Szkoda, że Mirandy nie ma, można by wtedy zagrac 433 (naturalna adaptacja do naszego systemu) z Malcomem na prawym i Dembele na lewym skrzydle. A tak to jakieś kombinacje, piruety i męka przez 90 min.
Obserwuje prawego obrońce\wachadłowego Aves, który nazywa sie Rodrigo. Jak będziesz pamiętać to opisałbyś mi go jak ogląda sie go z trybun czy faktycznie robi taką różnice.
Parafrazując do słów Ronaldo co do jego etyki pracy przychodzi mi na myśl pewna zależność. Ludzie naprawde skromni rzadko używają bądz w ogóle nie używają tego przymiotnika kiedy określają swoją osobe, co jest oczywiste.
W opór szanuje tego grajka za jego poświęcenie dla tego sportu, ale jego dążenie do celu nie pozostawiło wyłącznie pięknych cech charakteru. Cris subtelnie pokazuje, że bardzo przejmuje sie opinią publiczną na jego temat. No pije od niego tą megalomanią. Mogę sie mylić, ale takie mam spostrzeżenia, być może jako fan Barcelony jestem w pewien sposób zaślepiony.
Czy jest wśród was ktoś kto wierzy w Megawensza9? :D
W Argentynie istnieje jedna z najwiekszych pseudo religii na świecie- Iglesia Maradoniana. Ma liczyć ponad 40 tysięcy członków.
Powstał w październiku 1998 roku w Rosario w Argentynie. Szczególnym dniem dla członków ruchu jest 30 października (dzień urodzin Maradony) kiedy to zbierają się w kawiarniach i pizzeriach celebrując te urodziny, a „apostołowie” Kościoła Maradony wygłaszają swoistą modlitwę do swojego idola: „Nasz Diego, który jest skarbem Ziemi, niech będzie poświęcona twa lewa noga, niech będą pamiętane twoje gole”.
Członkowie ruchu gromadzą się też przed symbolicznymi ołtarzami, które ozdabiają fotografiami Maradony, koszulkami z Nr 10 oraz proporczykami z jego autografami. Przeprowadzają też rytuał przyjęcia do grupy nazywany „chrztem”, w którym osoba poddawana rytuałowi ma odwzorować gol strzelony przez Maradonę ręką w ćwierćfinałach mistrzostw świata 1986 reprezentacji Anglii (tzw. „ręka Boga”). https://pl.wikipedia.org/wiki/Iglesia_Maradoniana
Przepraszam wszystkich którzy uwazają, że obraziłem ich religie :(, nie to miałem na celu, raczej chciałem podzielić się ciekawostką, którą wielu z was pewnie i tak już znało.
Tutaj coś na wzór mszy (ich chrzest)
Co wolicie?
-Zwycięstwo po golu Pique, który wcześniej założył siate V. Dijkowi
-Po bramce Cou z dystansu w ostatnich minutach
-Hat tricku Messiego i zwycięstwie 3:2?
0
Szkoda, że Mirandy nie ma, można by wtedy zagrac 433 (naturalna adaptacja do naszego systemu) z Malcomem na prawym i Dembele na lewym skrzydle. A tak to jakieś kombinacje, piruety i męka przez 90 min.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Obserwuje prawego obrońce\wachadłowego Aves, który nazywa sie Rodrigo. Jak będziesz pamiętać to opisałbyś mi go jak ogląda sie go z trybun czy faktycznie robi taką różnice.
1
Gdyby na emeryture udał sie do jakiegoś hegemona śmiesznej ligi to jak najbardziej, w przeciwnym razie będzie ciężko.
1
Parafrazując do słów Ronaldo co do jego etyki pracy przychodzi mi na myśl pewna zależność. Ludzie naprawde skromni rzadko używają bądz w ogóle nie używają tego przymiotnika kiedy określają swoją osobe, co jest oczywiste.
W opór szanuje tego grajka za jego poświęcenie dla tego sportu, ale jego dążenie do celu nie pozostawiło wyłącznie pięknych cech charakteru. Cris subtelnie pokazuje, że bardzo przejmuje sie opinią publiczną na jego temat. No pije od niego tą megalomanią. Mogę sie mylić, ale takie mam spostrzeżenia, być może jako fan Barcelony jestem w pewien sposób zaślepiony.
