak Messiego w pressingu. Pojedynki Semedo-Olayinka kawał piły, choć Semedo powinien mieć lepszą asekuracje.
@bixmix Nie mają pieniędzy nawet na testy antydopingowe przez co wielu utalentowanych zawodników nie chce tam walczyć z resztą "sterydów". Niestety po przejściu Mameda na emeryture ludzi już aż tak nie ciągnie do KSW.
@blaugrana98 Bayern jest 4 w ogórkowej lidze z dorobkiem 18 pkt. Napewno nie jest w lepszej formie niz Barca. Koniec końców i tak obie ekipy będą mistrzami.
Barcelona w 1 polowie: 67% posiadania pilki, 5 celnych strzalow na 5,1 bramka Lewante: 37%, 3 strzaly, wszystkie nie celne Niby Levante ale calkiem ok staty jak na wyjazd.
Moi kochani już niebawem będe zabierał sie za kupno swojego tak naprawdę pierwszego, poważnego auta. Nie ukrywam, że najważniejszą składową samochodu na ten moment jest dla mnie wygląd, następnie koszty utrzymania i walory jezdne. Budzet do 70k. Gustuje w sedanach lub coupe oraz jestem fanem niemieckiej trojki. Podoba mi sie kilka modeli m.in. audi a4b8, bmw seria 6 1 generacji (minusem są koszty utrzymania), mercedes cla, mercedes c klasa, Volvo s60II. Jakies opinie na ich temat bądź sugestie co do innego modelu?
Szkoda, że Barca nie kupiła latem Rodriego. Tercet Jong, Arthur, Rodri to bylaby miazga. Jedna z najlepszych pomocy w top 5 lig i jednoczesnie jedna z najmlodszych. A z ławy tylko trzech Vidal, Puig, Alena, w odwodzie Roberto, Todibo. Ide odpalić fife. Siema.
Chętnie obejrzałbym kiedyś taką 11ke w PK i nie tylko. https://www.futbin.com/20/squad/9719900 Ps. Nie moglem znalezc karty Fatiego, ale ten tez czarny hyhy
Katalończycy są największą grupą językową na starym kontynencie bez własnego państwa. Kwestia wolności narodu dla nas Polaków jest bardzo bliska dlatego nie rozumiem dlaczego na różnych forach nasi rodacy odnoszą sie do manifestacji Katalonczykow w tak obraźliwym tonie. Teksty typu: do kamieniołomu z bandyctwem prowadzą mnie do refleksji jak wielu imbecyli posiada nasz naród. 123 lata zaborów, 2wś, okupacja komunistów, a u nas wciaż wielka hipokryzja. Jestem zwolennikiem otwartego świata, swobodnego przeplywu towarow i osob ale kwestia o samostanowieniu Katalończyków czy Kurdów nie powinna mieć miesca w XXI w na starym kontynencie, kolebce współczesnej filozofii.
0
Hajto jako ekspert piłki nożnej pełni to jest coś takiego jak Bonus jako zawodnik mma?
0
@itmustbejoke Van Dijk jest faworytem u bukmacherów. Roanldo trzeci.
0
Real trafił z Rodrygo
1
@pauletaa Injury
0
@Kamilos84 Syn Jose, Rudinho mógłby ściągnąć genialnego Wu Leia, wtedy można by zacząć myśleć o Champions League.
0
Ten Erling trzeba przyznać jest w gazie.
1
@Chaoss Tu nie chodzi o budżet. Wgl Real ma największy... ale to nie az tak wazne. United jest zaraz po nas a grają kiche od ladnych paru lat. Nie będą co roku wygrywały te same ekipy, dopiero wtedy piłka byłaby nudna, oglądam wiele meczy w top 5 lig i wciąż Barca jest w topce tych najładniej grających. Jesteśmy zbyt kapryśni.
1
@Chaoss Po latach tłustych nastają lata chudsze, wcześniej winien był Enrique, o którym wszyscy mówili, że jechał na samym trio i samo trio wygralo lm, teraz winny jest Valverde...
2
@filipVeB Pamiętam jak graliśmy podstawą z Celtic Glasgow.
0
@NaFazieHitman Grał dobrze po obu stronach. Brakowało czasami asekuracji ze strony pomocników.
1
Ta, bo Guardiola ze Slavią to samą Barcą B by wygrał xD.
Szkoda, że świetnie dysponowany Inter nie podołał.
1
Osobiście nie zrażam sie tym, że zremisowalismy z zespołem z Czech u siebie. Brakło skuteczności (setki, poprzeczka). W obronie dobrze. Dembele bardzo groźny. Vidal i Rakieta powinni coraz lepiej uświadamiać sobie dlaczego są rezerwowymi. De Jong połknął ich, wypluł, znowu zjadł i wypluł. Gdyby piłkarze mogli brać sterydy to dla Busquetsa byłby to priorytet.
