0

Dziękuje. A firma Bytom też spoko?

0

Bo cena za niska? Na 2 imprezy tylko mi potrzebny i szkoda hajsu na cos drozszego.

0

I jaki model polecacie za 300-600 zł? Raczej taki na imprezy typu wesele :)

0

Kimmich zdominował zeszły sezon tak samo jak i w tym aktualnie jest najlepszy.

0

To jest widoczne choćby w podejściu do pracy czy do wychowania dzieci, jednak stopniowo jest to coraz mniej widoczne.

9

Raczej Live.

0

To, że grał w rezerwach to nie oznacza, że był wychowankiem, a poza tym wielu wychowanków tu nie pasuje stylem gry np. Deulofeu. Icardi ma średnio 10.6 celnych podań na mecz w Serie A.

26

Everton zrobil dobry deal z Barcą :)

1

Wiem, że nie ma tam obowiazku klauzul, ale, ze sa zakazane to nie wiedzialem. Mg jakis link do tego, bo nie mg znalezc?

0

Powrót Neya w 2020 roku za 160 mln (o ile to prawda z klauzulą) nie byłoby tak złe z moralnego punktu widzenia choćby z powodu, iż "zarobilibyśmy" na nim około 62 mln. PSG zostaje wyr...ne :). Faktem jest, że to idealny następca Messiego na tronie Barcy pod względem umiejętności.

2

Poddaj sie temu, popłyń z resztą wujków i napier... na reszte razem z nimi xD. To jedyny sposób, żeby Cie nie odcieło tam xD. Ja tak robie już od 2 lat, żeby być takim "wujem" to mi tylko wąsów brakuje.

1

Icardi z klauzulą 110 mln tez nie jest transferem niemozliwym do zrealizowania, ale jego żonka i styl gry nie pasują do Barcy.

1

Najlepiej pokazane to jest np na transfermarkt, gdzie w ostatnim meczu sr. wiek wynosił 28,6 lat.

39

Po sylwestrze nie będą rok starsi xD

0

Ronaldo asysta, nie uznali mu :(

0

Polecam sofascore.

0

Jednak odnaleźć w tych syt. też trzeba sie umieć (wystawianie sie do piłek itp), napewno jest bardzo groźny.

0

Ronaldo=Roma, quick math :)

3

Ronaldo 9 strzałów, Roma 5 strzałów, w tym tyle samo celnych.

1

Dla tak bogatego rejonu jak Katalonia wystarczy być w Schengen.

0

Szkoda to Marlona, którego puściliśmy za śmieszne 10 baniek.

1

I takie Perth ma większą populacje niż Warszawa :)

5

Jak nie wypali to nawet za 15 z jego pensią go nie sprzedadzą.

2

Będe dla Ciebie miły i nie ocenie :)

1

Tak z racji tego, że prawonożny jest Verma, który jest stary i przez większość czasu kontuzjowany oraz Pique, który jest stary i ma bardzo nierówną forme. Idealną opcją wg mnie byłby De Ligt lub Skriniar.

1

Pieniądze też sie liczą, ma kontrakt i zarabia.

5

Chyba jednak moze ;)

0

Nie zaprzeczysz, że umiejetnosci ma... a w tym sezonie już okolo 1000 minut jednak ma (więcej od Arthura i Vidala), w tamtym sezonie tez od początku nie był w podstawowej 11. Chodzi mi o to, że Real zmienną jest xD

0

1/4 to i tak sukces patrząc na obecną sytuacje. A mecze dalej rządzą sie swoimi prawami, często kluczowa jest dyspozycja danego dnia.

0

Isco potrafi byc motorem napędowym całego zespołu, np do niedawna w reprezentacji, a Asensio jak tykająca bomba, nie wiadomo kiedy odpali brame z dystansu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?