Real mimo wszystko mocniejszy od Ajaxu ledwo co ich przejdzie, potem nagle odpalą, lige przegrają w Lutym, ale w Lm będą przechodzić dalej. Nie zdziwiłbym sie gdyby dotarli do finału, wciąż mają mocną pake Bale, Isco, Marcelo i Asensio mogą sami wygrać im mecz o stawke. To jest możliwe.
Pressing dzisiaj wyglądał genialnie, każdy sie starał, dużo gry na granicy faulu (szczególnie w 1 połowie).
A Suarez to najdziwniejszy napastnik jakiego widziałem xD
Ja tam bym nie narzekał na Dembele. Jest groźny, ale przez to traci dużo piłkek. Mimo wszystko widze jak walczy co pokazują statystyki 13 pojedynków, 9 wygranych, z drugiej strony Alba 3 pojedynki, 2 wygrane. Dryblingi 6(5), Alba 1(1).
Osmane wydaje sie być troche spięty, w drugiej połowie pewnie coś więcej pokaże.
Kimmich dzisiaj 8 kluczowych podań. Pomocnicy Bayernu odnotowali tych zagrań:
Thiago 3
Goretzka 2
Koman 5
Gnabry 2
Muller 1
Jego odpowiednik po lewej stronie boiska Alaba 0
Oprócz tego strzelił bramke i zaliczył asyste.
Od pewnego czasu najlepszy zawodnik Bayernu, a napewno z najbardziej równą formą.
Ktoś robił z Was zwrot na nike.com. Kupilem Jordany Flyknit i nie moge w nich chodzic bo obcierają mi pięty. Oni mi zwrócą kase na konto czy wyślą pocztą, jak to jest. Jak ich zawiadomić, że dokonuje zwrotu?
Myśle, że to zależy od porozumienia sie z RFEF, w dzisiejszych czasach mamy np. Turcje i Izrael w Uefa, Monaco w Ligue itp więc różne rzeczy zależą od kompromisów. Strata klubów z Kraju Basków czy Katalonii zdecydowanie obniżyła by prestiż La Ligi. Strata El Clasico...
W przypadku, gdy wniosek ostatecznie zostanie zaakceptowany przez FIFA i UEFA, w przyszłości Kraj Basków będzie uprawiony do udziału w oficjalnych meczach międzynarodowych. Należy jednak pamiętać, że ten proces jest niezwykle pracochłonny.
Skład personalny reprezentacji Kraju Basków prezentuje się naprawdę imponująco. Poniżej nazwiska zawodników, którzy otrzymali powołania na październikowy mecz z Wenezuelą (4:2).
BRAMKARZE:
Asier Riesgo (Eibar),
Jon Ander Serantes (Leganés).
OBROŃCY:
Yuri Berchiche (Athletic Club),
Iñigo Martínez (Athletic Club),
Martín Aguirregabiria (Alavés),
Anaitz Arbilla (Eibar),
Aritz Elustondo (Real Sociedad).
POMOCNICY:
Asier Illaramendi (Real Sociedad),
Dani García (Athletic Club),
Manu García (Alavés),
Mikel Vega (Leganés),
Javier Eraso (Leganés),
Luca Sangalli (Real Sociedad),
David Zurutuza (Real Sociedad).
NAPASTNICY:
Aritz Aduriz (Athletic Club),
Iñaki Williams (Athletic Club),
Ibai Gómez (Alavés),
Jon Bautista (Real Sociedad).
ŹRÓDŁO
Euskadiko Futbol Federakundea | Inside Athletic
Osobiście chciałbym na jakiejś dużej imprezie zobaczyć repke Kataklonii, naprawde solidny składzik
https://www.futbin.com/19/squad/2858502
Taki skład chciałbym na Totki
-Vidal na pozycji Busiego to średni pomysł (ale ktoś musi odciazyc styranego Busiego) ale chciałbym, żeby Cou znowu został sprawdzony w pomocy. Jeszcze moglby tam zagrac Oriol, ale z nim sklad bylby zbyt eksperymentalny (choć i tak jest)
-Alena jak nie teraz to kiedy?