1
Huesca przegrała z Realem, Legia zremisowała.
Legia>Huesca :)
4
Czy jest wśród was ktoś kto wierzy w Megawensza9? :D
W Argentynie istnieje jedna z najwiekszych pseudo religii na świecie- Iglesia Maradoniana. Ma liczyć ponad 40 tysięcy członków.
Powstał w październiku 1998 roku w Rosario w Argentynie. Szczególnym dniem dla członków ruchu jest 30 października (dzień urodzin Maradony) kiedy to zbierają się w kawiarniach i pizzeriach celebrując te urodziny, a „apostołowie” Kościoła Maradony wygłaszają swoistą modlitwę do swojego idola: „Nasz Diego, który jest skarbem Ziemi, niech będzie poświęcona twa lewa noga, niech będą pamiętane twoje gole”.
Członkowie ruchu gromadzą się też przed symbolicznymi ołtarzami, które ozdabiają fotografiami Maradony, koszulkami z Nr 10 oraz proporczykami z jego autografami. Przeprowadzają też rytuał przyjęcia do grupy nazywany „chrztem”, w którym osoba poddawana rytuałowi ma odwzorować gol strzelony przez Maradonę ręką w ćwierćfinałach mistrzostw świata 1986 reprezentacji Anglii (tzw. „ręka Boga”). https://pl.wikipedia.org/wiki/Iglesia_Maradoniana
Przepraszam wszystkich którzy uwazają, że obraziłem ich religie :(, nie to miałem na celu, raczej chciałem podzielić się ciekawostką, którą wielu z was pewnie i tak już znało.
Tutaj coś na wzór mszy (ich chrzest)
A tutaj ślub
Moim zdaniem trochę kiczowato to wygląda :p
2
Roberto 89 min*
5
Ten mały jest uosobieniem komentarzy na stronie lfc orze meczem :D
14
Pewnie sfrustrowani fani Lfc.
Tak wiem, żart nie na miejscu.
0
Pewnie jakoś tak wyjdziemy na Celte
https://www.futbin.com/19/squad/7268994
Może jednak Cillesen, fajnie tez gdyby Wague dostal jakies minuty.
1
Jaki jest najlepszy sezon Live...? xD
Teraz ten zwrot wyraża więcej niz 1000 słów
1
Nic :(
A wczoraj jedno piwo na Ajax
2
Chciałbym zobaczyć coś takiego wg dziennika z Anglii.
1
Wczoraj piękna asysta i to jaka ważna.
1
Valverde dzwonił i kazał mi sie spytać, bo dostał bana tutaj (za bardzo go jechali i nie wytrzymał).
1
Co wolicie?
-Zwycięstwo po golu Pique, który wcześniej założył siate V. Dijkowi
-Po bramce Cou z dystansu w ostatnich minutach
-Hat tricku Messiego i zwycięstwie 3:2?
1
OMG to już jutro
Już mam tą gęsią skórkę, chyba nie usne xD
0
Eee tam i tak trochę raźniej na duchu :)
Będziemy mogli mieć chyba jedną z większych przewag punktowych nad Realem w lidze od wielu lat.
2
SofaScore>Flashscore
Fakt nie opinia :D
2
Chciałbym bez ale na pewno zagra.
8
Jedyna bramka padła w dużej mierze dzięki niemu.
0
Nawet Ter Stegen ma darta.
2
Szkoda sadzać tak grającego Vidala na ławie z Live.
0
Suarez inteligentna bestia
Środek pola bez Busiego nienajgorszy
0
I znowu Ter Stegen :)
0
No dzisiaj to po prostu musiało kiedyś wpaść.
0
zachowanie pewnego użytkownika La Rambli xD
3
Ten krzyk w tle haha
0
5 ostatnich meczów Bayern-Borussia, 4 zwycięstwa Bayernu. W tym sezonie pierwszy mecz kiedy Bayern miał dołek 3-2 dla Borussia, drugi 5-0 Bayern ;)