0

Niby szkoda (bo szkoda), ale jednak Bawarczycy bardziej zasługują. Są bardziej kompletną ekipą tylko mieli lekki dołek. Bayern to takie typowe Niemiaszki, mogliby wreszcie stracić to mistrzostwo ;)

0

Wg mnie był i jest lepszy od tej dwójki. Tylko te kontuzje... Po każdej musi zagrać kilka meczów zanim naprawdę pokazuje pełnie swoich umiejętności. A Mbappe jak bd siedział w tej ogórkowej lidze to dużego progress nie zrobi.

0

11, 14 asyst. Masakracja. Przyszłe zagrożenie do ZP dla Mbappe?

0

Chyba połowa Ajaxu tego chce xD

3

Live ma wejścia. Keita gol w 1 minucie. Psychika naszych musi byc na najwyższym poziomie w starciu z nimi.

0

Valencia walczy o LM, to kluczowy mecz dla nich.

51

Ja, bo nie mam dziewczyny i nigdy nie miałem. Pierdze kiedy chce :)

0

Mi wszystkich szkoda.
Wygrałem :)

1

Live jest mocarne, w obronie musimy zagrać perfekcyjnie bo im strzelić będzie ciężko.

1

Van Dijk powinien być w 3 do zp. A jeśli Lige Mistrzów wygra Live balon do niego. Kapitalny zawodnik. On albo Messi wg mnie.

1

Pewnie chodzi mu o De Ligta, ale mogę się mylić.

0

Messi, Van Dijk, Salah.

1

Ja bardziej boję się szczelnej defensywy z Van Dijkiem na czele. W tak konkurencyjnej lidze stracili tylko 20 bramek.

0

Może ktoś podesłać link do Ajaxu? Bo Barca już raczej wyjaśniła =)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Suarez przyszedł tam na takiej zasadzie jak Boateng do nas. Niema co się dziwić.

0

Proszę, nie dodawaj więcej linków to takich rzeczy :(

0

Potem go doganiają xD

0

Na pierwszych 10ciu metrach naprawdę szybki ten Puig =)

0

Ciekawy jestem też jak z serwisami u tych dostawców, gdyby coś jednak nie grało z tym Internetem.

0

Cześć misie :) Moi rodzice przymierzają się do założenia Internetu domowego. Mają dostęp do światłowodów.
Jaką firmę polecacie?
Jak przeglądałem oferty to tania wydaje się Netia, 50zl. Ciekawa oferta też była mobilnego za 60zl router stacjonarny + mobilny (dla mnie =).

1

Wynik to nie wszystko :)

1

https://www.futbin.com/19/squad/6798387 Chętnie zobaczyłbym taką 11ke na następny mecz, jeśli wynik bylby pozytywny to milo by bylo dac tez minuty Puigowi lub Wague.

0

Kimmich lepszy ;)

0

Napewno mielibysmy wiecej swobody w rozegraniu.

0

Fakt.

1

Podbijam! Haha.

0

Tak ponieważ uważam, że zasługują na więcej, szczególnie ci którzy naprawde są dobrzy.
Osobiście troche dyskryminuje humanistów ale oni tez sa potrzebni.

1

A gdyby zabrać nauczycielom 13ki, platne wakacje i ferie oraz dać te 30% (latem mogą dorywczo fajnie zarobić)? xD

Uprzedzam, że jest to projekt humorystyczny i nie nalezy traktowac go powaznie

1

Jakaś strona od memów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?