-Dembele, wolalbym, zeby w tej formie byl karany finansowo
-Na prawym ŚO chcialbym Chumiego (jest inny bo nie ma karty)
-W tym meczu nawet Valdi o ile nie bedzie wstydliwego wyniku moze pozwolic sb na zmiany w okolicach 45 minuty
Np. Puig za Cou i Miranda za mocno eksplaotowanego Albe
-Pomoc ogolnie jest zbyt ofensywna i sklad eksperymentalny, ale po to sa takie mecze
Grafika jest na domyślu takze nie jęczcie ze tylko 3 na lawie itp. A Ty co bys zmienil i dlaczego? xD
Valverde jest cholernie dziwnym trenerem, dziwniejszym nawet od Enrikue. Luisa nawet rozumiałem, nie miał zbyt szerokiej kadry. Ale fuck logic 3:0 po 1 połowie, to niby kiedy ma sie ogrywać Alena i Miranda? Przeciez tak cennych 45 minut to oni mogą już nie miec w tym sezonie, a nawet moze sie tak zdarzyc, ze i w karierze. Wszedl Cou za Dembele, ktory jest w gazie (jeszcze to jakos rozumiem) i Munir, ktory odchodzi od nas latem za free (czyli pomagamy mu znalezc pracodawce jak rozumiem). Juz wolalbym Alene na 9ce niz Munira albo zagrac 442, to nie, bedziemy pgrywac Munira...
0
Do tamtego czasu w Realu syt moze zmienic sie o 180°.
0
Real mimo wszystko mocniejszy od Ajaxu ledwo co ich przejdzie, potem nagle odpalą, lige przegrają w Lutym, ale w Lm będą przechodzić dalej. Nie zdziwiłbym sie gdyby dotarli do finału, wciąż mają mocną pake Bale, Isco, Marcelo i Asensio mogą sami wygrać im mecz o stawke. To jest możliwe.
22
A nie chcą Rafy lub Denisa za połowe tego? :)
1
Pressing dzisiaj wyglądał genialnie, każdy sie starał, dużo gry na granicy faulu (szczególnie w 1 połowie).
A Suarez to najdziwniejszy napastnik jakiego widziałem xD
0
A co w tym ciekawego? Messi kapitalny jak zwykle :) Suarez piękny gol Busi piękna asysta i przechwyt... reszta przeciętnie.
2
Do tego dużo walczy i pomaga w obronie. Alba na drugim wahadle też nie gra dużo lepiej.
1
Ja tam bym nie narzekał na Dembele. Jest groźny, ale przez to traci dużo piłkek. Mimo wszystko widze jak walczy co pokazują statystyki 13 pojedynków, 9 wygranych, z drugiej strony Alba 3 pojedynki, 2 wygrane. Dryblingi 6(5), Alba 1(1).
Osmane wydaje sie być troche spięty, w drugiej połowie pewnie coś więcej pokaże.
3
Kimmich dzisiaj 8 kluczowych podań. Pomocnicy Bayernu odnotowali tych zagrań:
Thiago 3
Goretzka 2
Koman 5
Gnabry 2
Muller 1
Jego odpowiednik po lewej stronie boiska Alaba 0
Oprócz tego strzelił bramke i zaliczył asyste.
Od pewnego czasu najlepszy zawodnik Bayernu, a napewno z najbardziej równą formą.
0
Czego zadrościsz? xD
0
W obecnej sytuacji musze dbać o swoje stopy xD A i tak zdążyłem bąbla zrobić na pięcie.
0
To było tylko wczoraj wieczór. I musialem na miescie kupić inne buty, żeby dojsc do domu.
0
Ktoś robił z Was zwrot na nike.com. Kupilem Jordany Flyknit i nie moge w nich chodzic bo obcierają mi pięty. Oni mi zwrócą kase na konto czy wyślą pocztą, jak to jest. Jak ich zawiadomić, że dokonuje zwrotu?
2
Myśle, że to zależy od porozumienia sie z RFEF, w dzisiejszych czasach mamy np. Turcje i Izrael w Uefa, Monaco w Ligue itp więc różne rzeczy zależą od kompromisów. Strata klubów z Kraju Basków czy Katalonii zdecydowanie obniżyła by prestiż La Ligi. Strata El Clasico...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
W przypadku, gdy wniosek ostatecznie zostanie zaakceptowany przez FIFA i UEFA, w przyszłości Kraj Basków będzie uprawiony do udziału w oficjalnych meczach międzynarodowych. Należy jednak pamiętać, że ten proces jest niezwykle pracochłonny.
Skład personalny reprezentacji Kraju Basków prezentuje się naprawdę imponująco. Poniżej nazwiska zawodników, którzy otrzymali powołania na październikowy mecz z Wenezuelą (4:2).
