0

@endriuuu2 Tak jak po alkoholu.

1

@LucaBrasi W takim razie alkohol też powinniśmy zakazać. Stosunkowo często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji po nim.

3

@Maniek9444 Nie wiem jak działa mefedron, ale raczej jestem zwolennikiem tego, żeby każdy osobiście ponosił odpowiedzialność za swoje zdrowie, a jeśli będąc w jakimś "amoku" robi krzywde innym to powinna spotkać go taka kara, żeby następnym razem 2 razy sie zastanowił. Wgl jestem też zwolennikiem budowania prywatnych więzień które same sie utrzymują z pracy więźniów.

11

Ale, że Wisła zakontraktuje Stefana Savicia to sie nie spodziewałem. Błaszczykowski robi robote xD

1

Szalenie skrupulatny sędzia dzisiaj, mimo wszystko szanuje za precyzje.

0

@HERORICH2 co jus bedzie

9

Semedo narazie fajnie hula, niestety jest ograniczony przez brak typowego skrzydłowego.

0

@socha To było zupełnie niecelowe.

0

Miałem nie oglądać ale gra Rakitic

0

@marcin000019 stawiam szope

0

Ciekawe jak poradziłby sobie Dest w Barcy, technicznie wygląda bardzo dobrze, ma świetny przegląd pola z drugiej strony szybkością nie grzeszy jak na tą pozycje i często zdarza mu sie długo holować piłke. Ajax chce go sprzedać za 20-30 mln.

0

@kulka Z drugiej strony lepiej niech czarny pracuje w banku niż ten bank okrada. Potem jest wysoce prawdopodobne, że wychowa następne pokolenie czarnych bankierów czy po prostu kogoś kto nie kradnie.
Tak pół żartem ale wsm pół serio.

0

@Ramos9248 ---, kiedyś Mamed, Daniel Cormier.

0

@dominik127pl Zlatan też tam pewnie odwala kawał roboty pod względem mentalnym (gra w sumie też bardzo dobrze).

7

@Shapiro Ludzie zrobili "łancuch życia" i go wyłowili, po godzinie reanimacji zmarł.

0

@DonMatteo901 Wg mnie Huawei najlepszy cena/jakość. Szczególnie modele P30 pro i P30 lite.

2

@Coutinho007 Lige już wygrali w sumie...

0

@Hiacynk A nie Smalling?

1

@koziar Lukaku też tam sie odblokował, Alexis też więcej ładował we Włoszech, jest masa takich przykładów jednak. Włoska dzisiaj i Włoska sprzed kilkunastu lat to stylowo inne światy.

0

@pt9 Gdyby nie główny aktor to jeszcze by przeszło do obiadku chociaż.

0

@ricardo0705 Zależy do jakiego, jak do dobrego to raczej yrzeba rezerwować, do większości z marszu.

1

Według mnie Arthur wpadł w złe towarzystwo kiedy stał sie sławny :(
Szkoda chłopaka bo miał wielki potencjał i jestem przekonany, że był wielkim fanem Barcy.
Niewielu jest Brazylijczyków z wielkim luzem w życiu ale i z wielkim zaangażowaniem do trenowania i prowadzenia sie jak miał (ma) zwyczaj Dani Alves.

0

@Gosciuu Bo Niemiec. Za morde Szwabską :D

3

@jeyx77x nie awansowali :(

2

Całkiem zgrabnie rusza sie ten Pjanic, razem z Puigiem możemy mieć fajny kreatywny, biegający duet.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@baczmus Do Lumi będe miał pare kroków z hotelu. Dzięki wielkie ziomuś :D

1

@albi Jakieś danie polecasz?

1

Polecacie jakąś fajną knajpe w Łodzi? Manekina mam już w planach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?