6

City ma aktualnie rezerwową 11ke lepszą niż podstawa Arsenalu czy United :D

0

Tak odległej daty nie powinno sie porownywac, bo przede wszystkim internet zabrał im dużo oglądających. Przez ten czas np moi rodzice nauczyli sie korzystać z internetu :D i od tamtej pory nie ma już w domu: chodź na wiadomości bo już wpół do ósmej.

22

Ego kibiców tego klubu przerasta lige, którą ostatnio wygrali w czasach jak pisano jeszcze Stary Testament.

6

"Dlaczego nie umiałeś pokonać drużyny, która była bogatsza od twojej? Jakoś nigdy nie widziałem, by worek pieniędzy strzelił gola. " ~J. Cruyff

0

A ja bym zaryzykowal i postawil na Getafe. Oni walczą o lm a Valdi pewnie mocno zrotuje.

27

Też uważam, że prewencyjnie powinien jedno spotkanie odpuścić.

0

Alena nie reaguje dobrze na tak rotowany zespół dlatego oceniam go za 3 mecze w pierwszym składzie kiedy wokół siebie miał podstawe oraz mecze w drugiej lidze gdzie był gwiazdą. W meczach z Alaves, Valloid i Leganes (227min): 1 bramka, 5 kluczowych podań co na pierwsze poważne zetknięcia sie z poważną piłką nie jest złymi statystykami. W drugiej lidze: 38 meczów, 11 bramek!, 3 asysty, 10 stworzonych okazji,10 żółtych kartek, 6.8 w. pojedynku na mecz.

6

Aguero za Ronaldo.

0

Aj
ŁONA SEJ
DU JU NOŁ
HAŁ AJ FIL ŁEN JUR EŁEJ
Haaabaaaa!

0

Ciąg na bramke, kreatywność,kluczowe podania, zaangażowanie w pomoc w defensywie. Typowy produkt La Masii. Wczoraj sie nie popisał (choć meczu nie widziałem).

11

Cou+Dembele+Malcom+Paco=330 mln (zepsuty rynek)

Neymar+Mbappe=402 mln

2

Akurat tagiego odniesienia nie chce xD Jakiś opis lepiej

0

Jak zagrał Maxi Gomez? Internet mi zaczal mulic i wylaczylem :(

0

Myśle, że zagra. Na filmiku od Homeopaty nie wydaje sie to byc grozne.

0

Oj tam będziemy mieli funftet xD

1

On preferuje raczej jakies fora gamingowe

0

Czwarta kontuzja w ciągu 1,5h :\

0

Szkoda, że Dembele jest kontuzjowany wtedy kiedy mógłby spokojnie sie ogrywać :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A co sie z Weiglem stało? Stosunkowo niedawno Borussia ładne pieniądze za niego chciała.

0

Barca-Live=Messi

0

Naprawdę świetni kandydaci na rezerwowego dla Suareza, bo ten na 100% będzie w podstawie w następnym sezonie.

1

Szkoda, że Miranda nie powołany.

0

Raczej trzeba by poświęcić wtedy Coutinho i Malcoma a reszte dopłacić.

0

Kupiliśmy i wychowaliśmy Suareza. Na tyle na ile da sie wyczytać w gazetach Mbappe wydaje sie być pracowitym i wiecznie uśmiechniętym murzynkiem.

0

Jednak kiedy ma sie wysokiego napastnika to taki Dembele pewnie pokusi sie o wrzute na niego.
Moim zdaniem jest to napastnik o największym potencjale, który pogodzi sie z rolą rezerwowego. Lepsi od niego: Werner, Rashford, Jovic grają w dobrych klubach w podstawie, a Suarez na 100% będzie grał w podstawie. 40 baniek w dzisiejszych czasach to grosze dla klubow na szczycie.

0

Nwm czy Werner pogodzi sie z rolą rezerwowego. Rb będzie grało w przyszłym sezonie w lm, a Celta jest nad strefą spadkową. Maxi jest wyższy więc brak mobilności może nadrobić grą w powietrzu i agresją w presingu. Urugwajczyk fauluje srednio 1.9 razy na mecz, nasz gryzoń 0.9. Z jednym sie zgodze Werner ma większy potencjał, Maxi byłby raczej dopelnieniem skladu, takim jak był Morata w Realu.

0

Za 40 mln można zaryzykować i tak nie znajdziemy lepszej 9ki niż Suarez.

1

Nie widze Mirandy w przyszłości w Barcelonie. Jakiś taki za wysoki, za mało mobilny. Nie skreślam go. Może osiągnąć sukces, ale raczej nie w Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?