@jakubkuba07 To ja na odwrót. Kiedy odchodził byłem bardzo smutny bo to kawał dzika i niedoszły następca Leo oraz część jednego z najlepszych o ile nie najlepszego tercetu w historii. Dziś natomiast nie widze tu dla niego miejsca. To jest Barcelona. Jeśli chcesz tu grać to gryź trawe dopóki cie chcą i dają grać. Nie? To klamka zapadła. Nasz klub coraz bardziej oddala sie od pierwotnych zasad. Mes que un club za niedługo będzie kolejnym pustym hasłem, Neymar może to uwydatnić zawczasu.
Atletico nie chce podpisywać kontraktów dłuższych niż rok z zawodnikami po 30ce dlatego za darmo odszedł 33letni Godin (ścisła topka) i przyszedł 30letni Felipe z Portugalii za 20 mln. Nie rozumiem tego kompletnie, ten Felipe jest 2 klasy niżej, bardziej spokojny byłbym o forme Godina za 2 lata niż jego (spójrzmy na Chielliniego który w sierpniu skończy 35 lat). Tam w Portugalii nawet 35letni Mathieu jest jednym z lepszych obrońców ligi.
@Nano22 Suarez ma 32 lata więc to idealna pora, żeby za 2 lata wskoczył do 1 składu o ile się sprawdzi. Z 90% przesadziłeś, przy naszym grafiku spokojnie ma szanse na 1,5k-2k minut. Tak młodzi zawodnicy wcale nie powinni grać wszystkiego, potrzebny jest też czas na adaptacje oraz refleksie nad grą. Poza tym minuty w La Liga>>> minuty w Primeira.
@Kamiloza91 Nie jest to wyłącznie killer, świetnie rozgrywa i pomaga w defensywie dlatego tak go cenią. Ale faktycznie troche przesadzają z tą ceną, 60-70 mln to dla mnie optymalna cena w dzisiejszym rynku bo faktycznie jeden sezon to za mało.
@Ratamahatta Graliśmy troche bez Leo i nie wychodziło nam to najgorzej. Dembele i przede wszystkim Suarez fajnie go zastępowali. Będzie i życie po Leo...
@ctid Pieniądze to nie wszystko. Ambitny i zdolny człowiek może pracować kilka lat na magazynie lub w banku, żeby potem założyć swoją firme i być poziom wyżej niż bankier lub magazynier.
@DaPi Z tym, że Dani był wtedy starym zawodnikiem a Guardiola wciąż jest młodym trenerem, który cały czas podkreśla swoje ambicje. Czekam aż zacznie trenować średniaka bez transferów za pół miliarda.
@Fawrf To chyba logiczne, że chodzi mi o jego kariere po Barcelonie. Tak samo Dani odszedł po Barcelonie pierw do hegemona Serie A, następnie Ligue 1. Z tym, że chodziło o wcześniejszy okres.
@Veil5ide W PSG go nie chcą bo zapomina o obronie, a i zwrotny jest prawie jak Pique. Nasz Roberto zjada go bez popity. Moim zdaniem tylko Kimmich i Arnold daliby napewno wieksza jakosc od Roberto ale są nie do wyciągnięcia dlatego zostaniemy z duetem Sergi, Semedo + ewentualnie Wague.
Jeśli mamy zastąpić Valverde(Ja tam Valdka szanuje i mam go za dobrego trenera) jakimś dobrym, ofensywnym trenerem, który stawiana młodzież to widze tylko jednego kandydata. Sarriego. Kompletnie nie rozumiem jego zwolnienia choć gdzieś tam słyszałem, że tak naprawde szatnia w Chelsea wybiera sobie trenera. 3 miejsce w lidze to max co mógł osiągnąć z tą kadrą. Live i City nie do doścignięcia. W bpl tylko City Pepa częściej utrzymywało sie przy piłce. Z fanami wynalazków typu Setien nie ma sensu dyskutować. W tamtym roku chcieli Paco Jemeza.
