Grupe mamy bardzo mocną i trzeba wystawiać największe armaty po cenne punkty. PSV gra naprawde mocną piłke, szanse dla rezerw w tej grupie powinny byc dopiero w rewanżach.
Jeszcze Rudego sprzedali xD. Teoretycznie mogą stworzyć silną pomoc z Thiago i Martinezem na def pomocniku, Gorezka w odwodzie. A na ofensywnym jest James, Muller..
W razie czego jest jeszcze Renato ;)
Jak wszyscy dobrze wiemy nadchodzi jesień, temperatura spada, pierwsze przymrozki... Ale, że w środku Września w Madrycie będzie -2 to sie nie spodziewałem. To chyba wynika z odległości Madrytu od morza. W takiej Barcelonie nie ma takich amplitud temperatury. Przeważnie stała pogoda, troche cieplej niż w reszcie Hiszpanii. Mam nadzieje jednak, że tym razem stolica Katalonii będzie również miastem z najsympatyczniejszą aurą w Europie w maju/czerwcu.
Martwi mnie fakt, że klimat kontynentalny Madrytu znowu rozgrzeje tam majowe powietrze tak mocno jak w ciągu ostatnich 3 wiosen :(
Hmm ide już spać, bo dopiero co padało i ścieło mnie z nóg. Narka.
To dobry (chodzi o wyniki, nie styl) trener kiedy drużyna mu ufa. A w United jest dużo gwiazdeczek.
Jemu pasuje taka Roma, Valencia lub nawet jakiś słabszy klub, a tam na pewno zrobi robote.
Ale to Monaco sie posypało :( A zapowiadał sie kolejny europejski gigant. Gdyby nie sprzedawali najlepszych to moim zdaniem mieli by lepszy skład od PSG.
0
Dla mnie Real Mou był okropny.
0
No wlasnie widze, ze dzisiaj grają razem. Czyli jednak $ wygrywa
0
To te Redbule mogą grać już w jednych rozgrywkach?
0
Taki skok jakościowy na tą chwile oferuje tylko Kimmich, ale to trzeba by troche wydać...
0
Grupe mamy bardzo mocną i trzeba wystawiać największe armaty po cenne punkty. PSV gra naprawde mocną piłke, szanse dla rezerw w tej grupie powinny byc dopiero w rewanżach.
0
Arthur? Już prędzej Vidal (który i tak nie wyjdzie).
0
Jeszcze Rudego sprzedali xD. Teoretycznie mogą stworzyć silną pomoc z Thiago i Martinezem na def pomocniku, Gorezka w odwodzie. A na ofensywnym jest James, Muller..
W razie czego jest jeszcze Renato ;)
7
Jak wszyscy dobrze wiemy nadchodzi jesień, temperatura spada, pierwsze przymrozki... Ale, że w środku Września w Madrycie będzie -2 to sie nie spodziewałem. To chyba wynika z odległości Madrytu od morza. W takiej Barcelonie nie ma takich amplitud temperatury. Przeważnie stała pogoda, troche cieplej niż w reszcie Hiszpanii. Mam nadzieje jednak, że tym razem stolica Katalonii będzie również miastem z najsympatyczniejszą aurą w Europie w maju/czerwcu.
Martwi mnie fakt, że klimat kontynentalny Madrytu znowu rozgrzeje tam majowe powietrze tak mocno jak w ciągu ostatnich 3 wiosen :(
Hmm ide już spać, bo dopiero co padało i ścieło mnie z nóg. Narka.
0
Nie tracił piłek, to nie odbierał. Ale jak już chcesz cyfre to 0 xD
0
Osa cicho tam głąbiu ;) A wgl trafi nitką do igły?
5
Thiago Alcantara vs Bayer (ustawiony jako defensywny pomocnik)
127 podań (93,4%)
1 kluczowe podanie
Próby dryblingu 3/3
Długie piłki 11/12
Pojedynki 8/10
1 asysta
1 sprowokowany karny
22
Suarez strzelił w 63 min, Isco w 64. Barcelona>Real xD
3
Pozwalam Ci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja mam to samo i nic nie mg z tym zrobić. Wysiłek przed snem, suplementy i wiele innych internetowych sposobów nic nie pomogły.
3
"Niech Ci ziemia lekką będzie" xD
1
Nie znasz sie, to sie nie wypowiadaj. Bojan był świetny ale zdrowie...
0
Polecam zacząć od poradnika z yt.
0
To dobry (chodzi o wyniki, nie styl) trener kiedy drużyna mu ufa. A w United jest dużo gwiazdeczek.
Jemu pasuje taka Roma, Valencia lub nawet jakiś słabszy klub, a tam na pewno zrobi robote.
5
Nordi Mukiele.
0
Pewnie jak na olimpiadzie, kilku zawodników powyżej 23 może grać.
1
Jason Pawulo obalił komune! Należy mu sie szacunek. JP2! GM...
0
A prosiłem, mówiłem, tłumaczyłem...
0
No jeden jedyny raz byś mnie posłuchał... :(
0
Który włączył? ; (
Przyznawać sie bez bicia
3
A niech spróbuję któryś włączyć i Real wyrówna to zapier... obraże sie xD
0
Pewne
1
Ale to Monaco sie posypało :( A zapowiadał sie kolejny europejski gigant. Gdyby nie sprzedawali najlepszych to moim zdaniem mieli by lepszy skład od PSG.
6
Prędzej Malcom, a sam Dembele w Borussi grał często jako ofensywny pomocnik.
0
Cygan w pośredniaku auuuu auuu