0

Do tamtego czasu w Realu syt moze zmienic sie o 180°.

0

Real mimo wszystko mocniejszy od Ajaxu ledwo co ich przejdzie, potem nagle odpalą, lige przegrają w Lutym, ale w Lm będą przechodzić dalej. Nie zdziwiłbym sie gdyby dotarli do finału, wciąż mają mocną pake Bale, Isco, Marcelo i Asensio mogą sami wygrać im mecz o stawke. To jest możliwe.

22

A nie chcą Rafy lub Denisa za połowe tego? :)

1

Pressing dzisiaj wyglądał genialnie, każdy sie starał, dużo gry na granicy faulu (szczególnie w 1 połowie).
A Suarez to najdziwniejszy napastnik jakiego widziałem xD

0

A co w tym ciekawego? Messi kapitalny jak zwykle :) Suarez piękny gol Busi piękna asysta i przechwyt... reszta przeciętnie.

2

Do tego dużo walczy i pomaga w obronie. Alba na drugim wahadle też nie gra dużo lepiej.

1

Ja tam bym nie narzekał na Dembele. Jest groźny, ale przez to traci dużo piłkek. Mimo wszystko widze jak walczy co pokazują statystyki 13 pojedynków, 9 wygranych, z drugiej strony Alba 3 pojedynki, 2 wygrane. Dryblingi 6(5), Alba 1(1).
Osmane wydaje sie być troche spięty, w drugiej połowie pewnie coś więcej pokaże.

3

Kimmich dzisiaj 8 kluczowych podań. Pomocnicy Bayernu odnotowali tych zagrań:
Thiago 3
Goretzka 2
Koman 5
Gnabry 2
Muller 1
Jego odpowiednik po lewej stronie boiska Alaba 0
Oprócz tego strzelił bramke i zaliczył asyste.
Od pewnego czasu najlepszy zawodnik Bayernu, a napewno z najbardziej równą formą.

0

Czego zadrościsz? xD

0

W obecnej sytuacji musze dbać o swoje stopy xD A i tak zdążyłem bąbla zrobić na pięcie.

0

To było tylko wczoraj wieczór. I musialem na miescie kupić inne buty, żeby dojsc do domu.

0

Ktoś robił z Was zwrot na nike.com. Kupilem Jordany Flyknit i nie moge w nich chodzic bo obcierają mi pięty. Oni mi zwrócą kase na konto czy wyślą pocztą, jak to jest. Jak ich zawiadomić, że dokonuje zwrotu?

2

Myśle, że to zależy od porozumienia sie z RFEF, w dzisiejszych czasach mamy np. Turcje i Izrael w Uefa, Monaco w Ligue itp więc różne rzeczy zależą od kompromisów. Strata klubów z Kraju Basków czy Katalonii zdecydowanie obniżyła by prestiż La Ligi. Strata El Clasico...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7


W przypadku, gdy wniosek ostatecznie zostanie zaakceptowany przez FIFA i UEFA, w przyszłości Kraj Basków będzie uprawiony do udziału w oficjalnych meczach międzynarodowych. Należy jednak pamiętać, że ten proces jest niezwykle pracochłonny.
Skład personalny reprezentacji Kraju Basków prezentuje się naprawdę imponująco. Poniżej nazwiska zawodników, którzy otrzymali powołania na październikowy mecz z Wenezuelą (4:2).
BRAMKARZE:
Asier Riesgo (Eibar),
Jon Ander Serantes (Leganés).
OBROŃCY:
Yuri Berchiche (Athletic Club),
Iñigo Martínez (Athletic Club),
Martín Aguirregabiria (Alavés),
Anaitz Arbilla (Eibar),
Aritz Elustondo (Real Sociedad).
POMOCNICY:
Asier Illaramendi (Real Sociedad),
Dani García (Athletic Club),
Manu García (Alavés),
Mikel Vega (Leganés),
Javier Eraso (Leganés),
Luca Sangalli (Real Sociedad),
David Zurutuza (Real Sociedad).
NAPASTNICY:
Aritz Aduriz (Athletic Club),
Iñaki Williams (Athletic Club),
Ibai Gómez (Alavés),
Jon Bautista (Real Sociedad).
ŹRÓDŁO
Euskadiko Futbol Federakundea | Inside Athletic



Osobiście chciałbym na jakiejś dużej imprezie zobaczyć repke Kataklonii, naprawde solidny składzik

https://www.futbin.com/19/squad/2959642

0

Suarez nie musi grać, nawet Messi nie musi grać ale Rakieta, bez niego to sie nie da...

9

To są ambicje tych, którzy chcą być na szczycie futbolowego światka.

0

Fakt, nie patrzyłem, ale to i tak jest skład taki jaki ja chciałbym, a zmiana w 45 min u Valverde jest rzadko spotykana :)

1

https://www.futbin.com/19/squad/2858502
Taki skład chciałbym na Totki
-Vidal na pozycji Busiego to średni pomysł (ale ktoś musi odciazyc styranego Busiego) ale chciałbym, żeby Cou znowu został sprawdzony w pomocy. Jeszcze moglby tam zagrac Oriol, ale z nim sklad bylby zbyt eksperymentalny (choć i tak jest)
-Alena jak nie teraz to kiedy?
-Dembele, wolalbym, zeby w tej formie byl karany finansowo
-Na prawym ŚO chcialbym Chumiego (jest inny bo nie ma karty)
-W tym meczu nawet Valdi o ile nie bedzie wstydliwego wyniku moze pozwolic sb na zmiany w okolicach 45 minuty
Np. Puig za Cou i Miranda za mocno eksplaotowanego Albe
-Pomoc ogolnie jest zbyt ofensywna i sklad eksperymentalny, ale po to sa takie mecze
Grafika jest na domyślu takze nie jęczcie ze tylko 3 na lawie itp. A Ty co bys zmienil i dlaczego? xD

1

Zeszły sezon 2 liga...

1

Valverde jest cholernie dziwnym trenerem, dziwniejszym nawet od Enrikue. Luisa nawet rozumiałem, nie miał zbyt szerokiej kadry. Ale fuck logic 3:0 po 1 połowie, to niby kiedy ma sie ogrywać Alena i Miranda? Przeciez tak cennych 45 minut to oni mogą już nie miec w tym sezonie, a nawet moze sie tak zdarzyc, ze i w karierze. Wszedl Cou za Dembele, ktory jest w gazie (jeszcze to jakos rozumiem) i Munir, ktory odchodzi od nas latem za free (czyli pomagamy mu znalezc pracodawce jak rozumiem). Juz wolalbym Alene na 9ce niz Munira albo zagrac 442, to nie, bedziemy pgrywac Munira...

0

Grał też w Stanach :) Poza tym Brazylijska była wtedy w topce.

15

Przeważnie lecząc kontuzje zawodnicy narażają sie na duże obciążenie psychiczne jak i fizyczne.

1

Kupował ktoś z sklepkoszykarza.pl? Godna zaufania strona?

1

Polecacie jakieś buty do 300-400 zł? Takie na wiosne,
raczej sportowe.

23

Praktycznie każdy zawodnik Premier League CHCE ją wygrać.

3

Widać jak kluczowy jest Ney dla PSG, a niedawno śmieszkowano, że z cienia Messiego wpadł w cień Mbappe.

0

Dobre :)

0

Na tej pozycji na regularne występy mają szanse tylko Rakitic i Vidal. Alena (nie u Valverde), Busi, Arthur, Cou inna pozycja.

1

Bartek dzwonił do ojca Neya.

Ale trzeba przyznać, że Ney czy to w Lm czy w La Liga forme ma kosmiczną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?