@MesQueUnaPelota Wyglądał jak taki pomocnik grający w ataku. Wgl Roberto grał w Barcy B jako 10ka, a w pierwszej drużynie kiedyś na Real okupował skrzydło.
@Mati90fcb W kantorze. Zawsze negocjuj (przewaznie min 2 gr mozna wynegocjowac). Tak, im większa kwota tym łatwiej o wyższą cene. Dosc duze kwoty powinni miec na stanie, jak wymienialem nigdy im nie brakowalo, a zdarzalo sie wymieniac dosc pokazne. (ponqd 100k zł=
Całyczas byłem przeciwny zwolnieniu Valverde, jednak teraz kiedy widze perspektywe grania przez nas wesołej gry i odzyskania nieco szacunku zatraconego przez odejście od korzeni moge pogodzić sie nawet ze stratą ligi. Liga czy Liga Mistrzów wygrana w pięknym stylu jest dla mnie czymś więcej niż 3krotne zdobycie LM przez Real. Przede wszystkim chce odzyskania szacunku, nie chodzi mi o zadry typu blamaże z Lvc czy Romą, ale o powrót do charakteru Barcy wiernej swej filozofii. Żałuje, że nie gramy wciąż bez sponsora na koszulce, myśle, że mieliśmy większe profity z bycia innymi włącznie z finansowymi (łatwo zakochać sie w takim zespole, mieć nowych fanów).
0
De Bruyne w tym sezonie Premier League juz ma8 bramek, 16 asyst. Szatan.
24
Dołożyliby drugie 18 baniek i kupili całe Leganes, ze stadionem, trenerem, ze wszystkim.
0
@NemeZis93 ta
Pa na tabele
1
@MesQueUnaPelota Wyglądał jak taki pomocnik grający w ataku.
Wgl Roberto grał w Barcy B jako 10ka, a w pierwszej drużynie kiedyś na Real okupował skrzydło.
2
Po co sie kłócić z sędziom jak już dał zółtą i jest po fakcie? Niepotrzebne ryzyko, jeszcze zrozumiałbym gdyby to robił kapitan.
3
@DaPi Wtedy o Arthurze w formie możemy zqpomnieć haha
3
@vangoor Odkąd Verma odszedł z Barcy gra regularnie w Vissel i repce. Taka o ciekawostka.
0
Jednak brakuje kogoś na napad z prawdziwego zdarzenia za Suareza. W Lm może okazać sie to kluczowe.
0
@FC1899Barca Jednak Live wydaje sie być bardziej kompletne.
0
@arasz1819 "opcji madryckiej", to brzmi jak "prasa z niemieckiego kalitału" IYKWIM
0
@fenix1983 Nie mówie, że nie, ale nie byłbym taki pewny. Firpo też był bardzo ofensywny w Betisie.
34
Trzeba przyznać, że Adama robi robote w tym sezonie Premier League.
2
@IronSanHybrid @Odesseiron Dziena
2
Pamięta ktoś profil użytkownika który robi tu felietony o silnikach?
0
@Mati90fcb W kantorze. Zawsze negocjuj (przewaznie min 2 gr mozna wynegocjowac). Tak, im większa kwota tym łatwiej o wyższą cene. Dosc duze kwoty powinni miec na stanie, jak wymienialem nigdy im nie brakowalo, a zdarzalo sie wymieniac dosc pokazne. (ponqd 100k zł=
0
@Janiama A jak u niego z grą w obronie?
0
@Granto Jednak u nas ma większe szanse zaistnieć wobec kontuzji Suareza. W Live oprócz genialnego Firmino mają 24letniego, solidnego Origiego.
6
Puig 36 podań w niespełna 20 minut. Nieźle, choć dzisiaj miał do tego warunki.
3
@Kajtek77 Teji Savanier, Brozovic, Ilicic.
0
@SeeleyBooth Przykro mi :(
1
Całyczas byłem przeciwny zwolnieniu Valverde, jednak teraz kiedy widze perspektywe grania przez nas wesołej gry i odzyskania nieco szacunku zatraconego przez odejście od korzeni moge pogodzić sie nawet ze stratą ligi. Liga czy Liga Mistrzów wygrana w pięknym stylu jest dla mnie czymś więcej niż 3krotne zdobycie LM przez Real. Przede wszystkim chce odzyskania szacunku, nie chodzi mi o zadry typu blamaże z Lvc czy Romą, ale o powrót do charakteru Barcy wiernej swej filozofii. Żałuje, że nie gramy wciąż bez sponsora na koszulce, myśle, że mieliśmy większe profity z bycia innymi włącznie z finansowymi (łatwo zakochać sie w takim zespole, mieć nowych fanów).
0
@xVENUMx Pierwszy cykl najgorszy. Teraz mg sie kłuć do woli.
1
Patrząc na naszą forme to dobrze, że nie będziemy grali z Realem.
Zawsze jakiś pozytyw.
1
@Luki 10 Bardziej takim 12tym zawodnikiem.
0
@Janiama Środek pomocy u nich kuleje, jeśli dadzą mu prawdziwą szanse to powinien dać rade.
0
@K0stek Dla mie sztosiwo.
0
@Robertinho Mówisz o Atleti? A wiesz może jak mają sie sprawy z Espanyolem?
0
Siemanko mordeczki :) Ogarniacie czy jest możliwość zakupu bilety na mecz Barcy z Espanyolem lub Barcy z Atleti?
1
@Hushovt O ile Pique mógł mieć zawroty głowy przy pojedynkach z takimi zawodnikami jak Vinicius to Sriniar może sie zerzygać.
0
Jak zagrali Wague i Firpo? Brak Semedo i Alby odczuwalny?