Tak odległej daty nie powinno sie porownywac, bo przede wszystkim internet zabrał im dużo oglądających. Przez ten czas np moi rodzice nauczyli sie korzystać z internetu :D i od tamtej pory nie ma już w domu: chodź na wiadomości bo już wpół do ósmej.
Alena nie reaguje dobrze na tak rotowany zespół dlatego oceniam go za 3 mecze w pierwszym składzie kiedy wokół siebie miał podstawe oraz mecze w drugiej lidze gdzie był gwiazdą. W meczach z Alaves, Valloid i Leganes (227min): 1 bramka, 5 kluczowych podań co na pierwsze poważne zetknięcia sie z poważną piłką nie jest złymi statystykami. W drugiej lidze: 38 meczów, 11 bramek!, 3 asysty, 10 stworzonych okazji,10 żółtych kartek, 6.8 w. pojedynku na mecz.
Ciąg na bramke, kreatywność,kluczowe podania, zaangażowanie w pomoc w defensywie. Typowy produkt La Masii. Wczoraj sie nie popisał (choć meczu nie widziałem).
Jednak kiedy ma sie wysokiego napastnika to taki Dembele pewnie pokusi sie o wrzute na niego.
Moim zdaniem jest to napastnik o największym potencjale, który pogodzi sie z rolą rezerwowego. Lepsi od niego: Werner, Rashford, Jovic grają w dobrych klubach w podstawie, a Suarez na 100% będzie grał w podstawie. 40 baniek w dzisiejszych czasach to grosze dla klubow na szczycie.
Nwm czy Werner pogodzi sie z rolą rezerwowego. Rb będzie grało w przyszłym sezonie w lm, a Celta jest nad strefą spadkową. Maxi jest wyższy więc brak mobilności może nadrobić grą w powietrzu i agresją w presingu. Urugwajczyk fauluje srednio 1.9 razy na mecz, nasz gryzoń 0.9. Z jednym sie zgodze Werner ma większy potencjał, Maxi byłby raczej dopelnieniem skladu, takim jak był Morata w Realu.
6
City ma aktualnie rezerwową 11ke lepszą niż podstawa Arsenalu czy United :D
0
Tak odległej daty nie powinno sie porownywac, bo przede wszystkim internet zabrał im dużo oglądających. Przez ten czas np moi rodzice nauczyli sie korzystać z internetu :D i od tamtej pory nie ma już w domu: chodź na wiadomości bo już wpół do ósmej.
22
Ego kibiców tego klubu przerasta lige, którą ostatnio wygrali w czasach jak pisano jeszcze Stary Testament.
6
"Dlaczego nie umiałeś pokonać drużyny, która była bogatsza od twojej? Jakoś nigdy nie widziałem, by worek pieniędzy strzelił gola. " ~J. Cruyff
0
A ja bym zaryzykowal i postawil na Getafe. Oni walczą o lm a Valdi pewnie mocno zrotuje.
27
Też uważam, że prewencyjnie powinien jedno spotkanie odpuścić.
0
Alena nie reaguje dobrze na tak rotowany zespół dlatego oceniam go za 3 mecze w pierwszym składzie kiedy wokół siebie miał podstawe oraz mecze w drugiej lidze gdzie był gwiazdą. W meczach z Alaves, Valloid i Leganes (227min): 1 bramka, 5 kluczowych podań co na pierwsze poważne zetknięcia sie z poważną piłką nie jest złymi statystykami. W drugiej lidze: 38 meczów, 11 bramek!, 3 asysty, 10 stworzonych okazji,10 żółtych kartek, 6.8 w. pojedynku na mecz.
6
Aguero za Ronaldo.
0
Aj
ŁONA SEJ
DU JU NOŁ
HAŁ AJ FIL ŁEN JUR EŁEJ
Haaabaaaa!
0
Ciąg na bramke, kreatywność,kluczowe podania, zaangażowanie w pomoc w defensywie. Typowy produkt La Masii. Wczoraj sie nie popisał (choć meczu nie widziałem).
0
https://www.google.com/search?q=obrzyny+tartaczne&client=ms-android-samsung&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi61uSO94PiAhXMpIsKHQxJCfwQ_AUoAXoECAkQAQ&biw=412&bih=652&dpr=2.63
Tak to sobie wyobrażam, ale to za brzydkie raczej.
11
Cou+Dembele+Malcom+Paco=330 mln (zepsuty rynek)
Neymar+Mbappe=402 mln
2
Akurat tagiego odniesienia nie chce xD Jakiś opis lepiej
0
Jak zagrał Maxi Gomez? Internet mi zaczal mulic i wylaczylem :(
0
Myśle, że zagra. Na filmiku od Homeopaty nie wydaje sie to byc grozne.
0
Oj tam będziemy mieli funftet xD
1
On preferuje raczej jakies fora gamingowe
0
Czwarta kontuzja w ciągu 1,5h :\
0
Szkoda, że Dembele jest kontuzjowany wtedy kiedy mógłby spokojnie sie ogrywać :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A co sie z Weiglem stało? Stosunkowo niedawno Borussia ładne pieniądze za niego chciała.
0
Barca-Live=Messi
0
Naprawdę świetni kandydaci na rezerwowego dla Suareza, bo ten na 100% będzie w podstawie w następnym sezonie.
1
Szkoda, że Miranda nie powołany.
0
Raczej trzeba by poświęcić wtedy Coutinho i Malcoma a reszte dopłacić.
0
Kupiliśmy i wychowaliśmy Suareza. Na tyle na ile da sie wyczytać w gazetach Mbappe wydaje sie być pracowitym i wiecznie uśmiechniętym murzynkiem.
0
Jednak kiedy ma sie wysokiego napastnika to taki Dembele pewnie pokusi sie o wrzute na niego.
Moim zdaniem jest to napastnik o największym potencjale, który pogodzi sie z rolą rezerwowego. Lepsi od niego: Werner, Rashford, Jovic grają w dobrych klubach w podstawie, a Suarez na 100% będzie grał w podstawie. 40 baniek w dzisiejszych czasach to grosze dla klubow na szczycie.
0
Nwm czy Werner pogodzi sie z rolą rezerwowego. Rb będzie grało w przyszłym sezonie w lm, a Celta jest nad strefą spadkową. Maxi jest wyższy więc brak mobilności może nadrobić grą w powietrzu i agresją w presingu. Urugwajczyk fauluje srednio 1.9 razy na mecz, nasz gryzoń 0.9. Z jednym sie zgodze Werner ma większy potencjał, Maxi byłby raczej dopelnieniem skladu, takim jak był Morata w Realu.
0
Za 40 mln można zaryzykować i tak nie znajdziemy lepszej 9ki niż Suarez.
1
Nie widze Mirandy w przyszłości w Barcelonie. Jakiś taki za wysoki, za mało mobilny. Nie skreślam go. Może osiągnąć sukces, ale raczej nie w Barcy.