@michalciesla Rakitic Xavim nie jest, ale zobacz jaką opinie ma na świecie. https://devilpage.pl/index/news/komentarze/59889/ivan-rakitic-przymierzany-do-manchesteru-united/" target="_blank" rel="nofollow">https://devilpage.pl/index/news/komentarze/59889/ivan-rakitic-przymierzany-do-manchesteru-united/ "Hammurabi: Kapitalny gracz srodka pola, przypomina Pirlo i jesli beda omikac go kontuzje to mimo wieku, jeszcze z 4-5 lat gry na wielkim poziomie przed nim. Generał, dyrygent, kogos takiego nam trzeba żeby idbudowac potęgę wielkiego MU. Z drugiej strony Ruben Neves podobny gracz, podobne umiejetnosci, mlodszy i pewnie za podobną cene lub troche nieco wyzsza do wyjęcia. Wiec czy warto brac Chorwata? Na pewno warto ze wzgledow marketingowych, byloby to glosniejsze nazwisko...» 22 maja 2019, 12:16 lubię to! +1toughRoy: Zgadzam sie w pelni. Jak pozegnamy pawelka, to mozna postarac sie o Nevesa i Thomasa. Pieknie wowczas gralby srodek pola "Nawet ja nie uważam Rakiete za tak dobrego zawodnika, ale tutaj na fcbarca tylko nowy Xavi byłby dobry.
@chavez Chciałbym, żeby Pep objął słabszy klub, gdzie mógłby sie wykazać. Wg mnie lepiej wygrać Serie A z Milanem niż Lige Mistrzów z Juve. Keurac zartuje, ze na co Ci hitoryczne przelamanie. Dla mnie to wciaz za mqle wyzwanie.
@mesulete Oni są na wylocie z dużym naciskiem na PODOBNO. Jesus jest naturalnym następcą 30letniego Aguero, poza tym ma prawie 2,5k minut w tym sezonie. U nas też pewnie musiałby dzielić minuty z Gryzoniem, to lepiej gdyby poszedł np do Juve i gral w duecie z 34letnim Ronaldo w 442. Z kolei Sane ma prawie 3k minut w tym sezonie. Nie widze powodu, żeby mieli do nas przychodzić. Aczkolwiek z chęcią bym ich przyjął.
@michalciesla Fanbojem? Zwyczajnie potrafie docenić gracza z jakiegoś powodu grającego u nas wszystko. Przed Valverde też grał wszystko, dziwne. Ja kojarze tylko Modrica, Vidala, Pjanica i Verrattiego o tej charakterystyce grającego wszystko w topce od 5 lat. Wymień jeszcze chociaz 10ciu a nie 40tu.
1
@SeeleyBooth Budowa pon-pt 12h. Pod koniec może gdzieś wyjade na 2 tygodnie.
3
@Michaelo20000 Jest dostępna w premium ale troche to kosztuje.
0
@messi564 Costa w 1 sezonie w Chelsea 20 bramek w PL, w drugim 12, w trzecim 20. W La Liga tylko sezon 1314 dobry.
0
@jakubkuba07 To ja na odwrót. Kiedy odchodził byłem bardzo smutny bo to kawał dzika i niedoszły następca Leo oraz część jednego z najlepszych o ile nie najlepszego tercetu w historii. Dziś natomiast nie widze tu dla niego miejsca. To jest Barcelona. Jeśli chcesz tu grać to gryź trawe dopóki cie chcą i dają grać. Nie? To klamka zapadła. Nasz klub coraz bardziej oddala sie od pierwotnych zasad. Mes que un club za niedługo będzie kolejnym pustym hasłem, Neymar może to uwydatnić zawczasu.
7
Atletico nie chce podpisywać kontraktów dłuższych niż rok z zawodnikami po 30ce dlatego za darmo odszedł 33letni Godin (ścisła topka) i przyszedł 30letni Felipe z Portugalii za 20 mln. Nie rozumiem tego kompletnie, ten Felipe jest 2 klasy niżej, bardziej spokojny byłbym o forme Godina za 2 lata niż jego (spójrzmy na Chielliniego który w sierpniu skończy 35 lat). Tam w Portugalii nawet 35letni Mathieu jest jednym z lepszych obrońców ligi.
