Walka Ju Going Dałna z Wilderem na świecie była uznawana za naprawde świetną. W Polsce śmiano sie ze względu na otoczke jaką zrobił przed nią Szpiłka.
Ajtuj tak naprawde jest świetnym technicznie i bardzo mobilnym pięściarzem ale no bije po prostu za słabo jak na ciężkiego, w walce z Wachem bił jak w drzewo (hyh Wach to w sumie taki kloc), a to jego celowe wystawianiu sie na ciosy, kwintesencia Sandeja Saturdeja.
Trzeba przyznać, że Mbappe też świetnie sobie radzi na lewej stronie w sumie jest prawonożny więc lewe skrzydło wydaje sie być bardziej jego naturalną pozycją. :)
W City ma łatwiej układać taktyke bo nie ma Messiego. Leo troche się zmienił od odejścia Pepa. Wg mnie Guardiola na ławce Barcy to wyłącznie przeszłość.
W przyszłym sezonie powinien zostać tylko jeden z dwójki Alena, Puig w 1 zespole. Charakterystyka inna ale pozycja ta sama. Do tego zaadaptować będzie musiał sie de Jong a na to też trzeba minut. Arthur, Busi, Rakieta, Vidal grają w prawie w każdym meczu. Tylko który z nich powinien zostać?
Naprawde smutnym faktem jest to, że mamy XXI wiek, a Amerykanie ten pożal sie Boże wzór do naśladowania, propagator tolerancji i wgl światłości wciąż ceni pieniądze nad życiem ludzkim :(
Otoczka jaką wokół tego budują wali dzieło Goebelsa na ryj.
Ja tak miałem tonzrobiłem sobie miesiąc przerwe, a potem na rozgrzewce szczególny nacisk kładłem na rozgrzanie i rozciąganie czterogłowych, od tamtej pory problemu nie ma.
Carvajal, Vqzquez, Vinicjus, Reguilon, Courtois, Vallejo, Odriozola, Varane, Valverde, Llorente, Diaz, Ceballos, Isco, Casemiro, Asensio, Mariano. Część w formie część bez formy.
+Rodrygo, Jovic?
Lepiej zobacz, że mają 17\25 zawodników do 27 lat, w następnym sezonie sie odbiją a boje sie o następne lata, te po Messim. Pewnie damy jakoś rade, ale Real wtedy będzie miał ostrą pake to samo Live i City.
4
Walka Ju Going Dałna z Wilderem na świecie była uznawana za naprawde świetną. W Polsce śmiano sie ze względu na otoczke jaką zrobił przed nią Szpiłka.
Ajtuj tak naprawde jest świetnym technicznie i bardzo mobilnym pięściarzem ale no bije po prostu za słabo jak na ciężkiego, w walce z Wachem bił jak w drzewo (hyh Wach to w sumie taki kloc), a to jego celowe wystawianiu sie na ciosy, kwintesencia Sandeja Saturdeja.
4
Trzeba przyznać, że Mbappe też świetnie sobie radzi na lewej stronie w sumie jest prawonożny więc lewe skrzydło wydaje sie być bardziej jego naturalną pozycją. :)
0
Camara dwie bramy.
0
Nawet Francja ma.
3
W Bundeslidze padło dziś średnio 4,6 bramki, ogółem 41.
1
Ochoa swego czasu był kozak, a teraz kończy mu sie kontrakt. Ale nie wiem czy gra tak jak wcześniej bo nie oglądam belgijskiej.
1
Wtedy takie zgadywanki nie mają sensu. Debil Page xD
0
Może Johan? Ta wypowiedź mozno pasuje do Cruyffa.
0
Omg twoje jest najlepsze! Dzięki wielkie.
0
Dzięki wielkie.
0
On czeka na seniorskie Euro. Na tych młodzieżowych piłkarze chcą sie pokazać, a jego już zna każdy.
0
Gdyby ktoś miał inne nie drużynowe to byłbym w niebo wzięty. To twoje też sztosik.
0
Nie ma ktoś zdięcia na którym są razem Messi, Xavi, Iniesta, Ronaldinho i Puyol? Może być drużynowe nawet.
1
Polecam film o Curtisie.
0
W City ma łatwiej układać taktyke bo nie ma Messiego. Leo troche się zmienił od odejścia Pepa.
Wg mnie Guardiola na ławce Barcy to wyłącznie przeszłość.
0
Nieoszlifowany diament. Nie ma jeszcze porządanego kształtu choć już jest cudowny i równie kruchy.
0
Czy Barca powinna sprzedać Umtitiego gdyby ktoś dawał 110 mln?
0
Paulinho>Paqueta>Casemiro. Paqueta kompletnie stracił forme ostatnio a Casemiro od początku sezonu.
1
Varane też był kozak, szybko wdarł siendo dużej piłki ale jednak chyba troche później.
0
W przyszłym sezonie powinien zostać tylko jeden z dwójki Alena, Puig w 1 zespole. Charakterystyka inna ale pozycja ta sama. Do tego zaadaptować będzie musiał sie de Jong a na to też trzeba minut. Arthur, Busi, Rakieta, Vidal grają w prawie w każdym meczu. Tylko który z nich powinien zostać?
1
Naprawde smutnym faktem jest to, że mamy XXI wiek, a Amerykanie ten pożal sie Boże wzór do naśladowania, propagator tolerancji i wgl światłości wciąż ceni pieniądze nad życiem ludzkim :(
Otoczka jaką wokół tego budują wali dzieło Goebelsa na ryj.
0
Zostało wysadzone xD
Wim, nie śmieszne.
0
Ja tak miałem tonzrobiłem sobie miesiąc przerwe, a potem na rozgrzewce szczególny nacisk kładłem na rozgrzanie i rozciąganie czterogłowych, od tamtej pory problemu nie ma.
5
Mam nadzieje, że Polska nie będzie sie w to mieszać. Z wiekiem darze Izrael i USA coraz większą nienawiścią, a myślałem, że będzie odwrotnie.
2
Rafinha z rocznym kontraktem i po kontuzji za 30 to mój ulubiony typ. Inter nie chciał go w formie za tyle xD
0
Może on nie podawałby na siłe do Messiego, ale kto wie xD
0
Carvajal, Vqzquez, Vinicjus, Reguilon, Courtois, Vallejo, Odriozola, Varane, Valverde, Llorente, Diaz, Ceballos, Isco, Casemiro, Asensio, Mariano. Część w formie część bez formy.
+Rodrygo, Jovic?
0
Skoro Wojcio twierdzi, że Vazquez to zawodnik Espanyolu to Pique i Alba nie są nasi. Wojcio usunął, ty łyknąłeś :)
0
Lepiej zobacz, że mają 17\25 zawodników do 27 lat, w następnym sezonie sie odbiją a boje sie o następne lata, te po Messim. Pewnie damy jakoś rade, ale Real wtedy będzie miał ostrą pake to samo Live i City.
0
Mecze w La Liga + PK:
Vazquez 37, Mariano 14, Valverde 20, Carvajal 27, Nacho 24, Reguilon 18, Luca 1, Llorente 11.