Messi lepiej czuje sie po prawej stronie, Dembele też i zarówno Malcom jak i Willian również xD (Bartek mnie osłabia). Malcom byłby świetnym transferem gdyby nie preferowana pozycja, to jest w mojej opinii zawodnik podobny do Dembele, ale słabszy od niego... Nam najbardziej potrzeba klasowego śp, a następnie kogoś młodego, kto jest świetny zarówno na szpicy jak i na LEWYM skrzydle. Jak już koniecznie musimy kupić skrzydłowego, to jeśli nie ma kasy na Martiala niech pomyślą o Baileyu. Leon jest lewym skrzydłowym który wiele meczy rozegrał w 2 linii jako lewy pomocnik, jest to zawodnik pomagający w destrukcji, zdecydowanie więcej daje w obronie od Dembele. A poza tym chyba nawet szybszy od Dembele, ale to tylko bonus ;).
Ps. Bailey został nawet wybrany najlepszym zawodnikiem Bundesligi w którejś z gazet. niemieckich.
A co mnie to obchodzi jak i tak Bartek ich nie kupi xD
Ale gdybym miał się zastanowić... to chyba ze sprzedaży. Jak wiadomo Bartek jest mistrzem transferów, szczególnie sprzedaży... więc o kase nie ma co sie martwić. :D
Bo jak gra, to jest jednym z lepszych na boisku, a to, że jest młody i wszechstronny to ogromne bonusy. Tak naprawdę nie łatwo jest sie wpisać takim grajkom w taktyke Muła xD
Taką 18ke meczową chciałbym zobaczyć w przyszłym sezonie. Wreszcie uważam, że ławka byłaby konkretna i umożliwiłaby rotacje.
Od razu wyjaśniam zanim ktoś sie przyczepi:
Za Pazdana Arthur (nie znalazłem karty), a za Boruca nowy zmiennik Ter Stegena ;)
Ps. Chodziło mi o 18ke meczową. Ustawienie jak i pierwsza 11ka jest do regulacji, bo tacy jak Dembele, Martial... praktycznie każdy z ławki może tam wbić jeśli będzie w formie.
De Jong to kot w worku, a Rabiot jest taki no troche drewniany (oczywiście jak na poziom Barcy). Ps. I wgl #teamThiago. Jak bd zdrowy to będzie grał fajniutko :p
Ronaldo to o tyle dziwny piłkarz, że czasami miałem wrażenie, iż on hamuje ten zespół a z drugiej strony potrafił strzelać decydujące bramki. Neymar analogicznie robił u nas podobnie ;) Taka machina jak Real spokojnie da rade.
Jorginho, który niedawno trafił do Chelsea też mógł być fajną alternatywą dla Thiago. 57 mln za grajka tej klasy (wraz z trenerem, który jest dobry ale mamy Valverde ;) to nie duże pieniądze gdzie za nie przestraszonego Gomesa (Savica xD) wołąją nawet 140 mln.
1
Tanio, w dodatku Inter mało ryzykuje.
Dziwne posunięcie ze strony Altleti.
2
Generalnie ten Abidal dobre shoty robi :)
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
"Ciekawy przypadek Cristiano Ronaldo". Teraz już ma 20 lat.
0
I w praktyce było to luźne 433. Z przodu Suarez, Messi i Dembele po prawej.
0
Niee. Patrz: 4 w pomocy: Dembele, Rakitic, Busi, Iniesta. Na Chelsea w 1 meczu wyszedł Paulinho a w 2gim Dembele xD. Ale wiem o co Ci chodzi.
0
No ok ;) ale dlaczego nie graliśmy 433 z Dembele po lewej i Iniestą jako lewy śp?
0
Skoro Dembele woli grać po lewej to czemu Valverde nie daje mu tam praktycznie grać tylko wymyślił formacje gdzie często sie dublowali z Messim?
1
Albo wymiana za Rybery xD.