0
@Nano22 Suarez ma 32 lata więc to idealna pora, żeby za 2 lata wskoczył do 1 składu o ile się sprawdzi. Z 90% przesadziłeś, przy naszym grafiku spokojnie ma szanse na 1,5k-2k minut. Tak młodzi zawodnicy wcale nie powinni grać wszystkiego, potrzebny jest też czas na adaptacje oraz refleksie nad grą. Poza tym minuty w La Liga>>> minuty w Primeira.
0
@Kamiloza91 Nie jest to wyłącznie killer, świetnie rozgrywa i pomaga w defensywie dlatego tak go cenią. Ale faktycznie troche przesadzają z tą ceną, 60-70 mln to dla mnie optymalna cena w dzisiejszym rynku bo faktycznie jeden sezon to za mało.
0
Szkoda, że Benfica chce tak chore pieniądze za Felixa. Najlepszy możliwy rezerwowy dla Suareza pod względem potencjału.
0
@COU_11 Ciężko mi to mówić ale dopisałbym Busiego :(
1
@wachaFCB Ten Raiola to kozak agent. Co chwila następne kluby rezygnują. Oczywiście jesli to nie plotki.
0
@michalciesla Arthur, Busi i Alba nie lepiej. Sprzedajemy wszystkich?
2
@Ratamahatta Graliśmy troche bez Leo i nie wychodziło nam to najgorzej. Dembele i przede wszystkim Suarez fajnie go zastępowali. Będzie i życie po Leo...
5
@FCB24 On od kilku lat jest jednym z lepszych o ile nie najlepszy w holenderskiej.
0
@th@les Nigdzie nie napisałem, że jest słabym trenerem. Jednak bardziej podoba mi sie krótsza kariera Maradony w Napoli niż długa Ronaldo w Realu.
0
@ctid Pieniądze to nie wszystko. Ambitny i zdolny człowiek może pracować kilka lat na magazynie lub w banku, żeby potem założyć swoją firme i być poziom wyżej niż bankier lub magazynier.
0
@DaPi Z tym, że Dani był wtedy starym zawodnikiem a Guardiola wciąż jest młodym trenerem, który cały czas podkreśla swoje ambicje. Czekam aż zacznie trenować średniaka bez transferów za pół miliarda.
0
@Fawrf To chyba logiczne, że chodzi mi o jego kariere po Barcelonie. Tak samo Dani odszedł po Barcelonie pierw do hegemona Serie A, następnie Ligue 1. Z tym, że chodziło o wcześniejszy okres.
0
@BarcaInfo Taka postawa mi sie podoba szkoda, że Guardiola jej nie wyznaje.
0
@Veil5ide W PSG go nie chcą bo zapomina o obronie, a i zwrotny jest prawie jak Pique. Nasz Roberto zjada go bez popity. Moim zdaniem tylko Kimmich i Arnold daliby napewno wieksza jakosc od Roberto ale są nie do wyciągnięcia dlatego zostaniemy z duetem Sergi, Semedo + ewentualnie Wague.
0
@cules100pro Zdecydowanie nie. On nie nadaje sie do pomocy w 433, profil bliski Cou, byłby problem z pozycją.
0
@Avada Kedavra A nie sorki, przecież Sarri to taki włoski Mourinho... http://www.legia.sport.pl/legia/1,139320,18940126,liga-europy-przesadny-palacz-pracoholik-i-futbolowy-geniusz.html"Włoch Cesare Prandelli uznaje go za "futbolowego geniusza". - Wolę, by mój zespół starał się grać w piłkę nożną, aniżeli miałby się zamurować przed Juve i przegrać - mówił w poprzednim sezonie. "Tylko taka fama wyszła, że niby ofensywny.
