W Barcelonie najlepiej funkcjonował jako ofensywny pomocnik. Na skrzydło jest za wolny. Mi nie chodzi o to, żeby nagle zrobić z niego gracza pierwszej 11ki ale dać mu pewność siebie w pomocy kiedy możemy sobie na to pozwolić.
Cou nie robił wielkiej różnicy jednak piłka go szukała, chciałbym coś takiego zobaczyć jak już mamy taką przewage w lidze: https://www.futbin.com/19/squad/6497071
Fajny kurs byl na Ilica, nie chcialo mi sie isc :( Na koleckiego tez fajny, ale tu juz wg mnie 60% na pudziana (po tym kursie dalbym kileckiego). Na fernando tez spk kursik bo to taki zawodnik ze albo wylapie albo zada nokaut. Zalezy kto szybszy haha
Rasiak nie był taki zły. A pod ręką Guardioli to hoho mógłby nawet ruszać sie jak normalny, zgrabny człowiek xD Ale poważnie było tylu gorszych grajków a jemu została łatka człowieka-drewna.
Haha płaczący Neymar proszący o transfer
Ps. Ta stacja raczej unika kontrowersji tzn daje przewaznie odgrzewane pewniaki ale jak już bawi sie w przewidywania to średnio im to wychodzi.
0
Czyli na Manu pewnie Cou podstawa.
1
Jak gral Cou?
9
I takie zajęcia są najlepsze :).
1
Dlaczego nie ma warunków? Chodzi o kondycje czy może wzrost?
0
W tym chłopaku jest tyle luzu, że to nie może sie nie udać. Dodatkowo rok do konca kontraktu :)
0
Busi rozgrywa najlepiej z pomocnikow Barcy.
0
W kadrze nie mogą pograć Leo... a na ławke za drogi.
0
Kozak. Nwm czy nie lepszy od Sancho, dodatkowo jest lewym skrzydłowym. Takiego nam brakuje :)
1
Eee tam ja wyłączyłe przy 2:2.
0
Przynajmniej dużo bramek było.
0
Ale nie od nastepnego okienka.
0
W Barcelonie najlepiej funkcjonował jako ofensywny pomocnik. Na skrzydło jest za wolny. Mi nie chodzi o to, żeby nagle zrobić z niego gracza pierwszej 11ki ale dać mu pewność siebie w pomocy kiedy możemy sobie na to pozwolić.
0
Ani na skrzydło, z dwojga złego tam mógłby złapać pewność siebie.
0
Cou nie robił wielkiej różnicy jednak piłka go szukała, chciałbym coś takiego zobaczyć jak już mamy taką przewage w lidze: https://www.futbin.com/19/squad/6497071
0
Jechać do Barcelony na schabowego xD
0
Hazard, Messi, Dembele... marzenie... obrońcy średniaków z PD dostaliby oczopląsu.
3
Ewidentnie puścił oko Barcelonie xD
1
O lol jestem tak ślepy, że dla mnie są takie same hahaha
2
Ale stracimy gracza podstawowej 11ki, prawdopodobnie osłabimy sie. Juz wolalbym Coutinho sprzedac niz Rakiete.
0
Jednak trzeba wybierac czy z lawki ma wchodzic Jong czy Vidal. Arthurowi zaufano i opłaciło sie.
0
To nie lepiej sprzedac Vidala niz Rakitica jak juz zalezy nam na minutach dla Jonga i nie oslabiac sie?
0
Właśnie, wciąż wiele osób nie wie, że w ksw praktycznie każdy bierze, a w ufc są to pojedyncze przypadki, które przewaznie wpadają.
0
Ale bycur z tego Ishi.
0
Fajny kurs byl na Ilica, nie chcialo mi sie isc :( Na koleckiego tez fajny, ale tu juz wg mnie 60% na pudziana (po tym kursie dalbym kileckiego).
Na fernando tez spk kursik bo to taki zawodnik ze albo wylapie albo zada nokaut. Zalezy kto szybszy haha
1
Może to będą prawdziwi następcy trojki xavi, iniesta, busi. Puig też dobrze rokuje.
1
W przyszłym sezonie pewnie będzie jakiś mecz kiedy wyjdziemy w pomocy trójką Arthur, Jong, Alena :)
0
Oglądał ktoś wczoraj Anglie?
Jak zagrał Sancho?
2
Rasiak nie był taki zły. A pod ręką Guardioli to hoho mógłby nawet ruszać sie jak normalny, zgrabny człowiek xD Ale poważnie było tylu gorszych grajków a jemu została łatka człowieka-drewna.
0
http://www.aletransfer.pl/aktualnosci/2906/rac1_-wielki-powrot-neymara-mozliwy_.html
Haha płaczący Neymar proszący o transfer
Ps. Ta stacja raczej unika kontrowersji tzn daje przewaznie odgrzewane pewniaki ale jak już bawi sie w przewidywania to średnio im to wychodzi.
0
https://m.ligahiszpanska.com/aktualnosci/15557/rac1_-de-jong-zerwal-porozumienie-z-barca.html