0
Messi lepiej czuje sie po prawej stronie, Dembele też i zarówno Malcom jak i Willian również xD (Bartek mnie osłabia). Malcom byłby świetnym transferem gdyby nie preferowana pozycja, to jest w mojej opinii zawodnik podobny do Dembele, ale słabszy od niego... Nam najbardziej potrzeba klasowego śp, a następnie kogoś młodego, kto jest świetny zarówno na szpicy jak i na LEWYM skrzydle. Jak już koniecznie musimy kupić skrzydłowego, to jeśli nie ma kasy na Martiala niech pomyślą o Baileyu. Leon jest lewym skrzydłowym który wiele meczy rozegrał w 2 linii jako lewy pomocnik, jest to zawodnik pomagający w destrukcji, zdecydowanie więcej daje w obronie od Dembele. A poza tym chyba nawet szybszy od Dembele, ale to tylko bonus ;).
Ps. Bailey został nawet wybrany najlepszym zawodnikiem Bundesligi w którejś z gazet. niemieckich.
Wg Kickera (wybierali zawodnicy) był drugi.
1
Ozil sam mówił, że ma 2 serca. Jedno Tureckie, drugie Niemieckie... a poza tym odkąd forma mu spadła to sie obraża na wszystkich którzy go krytykują.
0
Też nie gram. Te overalle nie mają tu znaczenie :(
0
Ale United może przedłużyć o kolejny rok :(
1
Środkowy napastnik, lewe skrzydło, czasami prawe skrzydło. Bardzo skuteczny jak i dobrze dryblujący. 22 lata.
0
A co mnie to obchodzi jak i tak Bartek ich nie kupi xD
Ale gdybym miał się zastanowić... to chyba ze sprzedaży. Jak wiadomo Bartek jest mistrzem transferów, szczególnie sprzedaży... więc o kase nie ma co sie martwić. :D
0
No co Ty? Nie widzisz u Pazdana tego DNA Barcy? xD
0
Haha faktycznie coś śmierdzi xD
Bartkowi takie transfery nie odpowiadają... :p
3
Bo jak gra, to jest jednym z lepszych na boisku, a to, że jest młody i wszechstronny to ogromne bonusy. Tak naprawdę nie łatwo jest sie wpisać takim grajkom w taktyke Muła xD
0
https://www.futbin.com/18/squad/5746018
Taką 18ke meczową chciałbym zobaczyć w przyszłym sezonie. Wreszcie uważam, że ławka byłaby konkretna i umożliwiłaby rotacje.
Od razu wyjaśniam zanim ktoś sie przyczepi:
Za Pazdana Arthur (nie znalazłem karty), a za Boruca nowy zmiennik Ter Stegena ;)
Ps. Chodziło mi o 18ke meczową. Ustawienie jak i pierwsza 11ka jest do regulacji, bo tacy jak Dembele, Martial... praktycznie każdy z ławki może tam wbić jeśli będzie w formie.
10
Taa bo Rabiot to maestro, dyrygent w grze Psg...
De Jong to kot w worku, a Rabiot jest taki no troche drewniany (oczywiście jak na poziom Barcy).
Ps. I wgl #teamThiago. Jak bd zdrowy to będzie grał fajniutko :p
0
A Ty byś milionów od razu chciał :p
24
Szanuje go. Innym też pozwala sie bawić ;)
1
Ronaldo to o tyle dziwny piłkarz, że czasami miałem wrażenie, iż on hamuje ten zespół a z drugiej strony potrafił strzelać decydujące bramki. Neymar analogicznie robił u nas podobnie ;)
Taka machina jak Real spokojnie da rade.
1
Plebania!
Od tyłu czy od przodu?
0
Wódka.
Jorginho czy Thiago?
1
Sres może odpowiadać za naprawdę szeroką gamę problemów, a Twój przypadek jest jednym z typowych...
Ja poszedłbym z tym do lekarza.
0
De Bruyne chyba wku....ny, na Lukaku.
11
Godin za Umttitiego, Coutinho za Griezmanna.
0
Jorginho, który niedawno trafił do Chelsea też mógł być fajną alternatywą dla Thiago. 57 mln za grajka tej klasy (wraz z trenerem, który jest dobry ale mamy Valverde ;) to nie duże pieniądze gdzie za nie przestraszonego Gomesa (Savica xD) wołąją nawet 140 mln.
5
Shaqiri w Lfc. Wg mnie mógł wybrać taki Arsenal gdzie miałby duże szanse na podstawe.