0

Chopie wez sasięgnij informacji jak mamy dyskutować, w takim razie Alba to zawodnik Nietoperzy a Pique Manu.

0

Lepiej zobacz jak Barca zatraciła swoje wartości i ilu Real wprowadził wychowanków, a ile Barca w ciągu ostatnich 4 lat.

1

Byli zawodnikami pierwszego zespołu w sezonie? Byli. Puig, Collado, Miranda, Chumi, Cuenca, Ruiz nie byli. Dopiero w następnym może będzie Puig i Alenia jedynie jest.

1

Mariano, Vasqueza, Llorente, Nacho, Carvajal, Luka Zidane, Federico Valverde, Reguilon. Wincyj w 1 zespole albo tyle samo jak w Barcy.

0

Myślicie, że TA Arnold poradziłby sobie w Barcy? Dość często wrzuca, ale ich atak nie jest jakoś specjalnie wyższy od tego Barcelony. No i Anglik w Hiszpani do tego w Barcelonie czy to ma racje bytu?

0

Taki typowy jugol wróć wiking.

1

Moim zdaniem partia polityczna ma dość nikły wpływ na intensywność pedofilii duchownych. Platforma to takie hieny, że nawet problem burz piaskowych mogliby zarzucić Pisowi. Regulacje prawne nie pomogą, jedynym choć skrajnie kontrowerayjnym rozwiązaniem jest zniesienie celibatu do czego w tym stuleciu nie dojdzie.

1

Jedno i drugie. Poza tym jak ktoś kogo można nazwać terrorystą krempuje to raczej tak, żeby nie dało sie uciec, czyli w 99,9% przypadków jedyną opcją jest pierwsza.

0

Lucas Vasquez, Mariano, Llorente, F. Valverde, Nacho, Carvajal, Reguilon, L Zidane to są wychowankowie w 1 składzie. Vinicjusz i Casemiro grali w Castilii. U nas w 1 drużynie jest Siedmiu wychowanków xD

0

Portugalia dominuje, spodziewałem sie Francji.

0

Argentyna od ładnych paru lat (w sumie to odkąd pamiętam) ma problemy z godnym obsadzeniem pomocy, obrony a nawet bramki xD
Tak wygląda ich najlepszy skład z mojej perspektywy
https://www.futbin.com/19/squad/7668448

W brakujące miejsca Paredes na cdm i Palacios jako rezerwowy środkowy pomocnik.

0

Vidal ma tyle energii i zapału, że da rade.

0

Real :(

2

Suarez w lidze, Griezmann w lidze mistrzów xD

0

W drugim klubie z Sevilli dzisiaj w podstawie Munir i Gomez, Nolito (3 lata rezerwy) na ławce.

0

W Betisie grało dzisiaj trzech wychowanków Barcy.

0

Rakitic 15 na 15 długich piłek.

5

100 razy bardziej wole Valdka niz Setiena.

0

Gdyby grał przez 90 minut, tak jak wczoraj przez ostatnie 10 to byłby top 1 pomocników. A tak to gra tak jakby mu sie nie chciało, w końcówce z Live robił prostopadłe podanie na prostopadłym jak automat.

0

Sam sobie zaprzeczasz. Dołączyli młodsi, a ci wcią przegrywają...

0

My im nie pomożemy, raczej utrudnimy.

0

Ma ktoś jutro ustny angielski?

1

Ynwa mać :(

0

Przy tym kryciu Messiego to Suarez z resztą powinni próbować coś ugrać choć Suarez tez widac, że był zmotywowany.

0

Dobra ja przenosze sie do swojego małego, alternatywnego świata gdzie mecz jeszcze trwa.

5

Messiemu akurat nie moge nic zarzucić, widziałem, że próbował zrobić coś konkretnego. Jednak krytyka spadnie w duzej mierze na niego, taka rola najlepszych.

0

Damy rade. Messi cos pyknie, najlepiej jakby Cou zszedl.

0

Karne.

1

Kołczinio?

1

To Arturo grał ponad pol godziny czy 28 minut?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?