@Maniek9444 Nie wiem jak działa mefedron, ale raczej jestem zwolennikiem tego, żeby każdy osobiście ponosił odpowiedzialność za swoje zdrowie, a jeśli będąc w jakimś "amoku" robi krzywde innym to powinna spotkać go taka kara, żeby następnym razem 2 razy sie zastanowił. Wgl jestem też zwolennikiem budowania prywatnych więzień które same sie utrzymują z pracy więźniów.
Ciekawe jak poradziłby sobie Dest w Barcy, technicznie wygląda bardzo dobrze, ma świetny przegląd pola z drugiej strony szybkością nie grzeszy jak na tą pozycje i często zdarza mu sie długo holować piłke. Ajax chce go sprzedać za 20-30 mln.
@kulka Z drugiej strony lepiej niech czarny pracuje w banku niż ten bank okrada. Potem jest wysoce prawdopodobne, że wychowa następne pokolenie czarnych bankierów czy po prostu kogoś kto nie kradnie. Tak pół żartem ale wsm pół serio.
@koziar Lukaku też tam sie odblokował, Alexis też więcej ładował we Włoszech, jest masa takich przykładów jednak. Włoska dzisiaj i Włoska sprzed kilkunastu lat to stylowo inne światy.
Według mnie Arthur wpadł w złe towarzystwo kiedy stał sie sławny :( Szkoda chłopaka bo miał wielki potencjał i jestem przekonany, że był wielkim fanem Barcy. Niewielu jest Brazylijczyków z wielkim luzem w życiu ale i z wielkim zaangażowaniem do trenowania i prowadzenia sie jak miał (ma) zwyczaj Dani Alves.
0
@endriuuu2 Tak jak po alkoholu.
1
@LucaBrasi W takim razie alkohol też powinniśmy zakazać. Stosunkowo często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji po nim.
3
@Maniek9444 Nie wiem jak działa mefedron, ale raczej jestem zwolennikiem tego, żeby każdy osobiście ponosił odpowiedzialność za swoje zdrowie, a jeśli będąc w jakimś "amoku" robi krzywde innym to powinna spotkać go taka kara, żeby następnym razem 2 razy sie zastanowił. Wgl jestem też zwolennikiem budowania prywatnych więzień które same sie utrzymują z pracy więźniów.
11
Ale, że Wisła zakontraktuje Stefana Savicia to sie nie spodziewałem. Błaszczykowski robi robote xD
1
Szalenie skrupulatny sędzia dzisiaj, mimo wszystko szanuje za precyzje.
0
@HERORICH2 co jus bedzie
9
Semedo narazie fajnie hula, niestety jest ograniczony przez brak typowego skrzydłowego.
0
@socha To było zupełnie niecelowe.
0
Miałem nie oglądać ale gra Rakitic
0
@marcin000019 stawiam szope
0
Ciekawe jak poradziłby sobie Dest w Barcy, technicznie wygląda bardzo dobrze, ma świetny przegląd pola z drugiej strony szybkością nie grzeszy jak na tą pozycje i często zdarza mu sie długo holować piłke. Ajax chce go sprzedać za 20-30 mln.
0
@kulka Z drugiej strony lepiej niech czarny pracuje w banku niż ten bank okrada. Potem jest wysoce prawdopodobne, że wychowa następne pokolenie czarnych bankierów czy po prostu kogoś kto nie kradnie.
Tak pół żartem ale wsm pół serio.
0
@Ramos9248 ---, kiedyś Mamed, Daniel Cormier.
0
@dominik127pl Zlatan też tam pewnie odwala kawał roboty pod względem mentalnym (gra w sumie też bardzo dobrze).
7
@Shapiro Ludzie zrobili "łancuch życia" i go wyłowili, po godzinie reanimacji zmarł.
0
@DonMatteo901 Wg mnie Huawei najlepszy cena/jakość. Szczególnie modele P30 pro i P30 lite.
3
@badej60 https://images.app.goo.gl/L8nGbCD5Ht63zHAc6
2
@Coutinho007 Lige już wygrali w sumie...
0
@Hiacynk A nie Smalling?
1
@koziar Lukaku też tam sie odblokował, Alexis też więcej ładował we Włoszech, jest masa takich przykładów jednak. Włoska dzisiaj i Włoska sprzed kilkunastu lat to stylowo inne światy.
0
@pt9 Gdyby nie główny aktor to jeszcze by przeszło do obiadku chociaż.
0
@ricardo0705 Zależy do jakiego, jak do dobrego to raczej yrzeba rezerwować, do większości z marszu.
1
Według mnie Arthur wpadł w złe towarzystwo kiedy stał sie sławny :(
Szkoda chłopaka bo miał wielki potencjał i jestem przekonany, że był wielkim fanem Barcy.
Niewielu jest Brazylijczyków z wielkim luzem w życiu ale i z wielkim zaangażowaniem do trenowania i prowadzenia sie jak miał (ma) zwyczaj Dani Alves.
0
@Gosciuu Bo Niemiec. Za morde Szwabską :D
3
@jeyx77x nie awansowali :(
2
Całkiem zgrabnie rusza sie ten Pjanic, razem z Puigiem możemy mieć fajny kreatywny, biegający duet.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@baczmus Do Lumi będe miał pare kroków z hotelu. Dzięki wielkie ziomuś :D
1
@albi Jakieś danie polecasz?
1
Polecacie jakąś fajną knajpe w Łodzi? Manekina mam już w planach.