@Mr8lack Przecież gra jako cofnięty napastnik, potrzebujemy dwóch bramkostrzelnych skrzydłowych, żeby to funkcjonowało jak kiedyś MVP. Teraz graliśmy praktycznie bez skrzydeł z Messim, Suarez i Griezmannem.
@Mr8lack Myślałem raczej o nim jako box to box w 433. Messi nie nadaje sie na ofensywnego pomocnika, żaden klub z topki nie gra z pomocnikiem, który biega od wielkiego dzwonu i nie wraca sie do obrony. Jak już to cofnięty napastnik, gdzie stricte już gra od ładnych paru lat, dlatego mamy dziursko na prawym skrzydle.
@Risp W szkole czy na maturze zawsze matma była moją najmocniejszą stroną, dobrze napisane rozszerzenie gdzie z polaka ledwo zdana podstawa xD Aczkolwiek uważam, że matematyka jest zwyczajnie nudna. Ciężko złapać bakcyla kiedy masz do czynienia z gołymi liczbami. Jednak jest potrzebna, żeby ogarnąć inne ciekawe nauki jak fizyka.
Podobno Bayern nie może dogadać sie z Live. Lfc nie chce płacić aż 30 mln za Thiago. VDB+Thiago in Rakieta, Busi, Vidal out biore w ciemno. Tylko czy Thiago będzie chciał...oj napewno nie za darmo, pewnie ładny bonus by sobie zaśpiewał. Ide odpalić fma :D
@PatrychoO Gdyby każdy w Barcy miał taką psyche jak Alba (bez polemiki czy ma zdrowo w bani xD), to Barca napewno nie dała by sobie strzelić 8 bramek .
@Coutinho007 Gaya w ostatnich 2 sezonach zaliczył 2 asysty w LaLidze, słownie: dwie, jeśli Alba był nierówny to jaki był Gaya? Wiem, że liczby to nie wszystko bo i Valencia cudów nie grała, ale Alba potrzebuje silniejszej konkurencji jak Telles z Porto. Szkoda, że Reguilon jest zawodnikiem Realu bo ten też daje rade w Sevilli. Pamiętam też jego świetny występ w klasyku.
Z takich realnych opcji chyba tylko Telles mógłby wywalić Albe z pierwszej jedenastki, Gaya mnie nie przekonuje. Do tego Brazylijczykowi został sie tylko rok kontraktu z Porto.
Jedziecie po tym Albie a on w ciągu 3 ostatnich sezonów zaliczył 36 asyst dla Barcy! W tym czasie to był ścisły top na świecie i wg mnie wciąż jest top 5 może 7 na tej pozycji. Do tego pomimo iż jest to zasłużony gracz z podstawowej jedenastki tylko Semedo i Lenglet zarabiają mniej! Już nawet nie będe pisał jakie ancymony więcej wyciułali od Bartka. Może i w ostatnim meczu nie porywał ale swoje wybiegał, widać było, że mu zależy. Proszę go przynajmniej nie porównywać do Busiego (który zarabia dwa razy więcej!)
@Janiama Jakoś nie śledze zespołów w których oni grają, wiesz może jak radzą sobie pod względem defensywnym, w pressingu i czy robią odpowiednią ilość kilometrów jak na pomocnika?
0
@Mr8lack Przecież gra jako cofnięty napastnik, potrzebujemy dwóch bramkostrzelnych skrzydłowych, żeby to funkcjonowało jak kiedyś MVP. Teraz graliśmy praktycznie bez skrzydeł z Messim, Suarez i Griezmannem.
0
@PiketaBigSam Do tego Pjanic często grał na DMie.
0
@Mr8lack Myślałem raczej o nim jako box to box w 433.
Messi nie nadaje sie na ofensywnego pomocnika, żaden klub z topki nie gra z pomocnikiem, który biega od wielkiego dzwonu i nie wraca sie do obrony. Jak już to cofnięty napastnik, gdzie stricte już gra od ładnych paru lat, dlatego mamy dziursko na prawym skrzydle.
0
@Mr8lack Przecież on gra najwięcej jako box to box, nie jako ofensywny pomocnik, a z zadań defensywnych wywiązuje sie naprawde przyzwoicie.
