0

@Borry Nie zauważyłem

0

@AlwaysBlaugrana Moim skromnym zdaniem nikogo z tej czwórki. Przeczuwam, że dojdzie jeszcze Griezmann i kilka małych transferow jak rezerwowy bramkarz jesli Jasper odejdzie. Tzn rewolucji nie będzie i rezerwowy dla Alby. Odejdzie pewnie Malcom z takich costam grajacych zawodnikow.

0

@DupekZoledny 13 bramek, 5 asyst w 17tym zespole LaLiga. 186cm. Do tego duża praca w defensywie oraz inteligencja. Jednak zbyt ociężały, dlatego odpada. Do Atleti jak znalazł.
I co najwazniejsze to jego drugi dobry sezon, Jovica pierwszy.

0

@Coutinho007 Nie koniecznie. Za rok kontrakt mu sie kończy.

0

@mkord Czy inne Taiti

1

@Coutinho007 Wiem. Ja miałem na myśli to, że prezentują sie nielepiej od seniorów. Wyszli z grupy z trzeciego miejsca, a na czwartym grali półamatorzy z grubym bramkarzem.

0

@Coutinho007 No tak. Haiti nie wyszło.

0

@strazak1991 Czyli musisz sie zgodzić, że jednak odczują brak Banegi xD

0

@ka3fcb A co ma do tego źródło skoro to cytat? Ale ja nie o tym: "Nigdy z Jego ust nie pada Real Madryt, tylko z dziennikarzy " tylko nie kłam więcej :) Poza tym aktualnie Chelsea ma bana na transfery i potrzebują cydu, żeby im go przełożyli tuż przed oknem. Takze nie napalaj sie na wymiane Cou-Eden. 

0

@strazak1991 Di Maria oraz Lo Celso nie nadają sie na pomocników w 433,prędzej musieliby zmienic ustawienie. A ty jeszcze chcesz ich dac w pomocy do jednej 11ki. Tylko Poco Jemez bylby do tego zdolny jako trener, (poza tym spadl z LaLigi) xD. Musisz wziąć pod uwage, że z przodu będzie grał praktycznie nie biorący udziału w pressingu Messi. Nieprzypadkowo w Barcy gra za nim Rakieta, a na mundialu grał Banega. 

0

@kuz Nie? "Jeżeli do transferu dojdzie, kierunek jest jeden - Madryt. - Real to najlepszy klub świata. Nie będę ukrywał, to moje marzenie odkąd byłem dzieckiem - oświadczył.  " (http://www.tvn24.pl). 

0

@ka3fcb Chelsea chce Hazard nie chce. 

1

@strazak1991 W Sevilli wciąż jest mózgiem drużyny, cały czas podstawa nadal najbardziej kreatywny pomocnik. Poza tym 8 bramek i 11 asyst w tym sezonie robią wrażenie jak na zawodnika z pozycji Rakitica albo i głębiej ustawionego (często jako śpd). 

1

@Colon Oby. Z ryja jak bracia :) 

3

Czemu Banegi nie ma w kadrze Argentyny?! Jedyny godny pomocnik tej nacji, bo Lo Celso i Paul grają dobrze jako ofensywni pomocnicy bądź w ataku. Lo Celso w PSG grał jako środkowy pomocnik i kręcił sie na tej pozycji jak obłąkany to go sprzedali. To tak jakby Deschamos nie powołał jednocześnie Pogby, Matuidiego i Kante (nie przesadzam, we Francji jest w opór alternatyw jak Ndombele, Rabiot, Tolisso, Aouar, Guendouzi, Nzonzi... jeszcze z 10 dobrych bym wymienił). 
Szkoda Leo, licze na cud. 

0

@lukaszbarca15 Ja nie grałem w meczu o punkty z Frankiem Lampardem. 

0

@Kubox Hulk do 26 roku życia grał w Portugalii, potem trafił do regularnie grającego w LM Zenitu do tego Zenit całkiem fajnie sobie tam radził jak na zespół Rosyjski. Do Chin Brazylijczyk trafił jako w pełni ukrztałtowany grajek.
 Ambicje Hulka>>>ambicje Szymańskiego. 
Warto wspomnieć, że Hulk w wieku Szymańskiego grał w słabiutkiej (duzo slabszej niz dzis)  lidze Japonskiej. 