3
Jeśli mamy zastąpić Valverde(Ja tam Valdka szanuje i mam go za dobrego trenera) jakimś dobrym, ofensywnym trenerem, który stawiana młodzież to widze tylko jednego kandydata. Sarriego. Kompletnie nie rozumiem jego zwolnienia choć gdzieś tam słyszałem, że tak naprawde szatnia w Chelsea wybiera sobie trenera. 3 miejsce w lidze to max co mógł osiągnąć z tą kadrą. Live i City nie do doścignięcia. W bpl tylko City Pepa częściej utrzymywało sie przy piłce. Z fanami wynalazków typu Setien nie ma sensu dyskutować. W tamtym roku chcieli Paco Jemeza.
0
@betonito Ronaldo za Suareza xD, Godin, Filipe Luis, David Silva, Fernandihno.
0
@LeoMessi1994 To prawda, ale faktem jest, że Pele miał realny wkład tylko w wygranie jednego MŚ.
0
@michalciesla Rakitic Xavim nie jest, ale zobacz jaką opinie ma na świecie. https://devilpage.pl/index/news/komentarze/59889/ivan-rakitic-przymierzany-do-manchesteru-united/" target="_blank" rel="nofollow">https://devilpage.pl/index/news/komentarze/59889/ivan-rakitic-przymierzany-do-manchesteru-united/ "Hammurabi: Kapitalny gracz srodka pola, przypomina Pirlo i jesli beda omikac go kontuzje to mimo wieku, jeszcze z 4-5 lat gry na wielkim poziomie przed nim. Generał, dyrygent, kogos takiego nam trzeba żeby idbudowac potęgę wielkiego MU. Z drugiej strony Ruben Neves podobny gracz, podobne umiejetnosci, mlodszy i pewnie za podobną cene lub troche nieco wyzsza do wyjęcia. Wiec czy warto brac Chorwata? Na pewno warto ze wzgledow marketingowych, byloby to glosniejsze nazwisko...» 22 maja 2019, 12:16 lubię to! +1toughRoy: Zgadzam sie w pelni. Jak pozegnamy pawelka, to mozna postarac sie o Nevesa i Thomasa. Pieknie wowczas gralby srodek pola "Nawet ja nie uważam Rakiete za tak dobrego zawodnika, ale tutaj na fcbarca tylko nowy Xavi byłby dobry.
0
@michalciesla Alba, Busi i paru innych też zagrali klape, mimo to są w topce na swoich pozycjach. Ps. Coś nie spieszysz sie z tym wymienianiem.
0
@chavez Chciałbym, żeby Pep objął słabszy klub, gdzie mógłby sie wykazać. Wg mnie lepiej wygrać Serie A z Milanem niż Lige Mistrzów z Juve. Keurac zartuje, ze na co Ci hitoryczne przelamanie. Dla mnie to wciaz za mqle wyzwanie.
0
@kerouac wygrać lige z Juve to jak wygrać lige z PSG albo Bayernem. Nie szanuje.
0
@mesulete Oni są na wylocie z dużym naciskiem na PODOBNO. Jesus jest naturalnym następcą 30letniego Aguero, poza tym ma prawie 2,5k minut w tym sezonie. U nas też pewnie musiałby dzielić minuty z Gryzoniem, to lepiej gdyby poszedł np do Juve i gral w duecie z 34letnim Ronaldo w 442. Z kolei Sane ma prawie 3k minut w tym sezonie. Nie widze powodu, żeby mieli do nas przychodzić. Aczkolwiek z chęcią bym ich przyjął.
0
@michalciesla Fanbojem? Zwyczajnie potrafie docenić gracza z jakiegoś powodu grającego u nas wszystko. Przed Valverde też grał wszystko, dziwne. Ja kojarze tylko Modrica, Vidala, Pjanica i Verrattiego o tej charakterystyce grającego wszystko w topce od 5 lat. Wymień jeszcze chociaz 10ciu a nie 40tu.