0

@xVENUMx Tak to jest jak zawodnicy nie są na bombie jak w KSW.

0

@FanBarcy22 Dzięki

0

@TR3YWAY Ta albo Ramosowi od razu.

0

Jak wam sie wydaje o której mniej więcej będzie walczył Cormier z Miociciem? Gala zaczyna sie chyba o 4.00

0

@matteoFCB Dwie dla Barcy

2

Ale 2 strzelili! :D

1

Trudno, gramy do końca

0

@PatrychoO Świetny zawodnik i wczoraj wielki mecz w jego wykonaniu ale z tym motylkiem to przesada. Zgadzam sie oby Barca po niego ruszyła ;)

0

@eckov Napewno taka waga i zdaje mi sie, że dość nisko osadzony środek ciężkości (jak na jego wzrost), też pomaga mu w wielu sytuacjach.

2

Upamecano, 185cm wzrostu, 90kg wagi, spokój mistrza Yody ale postura raczej zawodnika MMA, nwm czy nie lepiej, żeby zrzucił choć 5kg.



1

@HERORICH2 Barca musi bronić honor Hiszpańskiej ligi ;)

0

@Encore Coste, Morate, Felixa, Lodiego, każdego kto mu sie dziś nawinął.

1

@abram3k Z tym Angelino polemizowałbym chyba, że nie za Albe.

1

PSG poza Neymarem grało naprawde słabo na Atalante, ide zobaczyć jaki kurs na Lipsk.

0

@CatalanVeBFCB Wg Sofascore Koke nie dośrodkował ani razu dziś.

0

@SinMistico Atletico słabe a Lipsk mocny :D

0

Ciężko sie gra przeciwko takiemu obrońcy jak Upamecano, będzie walka o niego pomiędzy największymi.

1

@CatalanVeBFCB Centymetry do wrzutek

0

@MichVeB Pewnie myślał, że wejdzie w buty Griezmanna.

0

@AnnaMarianna Ja tam nwm, mi sie bardzo podoba córka Kasi :D
Aczkolwiek troszeczke młoda

0

Wolne Messi, karne Ronaldo i wio :D

1

Pablo Sarabia jest warty mniej więcej tyle ile za niego zapłacili.

1

Do tych mocnych prostopadłych Neymara brakuje strusia jak Mbappe.

1

Jules Kounde napewno fajnie sie zapowiada, obrońca troche taki "barceloński", troche jak Umtiti świetny technicznie, naprawde piłka go nie parzy i widać, że reszta zespołu ufa mu. Do tego w ataku dzisiaj jeden z najruchliwszych zawodników Sevilli.

0

@Bartek22 No tak, człowiek.

0

@AlexDark00 Gdyby nie miał już 25 lat to bym sie zastanawiał. Szkoda, że sprzsdaliśmy takiego kota jak Digne :(

0

@AlexDark00 Dużo ma do nauki, w tym sezonie w lidze 1 asysta, w zeszłym 1 asysta, 3 lata temu chyba rekord ligowy 3 asysty. Asysty to nie wszystko ale dla bocznych w Barcy to raczej kluczowe, tym bardziej, że Semedo też zawodzi pod tym względem.

11

@MesQueUnClub96 W pucharze Niemiec zagrał 26 minut, strzelił bramke i zaliczył asyste.

1

@Mesi12 Ten sezon 4/8 PL, 4/8 LE, połowe w tych 2 rozgrywkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?