1
@Comentateiro aż sobie wyobraziłem Busquetsa jak biegnie w tym takim aparacie na nogach i mu śrubki wypadają :D
https://www.google.com/search?q=run+forrest+run&tbm=isch&tbs=itp:animated&client=ms-android-samsung&prmd=ivsn&hl=pl&sa=X&ved=2ahUKEwj7uMS4sqfrAhUQTpoKHazrAJcQ2p8EegQIARAD&biw=412&bih=652#imgrc=3DCKHsZzqgg7VM
3
PeEsŻe why not now? :D
https://francja.goal.pl/325174-psg-chce-kupic-sergio-busquetsa.html
0
@cat_r37 Jak tak dalej pójdzie to Bartomeu zniszczy doszczętnie ten klub i będziemy walczyli z Sevillą o eliminacje do LM.
2
@Risp W szkole czy na maturze zawsze matma była moją najmocniejszą stroną, dobrze napisane rozszerzenie gdzie z polaka ledwo zdana podstawa xD
Aczkolwiek uważam, że matematyka jest zwyczajnie nudna. Ciężko złapać bakcyla kiedy masz do czynienia z gołymi liczbami. Jednak jest potrzebna, żeby ogarnąć inne ciekawe nauki jak fizyka.
1
@D10SLEO Pozory mogą mylić ale gość wydaje sie pewny siebie i z jajami.
0
@puyol_presidend5 Jaki kurs?
0
@Ghotti De Jong ma aż 20,8 mln brutto na start :(. Cholerne PSG podbiło nam cene wtedy.
0
@Ghotti Dzięki :D
0
Ktoś wie ile Pjanic będzie u nas zarabiał?
0
@Messibestplayerintheworld Jakbyś mi nie powiedział to bym nie wiedział. Dziena.
0
@Ghotti Wiem :( I szkoda obejrzałbym takie Puig, Thiago, VDB
5
Podobno Bayern nie może dogadać sie z Live.
Lfc nie chce płacić aż 30 mln za Thiago.
VDB+Thiago in Rakieta, Busi, Vidal out biore w ciemno. Tylko czy Thiago będzie chciał...oj napewno nie za darmo, pewnie ładny bonus by sobie zaśpiewał.
Ide odpalić fma :D
0
@jeyx77x Mimo to nie ma.
2
@sebasek99 Zmarł w 1939 zastrzelony podczas startu samolotu w wieku 30 lat :(
0
@cat_r37 I pensja też nie mała :)
0
@Uukasz_93 Tylko te kontuzje :(
0
@Trepyveb Nie wiadomo. Piłkarz o wielkim potencjale ale w Manu nie wypalił. Napewno nie powinien być drogi :)
2
@PatrychoO Gdyby każdy w Barcy miał taką psyche jak Alba (bez polemiki czy ma zdrowo w bani xD), to Barca napewno nie dała by sobie strzelić 8 bramek .
0
@Coutinho007 Gaya w ostatnich 2 sezonach zaliczył 2 asysty w LaLidze, słownie: dwie, jeśli Alba był nierówny to jaki był Gaya? Wiem, że liczby to nie wszystko bo i Valencia cudów nie grała, ale Alba potrzebuje silniejszej konkurencji jak Telles z Porto. Szkoda, że Reguilon jest zawodnikiem Realu bo ten też daje rade w Sevilli. Pamiętam też jego świetny występ w klasyku.
1
@jasiuZ Nie wiem, ale u nas Arthur już zrobił miejsce i prawdopodobnie Vidal zrobi następne (on też chyba nie ma?).
0
@Coutinho007 Z Bayernem najlepszy z Barcy, z Napoli bardzo dobry mecz. Wg mnie on gra za dużo, musi mieć silnego konkurenta.
0
Z takich realnych opcji chyba tylko Telles mógłby wywalić Albe z pierwszej jedenastki, Gaya mnie nie przekonuje. Do tego Brazylijczykowi został sie tylko rok kontraktu z Porto.
1
@MesQueUnClub_87 Walić to, na boisku odwala robote.
9
Jedziecie po tym Albie a on w ciągu 3 ostatnich sezonów zaliczył 36 asyst dla Barcy!
W tym czasie to był ścisły top na świecie i wg mnie wciąż jest top 5 może 7 na tej pozycji.
Do tego pomimo iż jest to zasłużony gracz z podstawowej jedenastki tylko Semedo i Lenglet zarabiają mniej! Już nawet nie będe pisał jakie ancymony więcej wyciułali od Bartka. Może i w ostatnim meczu nie porywał ale swoje wybiegał, widać było, że mu zależy. Proszę go przynajmniej nie porównywać do Busiego (który zarabia dwa razy więcej!)
0
@Janiama Jakoś nie śledze zespołów w których oni grają, wiesz może jak radzą sobie pod względem defensywnym, w pressingu i czy robią odpowiednią ilość kilometrów jak na pomocnika?
0
Kto wydaje wam sie lepszym zawodnikiem, Aouar czy Sabitzer?