4

Jestem bardzo ciekawy co stanie sie z Atleti w następnych latach. Ekipa Simeone od kilku lat znajdowała sie w gronie europejskich gigantów. Nie mówiło sie o lidze w której o zwycięstwo walczy duet Barca and Real ale raczej tercec Katalońce, Śmietankowi i banda świrów Cholo (kibice Korony powinni wiedzieć co to za analogia ;) . Teraz czeka ją przebudowa. Mam nadzieje, że przeprowadzą ją na takiej zasadzie jak Borussia czy wcześniej Monaco tzn kupią młodych, obiecujących z perspektywami na topke a nie jak to miało miejsce w Milanie gdzie co drugi transfer to klapa. Rewolucje mogą zacząć ostro. Na start mają 120mln za Grizmanna, 80 za Lucasa i jakies 30 za Gelsona, czyli 230  mln. Dobre źródła podają, że Cavani już zdążył sie dogadać z nimi. Gdyby udało im sie jeszcze kupić Dybale (chce go Baja Munsia, niewdzięczne Szwaby chcą kupić po taniości pół kontynentu, więc może udławią sie Niemiaszkiem Wernerem, przecia tańszy i obywatel Dojczlandu) to mogliby godnie wypełnić luke po super Antuanie. Do tego lo pokroju Tellesa oraz kilku nastolatków których Cholo regularnie wynajduje i na szczycie LaLigi wciąż jest szansa, że będzie gorąco. Sytuacja Rojiblancos jest dla nas bardzo ważna. Nieprzypadkowo odkąd pewnie stąpają po europejskich dywanach LaLiga prowadziła wyrównane (albo waliła pysznych Herbaciarzy na łeb, zakładała nelsona Chelsea, City było duszone latającą balachą, Totki siedziały w kurniku a Diobły i Armaty to wgl fatality)  boje z Anglykami w pucharach. Silne Atletico to silniejsza Barcelona. 

0

@Momalsino Podobnie jak Rakieta jest to raczej śp, ale potrafi grać jako śpd ora śpo. 

1

@lukas10 Nigdy nie mów nigdy. 

0

@daniel32778 Rodrigo strzela bramke w La Liga w Valencji grającej dwoma napastnikami co 317 minut. Idealny następca Boatenga za kupe siana. 

0

Wolałby kogoś kto realnie deptałby po piętach Suarezowi niż Rodrigo. Skuteczność strzałów Rodrigo 0.2 bramki na mecz przy 2.1 strzałów. Poza tym mniej przechwytów, mniej interwencji i mniej fauluje od Suareza, troche mniej traci piłke ale to wynika pewnie z tego, że wykonuje mniej podań. Suarez stworzył 14 sytuacji a Rodrigo 7. Lepiej dać 120 mln na Griezmanna albo 7 mln na 3 razy bardziej skutecznego Stuaniego niż 60-80(?) mln na Rodrigo. Werner też potrafi grać na skrzydłach, jest młodszy i tańszy (rok do końca kontraktu) ale i on jest zwyczajnie za słaby wg mnie nawet słabszy od Rodrigo. Tu trzeba jakości. Lepiej wydać 100-150 mln i mieć coś z tego niż połowe i kolejnego grajka nie wiadomo do czego (takich już mamy kilku xD).   

0

@jeyx77x Od strony finansowej też to dobrze nie wygląda. We Włoszech Juve, Milan, Napoli, Inter, Roma przeprowadzają perspektywistyczne transfery, a Hiszpanie u góry beton. Poza tym w Serie A górny środek tabeli jest kozak: Torino, Lazio, Sampdoria>>>Espanyol, Bilbao, Sociedad. W Niemczech też w tym roku wybiła sie masa młodych gwiazd Hazard, Haller, Jovic, Havertz, Sancho, rok wcześniej Werner, Pulisic... kurde nie chce mi sie wymieniać. W Hiszpanii też jest jakiś Lo Celso, Rodri, Partey ale jest tego ostatnio zdecydowanie mniej niż u Szwabów. 

2

LaLiga ostatnio źle prosperuje. Atletico, Real i Barca potrzebują przebudowy. Atleti i Real straciło liderów. Ronaldo i Griezmann byli w top 3 zawodników tej ligi i w ścisłej czołówce na świecie. Valencia i Sevilla nie mają kadry godnej LM. W LE Nietoperze zostali sromotnie rozbici przez Arsenal, wcześniej udało im sie awansować po dwumeczach z Krasnodarem (ledwo) i Villarealem. Sevilla odpadła z Slavią (choć niedawno zespół z Andaluzji był dominatorem tych rozgrywek). Bilbao, Betis, Villareal i Celta uzbierali nawet fajne kadry ale sama gra...  poniżej oczekiwań. Getafe i Espanyol zaliczyli progres jednak LaLiga przyzwyczaiła do lepszych kadr w pucharach. 

1

@ViscaBarca123 Szkoda, że Watford już go kupił za 2.5 mln. 

0

@Michaelo20000 Już widze te nagłówki. Blada twarz znowu zabija.                  

0

@Cochise Gdzie tam opie polityka? Przyrównałem nic nie wartą tendencje geograficzną, która jest na siłe (konf. daleko od Warszawy)  do tej bardziej rzeczowej zachód-po, pis- wschod dlatego dodałem iksde, żeby podkreślić błachość tej tendencji. Ktoś kto chce koniecznie siać ferment wszędzie znajdzie ku temu podstawy. Dla Ciebie obrzeża brzmią lekceważąco, dla mnie obrzeża to obrzeża. 

0

@Nano22Po zachód, Pis wschód, Konf. im dalej od Warszawy tym więcej. 

2

W Dolnośląskim, Podkarpackim i Podlaskim Konfederecja przekroczyła próg 5%. Obrzeża xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?