0

Niby 3 bramki, ale nic głową i praktycznie cały czas grał lewą nogą xD

0

Mbappe dziś jako środkowy napastnik... ciekawe czy sprawdziłby sie jako następca Suareza :D

15

Kontuzje mamy swoją drogą. W ostatnich meczach brakowało nam jednego z 2ch w mojej opinii najbardziej kluczowych zawodników: Messiego i Arthura. Do tego nie grali Dembele i Alba, chyba następni najbardziej kluczowi zawodnicy.

0

Z live.

0

Warto kupić mercedes-benz klasa c w203 2003r 1.8 benzyna gaz jako autko na dojazd do pracy? Bardzo awaryjne? Warte swojej ceny?

0

Zwody zwodami, ale na tej pozycji takie straty nie powinny mieć miejsca. Kiedyś podać do Busiego, to jak włożyć poeniądze na lokate do banku.

0

Byćmoże jak Busi siądzie na kilka meczów to wróci ten piłkarz, od którego trenerzy zaczynali ukladac 11ke zaraz po Messim.

0

Busi i Arthur 0 kluczowych podań i tez po 1 stracie. Rakieta ofwruje wg mnie więcej spokoju i jakości niż Vidal.

1

Aktualnie najmocniejsza 3ka w pomocy to chyba Rakieta, Vidal i Arthur. Ciekawą opcją do wypróbowania na słabszego rywala: Cou, Arthur i Rakieta: coś jak kiedyś Iniesta, Xavi i Toure.

2

Szkoda, że Hazard jest kibicem białych, nowe ofensywne trio Hazard, Messi, Dembele zabierało by formacje defensywne na wycieczki rollercoasterem.

0

Dziena :)

0

Wczoraj przewinela mi sie informacja, że zmarł najstarszy Indianin, chyba Biały Wilk, ma ktoś do tego link?

4

Arthur zaczyna być tak kluczowy jak Busi w zeszłym sezonie. Melo daje nam dużo spokoju w środku pola i płynność w grze.
Ma to Dna.

0

tzn prowadze dość sportowy tryb życia i pewnie dlatego nigdy nie zdąże sie przyzwyczaic do wódy. A zielone probowalem roznych odmian, rqczej nigdy maczane i za kazdym razem zle sie czulem.

0

Właśnie pisałem o tym xD Dzięki wgl

0

Ani muwze spróbować może lepszy jeat xD

0

Nie studnuowka. Pozdrawiam

0

Czasami trzeba po prostu :D

0

To może i śmieszne ale chyba nie jestem stworzony do zażywania jakichkolwiek używek (nie wszystkie próbowałem).
Próbowałem kiedyś palić papierosy, nie przyzwyczaiłem sie, próbowałem ładnych pare razy palić zielone (źle sie po tym czuje). Alkochol to wgl nie jest dla mnie (czasami pije)... Dobrze, że chociaż herbate moge pić (kawy nie pijam xD).
Niby dobrze bo jestem zdrowszy ale czasami na imprezie jednak chciałbym sie czymś odurzyć z ziomkami xD
sorki
#jeszczetrzyma :D

1

Widze, że Valverde olewa pk w tym sezonie, Sevilla to nie ogóry a tu taki skład. Mimo wszystko Cou by sie dzis sprzydał.

0

no pomyliłem sie, szybko napisałem, takich błędów robie i będe robić mase

0

Chodzi mi o jego zarobki

2

80 mln i ta pensia to wg mnie za dużo :(, oby sie sprawdził.

0

Poza tym Van Dijk za 80 mln, najdrozszy obronca, Torres za 60 mln w 2011!, praktycznie co okienko jest jakis duzy transfer. Poza tym takie dogadanie sie gdzie za grajka trzeba wyłożyć 160 mln to żadna satysfakcja. Dogadało to sie PSG z Monaco, gdzie ustalili konkretną cene.

0

Skąd to wiesz? Z tego co ja pamiętam to do ostatniej chwili trwały ostre negocjacje.

5

Coutinho za 160 mln?

0

taktyczny

1

Mam wrażenie, że Roberto jest za wolny do gry na skrzydle razem z Dembele.

0

Ciii... bo Valdek sie kapnie.

0

Ten bramkarz to kozak, na mistrzostwach tez dobrze grał. Jego życiorys równie wspaniały :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?