Czasami dadzą fajne info ale to raczej wynika z ilosci tego co tam mają przec co często trafiają. No poziom the sun to nie jest ale wybitni ostatnio tez nie są.
W czym aktualny jest lepszy? Mógłbym jedynie zastanowić nad Lengletem za Umtitiego. Kimmich to kozak (chyba najlepszy po aktualnie), Suarezowi w CL nie idzie zbyt wybitnie (tak wiem ostatni mecz miał świetny). Przesuniecie Dembele na jego daje mu wiecej luzu i jest kozakiem tam a Messi i tak odpuszcza prawą flanke na rzecz cofniętego napastnika który rozgrywa.
Sancho na lewym skrzydle dziś 2 asysty. Patrząc na gre wydaje mi sie, że jest to bardziej jego naturalna pozycja. Z resztą zanim trafił do Borussi to tam był zdecydowanie częściej wystawiany.
Jak myslicie Napoli pyknie Salzburg na wyjezdzie? W pierwszym meczu wygraki trzema bramkami czyli mogą olac ten mecz jednak kurs 2.84 w super ofercie kusi :D
Gdyby udało sie jakoś namowic Hazarda, to nie powinien kosztowac wiecej niz 100 mln, oraz Kimmicha. Wtedy mozna by zagrac 433, z przodu Hazard, Messi, Dembele. Obrona Alba, Sam, Pique, Joshua. A zapomnialem realne...
Coutinho to bardzo "ciekawy" przypadek. Od razu po transferze grał jak z nut. Oferowal bramki z dystansu, co moglo zmienic przebieg meczu. Pod koniec sezonu, kiedy brakowalo Messiego Cou idealnie go zastąpił, grał kozacko. Po mistrzostwach inny piłkarz..
Jovic+De Ligt to minimum 120. Mbapoe to minimum 200, ale i tak warto :D Duet Mbapoe, Dembele to zapewnienie solidnej przyszłości Barcy na najbliższą dekade.
0
Czasami dadzą fajne info ale to raczej wynika z ilosci tego co tam mają przec co często trafiają. No poziom the sun to nie jest ale wybitni ostatnio tez nie są.
0
Ze skoku Stewczyka
1
Może Nicolas Pepe? Z tym, że to raczej skrzydłowy.
0
Ze szmatławca rac1
0
Jest opcja, że Cou pójdzie na sprzedaż. Gomes, Rafinha, Denis też coś za nich będzie.
0
Podobno bardza interesuje sie Kimmichem. Jovic, Kimmich i De Ligt i moza zaczynać nowy sezon :)
Kimmich jest wart kazdych pieniędzy.
17
80% napewno nie, 8% nie, 91% przeciwko 12% tak, coś mi tu sie nie klei.
0
W czym aktualny jest lepszy? Mógłbym jedynie zastanowić nad Lengletem za Umtitiego. Kimmich to kozak (chyba najlepszy po aktualnie), Suarezowi w CL nie idzie zbyt wybitnie (tak wiem ostatni mecz miał świetny). Przesuniecie Dembele na jego daje mu wiecej luzu i jest kozakiem tam a Messi i tak odpuszcza prawą flanke na rzecz cofniętego napastnika który rozgrywa.
0
https://www.futbin.com/19/squad-builder/view/6104396
Lece odpalić fife
6
Sancho na lewym skrzydle dziś 2 asysty. Patrząc na gre wydaje mi sie, że jest to bardziej jego naturalna pozycja. Z resztą zanim trafił do Borussi to tam był zdecydowanie częściej wystawiany.
1
Haha dobra nie stawiam bo to slynne napoli napoli kupon.... mi.nie wyjdzie z lba jak przejebią haha
0
Oo i Ty mi pomogłeś. Skoro to solidna drużyna to nie powinni ich olać. Dziękuje :)
0
Niestety znam xD
0
Jak myslicie Napoli pyknie Salzburg na wyjezdzie? W pierwszym meczu wygraki trzema bramkami czyli mogą olac ten mecz jednak kurs 2.84 w super ofercie kusi :D
0
A potem przeważnie tego wyrastają. Taki wiek i tyle.
0
2Złoty but jest za lige.
0
Gdyby udało sie jakoś namowic Hazarda, to nie powinien kosztowac wiecej niz 100 mln, oraz Kimmicha. Wtedy mozna by zagrac 433, z przodu Hazard, Messi, Dembele. Obrona Alba, Sam, Pique, Joshua. A zapomnialem realne...
0
Coutinho to bardzo "ciekawy" przypadek. Od razu po transferze grał jak z nut. Oferowal bramki z dystansu, co moglo zmienic przebieg meczu. Pod koniec sezonu, kiedy brakowalo Messiego Cou idealnie go zastąpił, grał kozacko. Po mistrzostwach inny piłkarz..
0
Jovic+De Ligt to minimum 120. Mbapoe to minimum 200, ale i tak warto :D Duet Mbapoe, Dembele to zapewnienie solidnej przyszłości Barcy na najbliższą dekade.
0
Ffp a komu to ootrzebne? :)A poza tym Mbappe raczzej dostalby dlugi kontrakt co nie nadeyrezyko by tak strukture ffp u nas.
1
Może teraz będzie szansa na Mbappe?
0
2gą za dyskusje z sędzią
0
De Jong już trenuje u nas czyli z adaptacją nie powinno być problemu.
0
Jak gra De Ligt?
0
Chyba jednak nasza z domą, bo 2:1 w 1 meczu to dosyc otwarta sprawa.
0
Zależy o której sobocie mówimy.
0
Ale Rakitic zrobił to idealnie jak taka rasowa 9ka :), a to podanie Roberto... zajechało takim Xavim troche.
0
To co napisałeś jest oczywiste, dlatego zestawilem Viniego i Sancho do Dembele z Borusii kiedy był w ich wieku.
1
Sancho vs Vinicius vs Dembele z okresu w Bundeslidze. Wg mnie Osman bo najwięcej pomaga w pressingu i notiwał najwięcej kluczowych podań.
2
Co Sancho robi w wieku 18 lat to ja nie mam pytań