0

Dla mnie Real Mou był okropny.

0

No wlasnie widze, ze dzisiaj grają razem. Czyli jednak $ wygrywa

0

To te Redbule mogą grać już w jednych rozgrywkach?

0

Taki skok jakościowy na tą chwile oferuje tylko Kimmich, ale to trzeba by troche wydać...

0

Grupe mamy bardzo mocną i trzeba wystawiać największe armaty po cenne punkty. PSV gra naprawde mocną piłke, szanse dla rezerw w tej grupie powinny byc dopiero w rewanżach.

0

Arthur? Już prędzej Vidal (który i tak nie wyjdzie).

0

Jeszcze Rudego sprzedali xD. Teoretycznie mogą stworzyć silną pomoc z Thiago i Martinezem na def pomocniku, Gorezka w odwodzie. A na ofensywnym jest James, Muller..
W razie czego jest jeszcze Renato ;)

7

Jak wszyscy dobrze wiemy nadchodzi jesień, temperatura spada, pierwsze przymrozki... Ale, że w środku Września w Madrycie będzie -2 to sie nie spodziewałem. To chyba wynika z odległości Madrytu od morza. W takiej Barcelonie nie ma takich amplitud temperatury. Przeważnie stała pogoda, troche cieplej niż w reszcie Hiszpanii. Mam nadzieje jednak, że tym razem stolica Katalonii będzie również miastem z najsympatyczniejszą aurą w Europie w maju/czerwcu.

Martwi mnie fakt, że klimat kontynentalny Madrytu znowu rozgrzeje tam majowe powietrze tak mocno jak w ciągu ostatnich 3 wiosen :(

Hmm ide już spać, bo dopiero co padało i ścieło mnie z nóg. Narka.

0

Nie tracił piłek, to nie odbierał. Ale jak już chcesz cyfre to 0 xD

0

Osa cicho tam głąbiu ;) A wgl trafi nitką do igły?

5

Thiago Alcantara vs Bayer (ustawiony jako defensywny pomocnik)
127 podań (93,4%)
1 kluczowe podanie
Próby dryblingu 3/3
Długie piłki 11/12
Pojedynki 8/10
1 asysta
1 sprowokowany karny

22

Suarez strzelił w 63 min, Isco w 64. Barcelona>Real xD

3

Pozwalam Ci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja mam to samo i nic nie mg z tym zrobić. Wysiłek przed snem, suplementy i wiele innych internetowych sposobów nic nie pomogły.

3

"Niech Ci ziemia lekką będzie" xD

1

Nie znasz sie, to sie nie wypowiadaj. Bojan był świetny ale zdrowie...

0

Polecam zacząć od poradnika z yt.

0

To dobry (chodzi o wyniki, nie styl) trener kiedy drużyna mu ufa. A w United jest dużo gwiazdeczek.
Jemu pasuje taka Roma, Valencia lub nawet jakiś słabszy klub, a tam na pewno zrobi robote.

5

Nordi Mukiele.

0

Pewnie jak na olimpiadzie, kilku zawodników powyżej 23 może grać.

1

Jason Pawulo obalił komune! Należy mu sie szacunek. JP2! GM...

0

A prosiłem, mówiłem, tłumaczyłem...

0

No jeden jedyny raz byś mnie posłuchał... :(

0

Który włączył? ; (
Przyznawać sie bez bicia

3

A niech spróbuję któryś włączyć i Real wyrówna to zapier... obraże sie xD

0

Pewne

1

Ale to Monaco sie posypało :( A zapowiadał sie kolejny europejski gigant. Gdyby nie sprzedawali najlepszych to moim zdaniem mieli by lepszy skład od PSG.

6

Prędzej Malcom, a sam Dembele w Borussi grał często jako ofensywny pomocnik.

0

Cygan w pośredniaku auuuu auuu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?