0

Czyli na Manu pewnie Cou podstawa.

1

Jak gral Cou?

9

I takie zajęcia są najlepsze :).

1

Dlaczego nie ma warunków? Chodzi o kondycje czy może wzrost?

0

W tym chłopaku jest tyle luzu, że to nie może sie nie udać. Dodatkowo rok do konca kontraktu :)

0

Busi rozgrywa najlepiej z pomocnikow Barcy.

0

W kadrze nie mogą pograć Leo... a na ławke za drogi.

0

Kozak. Nwm czy nie lepszy od Sancho, dodatkowo jest lewym skrzydłowym. Takiego nam brakuje :)

1

Eee tam ja wyłączyłe przy 2:2.

0

Przynajmniej dużo bramek było.

0

Ale nie od nastepnego okienka.

0

W Barcelonie najlepiej funkcjonował jako ofensywny pomocnik. Na skrzydło jest za wolny. Mi nie chodzi o to, żeby nagle zrobić z niego gracza pierwszej 11ki ale dać mu pewność siebie w pomocy kiedy możemy sobie na to pozwolić.

0

Ani na skrzydło, z dwojga złego tam mógłby złapać pewność siebie.

0

Cou nie robił wielkiej różnicy jednak piłka go szukała, chciałbym coś takiego zobaczyć jak już mamy taką przewage w lidze: https://www.futbin.com/19/squad/6497071

0

Jechać do Barcelony na schabowego xD

0

Hazard, Messi, Dembele... marzenie... obrońcy średniaków z PD dostaliby oczopląsu.

3

Ewidentnie puścił oko Barcelonie xD

1

O lol jestem tak ślepy, że dla mnie są takie same hahaha

2

Ale stracimy gracza podstawowej 11ki, prawdopodobnie osłabimy sie. Juz wolalbym Coutinho sprzedac niz Rakiete.

0

Jednak trzeba wybierac czy z lawki ma wchodzic Jong czy Vidal. Arthurowi zaufano i opłaciło sie.

0

To nie lepiej sprzedac Vidala niz Rakitica jak juz zalezy nam na minutach dla Jonga i nie oslabiac sie?

0

Właśnie, wciąż wiele osób nie wie, że w ksw praktycznie każdy bierze, a w ufc są to pojedyncze przypadki, które przewaznie wpadają.

0

Ale bycur z tego Ishi.

0

Fajny kurs byl na Ilica, nie chcialo mi sie isc :( Na koleckiego tez fajny, ale tu juz wg mnie 60% na pudziana (po tym kursie dalbym kileckiego).
Na fernando tez spk kursik bo to taki zawodnik ze albo wylapie albo zada nokaut. Zalezy kto szybszy haha

1

Może to będą prawdziwi następcy trojki xavi, iniesta, busi. Puig też dobrze rokuje.

1

W przyszłym sezonie pewnie będzie jakiś mecz kiedy wyjdziemy w pomocy trójką Arthur, Jong, Alena :)

0

Oglądał ktoś wczoraj Anglie?
Jak zagrał Sancho?

2

Rasiak nie był taki zły. A pod ręką Guardioli to hoho mógłby nawet ruszać sie jak normalny, zgrabny człowiek xD Ale poważnie było tylu gorszych grajków a jemu została łatka człowieka-drewna.

0

http://www.aletransfer.pl/aktualnosci/2906/rac1_-wielki-powrot-neymara-mozliwy_.html

Haha płaczący Neymar proszący o transfer
Ps. Ta stacja raczej unika kontrowersji tzn daje przewaznie odgrzewane pewniaki ale jak już bawi sie w przewidywania to średnio im to wychodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?