0

De Bruyne w tym sezonie Premier League juz ma8 bramek, 16 asyst. Szatan.

24

Dołożyliby drugie 18 baniek i kupili całe Leganes, ze stadionem, trenerem, ze wszystkim.

0

@NemeZis93 ta
Pa na tabele

1

@MesQueUnaPelota Wyglądał jak taki pomocnik grający w ataku.
Wgl Roberto grał w Barcy B jako 10ka, a w pierwszej drużynie kiedyś na Real okupował skrzydło.

2

Po co sie kłócić z sędziom jak już dał zółtą i jest po fakcie? Niepotrzebne ryzyko, jeszcze zrozumiałbym gdyby to robił kapitan.

3

@DaPi Wtedy o Arthurze w formie możemy zqpomnieć haha

3

@vangoor Odkąd Verma odszedł z Barcy gra regularnie w Vissel i repce. Taka o ciekawostka.

0

Jednak brakuje kogoś na napad z prawdziwego zdarzenia za Suareza. W Lm może okazać sie to kluczowe.

0

@FC1899Barca Jednak Live wydaje sie być bardziej kompletne.

0

@arasz1819 "opcji madryckiej", to brzmi jak "prasa z niemieckiego kalitału" IYKWIM

0

@fenix1983 Nie mówie, że nie, ale nie byłbym taki pewny. Firpo też był bardzo ofensywny w Betisie.

34

Trzeba przyznać, że Adama robi robote w tym sezonie Premier League.

2

2

Pamięta ktoś profil użytkownika który robi tu felietony o silnikach?

0

@Mati90fcb W kantorze. Zawsze negocjuj (przewaznie min 2 gr mozna wynegocjowac). Tak, im większa kwota tym łatwiej o wyższą cene. Dosc duze kwoty powinni miec na stanie, jak wymienialem nigdy im nie brakowalo, a zdarzalo sie wymieniac dosc pokazne. (ponqd 100k zł=

0

@Janiama A jak u niego z grą w obronie?

0

@Granto Jednak u nas ma większe szanse zaistnieć wobec kontuzji Suareza. W Live oprócz genialnego Firmino mają 24letniego, solidnego Origiego.

6

Puig 36 podań w niespełna 20 minut. Nieźle, choć dzisiaj miał do tego warunki.

3

@Kajtek77 Teji Savanier, Brozovic, Ilicic.

0

@SeeleyBooth Przykro mi :(

1

Całyczas byłem przeciwny zwolnieniu Valverde, jednak teraz kiedy widze perspektywe grania przez nas wesołej gry i odzyskania nieco szacunku zatraconego przez odejście od korzeni moge pogodzić sie nawet ze stratą ligi. Liga czy Liga Mistrzów wygrana w pięknym stylu jest dla mnie czymś więcej niż 3krotne zdobycie LM przez Real. Przede wszystkim chce odzyskania szacunku, nie chodzi mi o zadry typu blamaże z Lvc czy Romą, ale o powrót do charakteru Barcy wiernej swej filozofii. Żałuje, że nie gramy wciąż bez sponsora na koszulce, myśle, że mieliśmy większe profity z bycia innymi włącznie z finansowymi (łatwo zakochać sie w takim zespole, mieć nowych fanów).

0

@xVENUMx Pierwszy cykl najgorszy. Teraz mg sie kłuć do woli.

1

Patrząc na naszą forme to dobrze, że nie będziemy grali z Realem.
Zawsze jakiś pozytyw.

1

@Luki 10 Bardziej takim 12tym zawodnikiem.

0

@Janiama Środek pomocy u nich kuleje, jeśli dadzą mu prawdziwą szanse to powinien dać rade.

0

@K0stek Dla mie sztosiwo.

0

@Robertinho Mówisz o Atleti? A wiesz może jak mają sie sprawy z Espanyolem?

0

Siemanko mordeczki :) Ogarniacie czy jest możliwość zakupu bilety na mecz Barcy z Espanyolem lub Barcy z Atleti?

1

@Hushovt O ile Pique mógł mieć zawroty głowy przy pojedynkach z takimi zawodnikami jak Vinicius to Sriniar może sie zerzygać.

0

Jak zagrali Wague i Firpo? Brak Semedo i Alby odczuwalny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?