2

Betoniarka jest wyłączona. Niby taki chwytliwy a nie do końca... :p

0

Ich zarząd (a raczej właściciele) jest tragiczny :(

0

Fortuna przeleciała Ci koło nosa xD

0

I ten ostatni komentarz po rosyjsku na dole xD.
To duża kwota jak na tak nieopierzonego zawodnika, sam Szymański leci na głęboką wode, wolałbym nawet jakiegoś "słabiaka" z Serie A dla niego.

0

Oby ;)
Tak wizualnie to bardziej na tą chwile imponuje mi Asensi, ale nie chce, żeby piłkarz białych dostał zp.

0

Asensio. Myśle, że ten sezon będzie dla niego przełomowy.

0

On gorzej stawia dlatego tyle mu dają :p

0

Martin rozegrał świetny sezon w Holandii

0

Ta... Dołożyć 200 i będzie na Mbappe xD

1

Może Lil Peep? (Ale raczej znasz ;)
Oraz ta nuta


W razie czego znam jeszcze podobne...

0

Sądze, że trzeba dać im czas, Gelson mimo wszystko jest starszy 2 lata.

0

Mamy kandydata na eurowizje :D

0

Jeśli chodzi o złotego buta, to jest to osobna nagroda dla drużyn Europejskich (z kilkoma wyjątkami).

0

Paulinho 7 meczy w Chinach 7 bramek, 3 asysty. Z tego co widze na SofaScore gra tam jako defensywny pomocnik :D.

2

Akurat w reprezentacji gra przeważnie jako DM.

0

Otwieramy o 6.00.

2

Od 6.00, przecież jest tabliczka u góry :(

4

A więc tak spędza wakacje Klejnut Nilu.

9

Ale czy warto pozbywać sie tej różnorodności etnicznej? xD Przecież to niesie ze sobą tyle dobra... za 50 lat biali we Francji będą ofiarami rasizmu... już dzisiaj są pierwsze incydenty i szkalowanie za to, że jest sie białym hetero, z żoną, dzieckiem i stałą pracą. Ludzie otwórzcie oczy i wyrzućcie Newsweki do kosza, nie pozwólmy chamować tego na co potrzebowaliśmy 1000 lat. 1000 lat po to, żeby system wartości jasno wyjaśniał, že nie wolno gwałcić kobiet... bo one wtedy cierpią. Nieczyń 2giemu co Tobie nie miłe. Nie jestem wierzący, ale przekaz niesiony przez biblie zdecydowanie pozytywnie wpłynął na naszą kulture. To co dla nas jest okrucieństwem, dla nich jest normalnością :(.

3

Deportować zwierzęta! Nic takiego nie powinno mieć miejsca w cywilizowanym świecie! Jestem oburzony choć też troche pijany+

0

Czym sie zajmujesz ;)?

0

Niewątpliwie piłkarz z talentem, ale mentalnie nie był gotowy na tak dużą piłke.

0

Lovren potrafi zagrać kozacki mecz jak np finał LM, a V Dijk to w mojej opinii aktualnie top 3, on i Koulibaly mieli chyba najbardziej regularny sezon z top 5 lig.
Ale nie ma co sie spierać ;) Troche inaczej widzimy piłke.

1

Van Dijk (kozak), Matip (dobry, w zeszłym sezonie długa kontuzja, Gomez i Lovren- solidni. Mają dobry środek obrony, dodatkowo boki też bardzo dobre, tracili dużo bramek ze względu na swój styl. Oni mieli słabą obrone przed transferem V Dijka.

0

Zaorać i posypać solą (żeby nic tam nie wyrosło).
To nie ma co sie śmiać, trzeba płakać :(

0

To widzę, że twardziel Sztolec niszczy Legie.

17

Dissują sami siebie xD

0

Jaka jest waszym zdaniem aktualnie topka środkowych napastników i kogo ewentualnie widzielibyście w Barcy?

Moja:

1.Kane

2.Firmino (co prawda cofnięty, myśle, że slisałby sie w Barcy)

3.Ronaldo

4.Lukaku/Lewandowski/Icardi

5.Auba/Suarez/Immobile

1

Na ławce Realu jest dzisiaj aż 7 wychowanków

0

Spokojnie, Mirek Okoński w jego wieku też nie był w topce dryblerów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?