BRAMKARZE:
Asier Riesgo (Eibar),
Jon Ander Serantes (Leganés).
OBROŃCY:
Yuri Berchiche (Athletic Club),
Iñigo Martínez (Athletic Club),
Martín Aguirregabiria (Alavés),
Anaitz Arbilla (Eibar),
Aritz Elustondo (Real Sociedad).
POMOCNICY:
Asier Illaramendi (Real Sociedad),
Dani García (Athletic Club),
Manu García (Alavés),
Mikel Vega (Leganés),
Javier Eraso (Leganés),
Luca Sangalli (Real Sociedad),
David Zurutuza (Real Sociedad).
NAPASTNICY:
Aritz Aduriz (Athletic Club),
Iñaki Williams (Athletic Club),
Ibai Gómez (Alavés),
Jon Bautista (Real Sociedad).
ŹRÓDŁO
Euskadiko Futbol Federakundea | Inside Athletic
Osobiście chciałbym na jakiejś dużej imprezie zobaczyć repke Kataklonii, naprawde solidny składzik
https://www.futbin.com/19/squad/2959642
0
Suarez nie musi grać, nawet Messi nie musi grać ale Rakieta, bez niego to sie nie da...
9
To są ambicje tych, którzy chcą być na szczycie futbolowego światka.
0
Fakt, nie patrzyłem, ale to i tak jest skład taki jaki ja chciałbym, a zmiana w 45 min u Valverde jest rzadko spotykana :)
1
https://www.futbin.com/19/squad/2858502
Taki skład chciałbym na Totki
-Vidal na pozycji Busiego to średni pomysł (ale ktoś musi odciazyc styranego Busiego) ale chciałbym, żeby Cou znowu został sprawdzony w pomocy. Jeszcze moglby tam zagrac Oriol, ale z nim sklad bylby zbyt eksperymentalny (choć i tak jest)
-Alena jak nie teraz to kiedy?
-Dembele, wolalbym, zeby w tej formie byl karany finansowo
-Na prawym ŚO chcialbym Chumiego (jest inny bo nie ma karty)
-W tym meczu nawet Valdi o ile nie bedzie wstydliwego wyniku moze pozwolic sb na zmiany w okolicach 45 minuty
Np. Puig za Cou i Miranda za mocno eksplaotowanego Albe
-Pomoc ogolnie jest zbyt ofensywna i sklad eksperymentalny, ale po to sa takie mecze
Grafika jest na domyślu takze nie jęczcie ze tylko 3 na lawie itp. A Ty co bys zmienil i dlaczego? xD
1
Zeszły sezon 2 liga...
1
Valverde jest cholernie dziwnym trenerem, dziwniejszym nawet od Enrikue. Luisa nawet rozumiałem, nie miał zbyt szerokiej kadry. Ale fuck logic 3:0 po 1 połowie, to niby kiedy ma sie ogrywać Alena i Miranda? Przeciez tak cennych 45 minut to oni mogą już nie miec w tym sezonie, a nawet moze sie tak zdarzyc, ze i w karierze. Wszedl Cou za Dembele, ktory jest w gazie (jeszcze to jakos rozumiem) i Munir, ktory odchodzi od nas latem za free (czyli pomagamy mu znalezc pracodawce jak rozumiem). Juz wolalbym Alene na 9ce niz Munira albo zagrac 442, to nie, bedziemy pgrywac Munira...
0
Grał też w Stanach :) Poza tym Brazylijska była wtedy w topce.
15
Przeważnie lecząc kontuzje zawodnicy narażają sie na duże obciążenie psychiczne jak i fizyczne.
1
Kupował ktoś z sklepkoszykarza.pl? Godna zaufania strona?
1
Polecacie jakieś buty do 300-400 zł? Takie na wiosne,
raczej sportowe.
23
Praktycznie każdy zawodnik Premier League CHCE ją wygrać.
3
Widać jak kluczowy jest Ney dla PSG, a niedawno śmieszkowano, że z cienia Messiego wpadł w cień Mbappe.
0
Dobre :)
0
Na tej pozycji na regularne występy mają szanse tylko Rakitic i Vidal. Alena (nie u Valverde), Busi, Arthur, Cou inna pozycja.
1
Bartek dzwonił do ojca Neya.
Ale trzeba przyznać, że Ney czy to w Lm czy w La Liga forme ma kosmiczną