0
@Drozdu7 Na początek niech Messi pomyśli o grze w pressingu bo to robi sie coraz większy problem.
2
Barcelona: 8 strzalow, 4 celne
Slavia: 3 strzaly, 0 celnych.
Moim zdaniem widzieliśmy kawał piły, obie ekipy nie kalkulują specjalnie tylko chcą wygrać. Wiem, że wielu z was nie może pogodzić się z faktem, że jakaś tam Slavia potrafi nam zagrozić ale no... oni naprawdę fajnie grają, ich remis z drugą ekipą Serie A nie jest przypadkiem. Dembele miał groźną sytuacje, Messi ze dwie w tym poprzeczke, nie jest tak źle. Widać jednak brak Arthura i brak Messiego w pressingu. Pojedynki Semedo-Olayinka kawał piły, choć Semedo powinien mieć lepszą asekuracje.
1
@BarcaInfo Tak zachód nadaje na Polaków, a w państwach latynoskich tego typu sytuacje zdarzają sie o wiele częściej.
0
@bixmix Nie mają pieniędzy nawet na testy antydopingowe przez co wielu utalentowanych zawodników nie chce tam walczyć z resztą "sterydów". Niestety po przejściu Mameda na emeryture ludzi już aż tak nie ciągnie do KSW.
0
@blaugrana98 Bayern jest 4 w ogórkowej lidze z dorobkiem 18 pkt. Napewno nie jest w lepszej formie niz Barca. Koniec końców i tak obie ekipy będą mistrzami.
1
Barcelona w 1 polowie:
67% posiadania pilki, 5 celnych strzalow na 5,1 bramka
Lewante: 37%, 3 strzaly, wszystkie nie celne
Niby Levante ale calkiem ok staty jak na wyjazd.
1
@Commando I prawe skrzydło nie chodzi, dla powinien yrzymać sie cofnietego napastnika, a tamto skrzydlo nalezy zostawic komus pokroju Dembele.
0
@jeyx77x Bardzo ciężko pracowałem na obczyźnie przez najdłuższe cztery miesiące w moim życiu.
1
@MesQueUnClub_87 PIS opodatkował nawet mafie, oglądam każdą złotówke z trzech stron '(
0
Moi kochani już niebawem będe zabierał sie za kupno swojego tak naprawdę pierwszego, poważnego auta. Nie ukrywam, że najważniejszą składową samochodu na ten moment jest dla mnie wygląd, następnie koszty utrzymania i walory jezdne. Budzet do 70k. Gustuje w sedanach lub coupe oraz jestem fanem niemieckiej trojki. Podoba mi sie kilka modeli m.in. audi a4b8, bmw seria 6 1 generacji (minusem są koszty utrzymania), mercedes cla, mercedes c klasa, Volvo s60II. Jakies opinie na ich temat bądź sugestie co do innego modelu?
1
@Fohin Jeśli Fati dalej będzie dostawał szanse to może tam jakiś rekordzik 17to latka zrobić.
0
Szkoda, że Barca nie kupiła latem Rodriego. Tercet Jong, Arthur, Rodri to bylaby miazga. Jedna z najlepszych pomocy w top 5 lig i jednoczesnie jedna z najmlodszych. A z ławy tylko trzech Vidal, Puig, Alena, w odwodzie Roberto, Todibo. Ide odpalić fife. Siema.
0
@Martwy Raczej znowu Oblak.
0
Moim zdaniem Barca powinna zagrać w Madrycie i wygrać :D
0
Chętnie obejrzałbym kiedyś taką 11ke w PK i nie tylko. https://www.futbin.com/20/squad/9719900
Ps. Nie moglem znalezc karty Fatiego, ale ten tez czarny hyhy
2
@Raiden Proszę przeczytaj jeszcze raz mój wpis i wskaż gdzie widzisz to porównanie.
25
Katalończycy są największą grupą językową na starym kontynencie bez własnego państwa. Kwestia wolności narodu dla nas Polaków jest bardzo bliska dlatego nie rozumiem dlaczego na różnych forach nasi rodacy odnoszą sie do manifestacji Katalonczykow w tak obraźliwym tonie. Teksty typu: do kamieniołomu z bandyctwem prowadzą mnie do refleksji jak wielu imbecyli posiada nasz naród. 123 lata zaborów, 2wś, okupacja komunistów, a u nas wciaż wielka hipokryzja. Jestem zwolennikiem otwartego świata, swobodnego przeplywu towarow i osob ale kwestia o samostanowieniu Katalończyków czy Kurdów nie powinna mieć miesca w XXI w na starym kontynencie, kolebce współczesnej filozofii.
1
@Jakubeusz Huawei watch nwm czy jest dobry bo dopiero co kupiłem ale kozacko wygląda i da sie prowadzić rozmowy przez niego.