@PatrychoO Sterling, Kun/Jesus, Messi a w pomocy De Bruyne+ 2 pomocników w miare ogarniających w destrukcji, obrona to nwm, napewno kogoś na środek dokupią. Tak bym strzelał.
@deyna2018 Tym bardziej, że Real też nie jest tak mocną drużyną jak przed laty, gdyby Valverde nie odszedł w połowie sezonu to prawdopodobnie wygralibyśmy lige.
@SelloutCrowd Oho kolejny Alfa i Omega kopanej. W tej chwili racjonalny kibic ma oczekiwania ale przede wszystkim co do budowy podwaliny projektu pod ere postMessi i mam nadzieje, że Rudy dołoży do tego kawał pustaka. Dobranoc, pozdrawiam kolege :)
@SelloutCrowd Absolutnie nie będzie oczekiwań na miare top3 w Europie jak dotychczas. Mądry kibic pogodzi sie z gorszym sezonem pod względem wyników jeśli zespół otrzyma dobrą alternatywe na przyszłość.
Tak naprawdę to nie ma wśród środkowych napastników poniżej 24 roku życia kogoś o profilu takiego Cavaniego o Suarezie nawet nie wspominając. Kompletnie nie mam pomysłu jak zastąpimy Luisa innym zawodnikiem. Chyba, że Messi zejdzie do środka i wreszcie odzyskamy trochę symetrii na boisku grając dwoma skrzydłami w stylu starego MVP. Ciężko będzie wrócić na szczyt. Na szczęście na Koemanie nie ma takiej presji jak na Setienie czy Valverde, ponieważ Barcy od dawna nie było na tak głębokim dnie.
@don'T.R.I.P.e Przede wszystkim chodzi o kompakowy rozmiar, dobry aparat i fajną baterie. Nie kojarze innego tela na rynku, żeby oferował to mając takie rozmiary.
Ależ ten Google Pixel 5 fajnie się zapowiada (dla mnie mógłby być jeszcze mniejszy, jest ok jak na dzisiejsze czasy) Sam nie jestem jakimś chucherkiem ale wkurza mnie chodzenie z "patelnią" w kieszeni i dziwie sie wielu laską, że chce im sie nosić cacka prawie 7". Mam nadzieje, że producenci dołożą starań, żeby dziś kontrowersyjna idea składanych smartphonów przeżyła i fajnie ewoulowała. Narazie opinia konsumentów jest sceptycznie nastawiona aczkolwiek osobiście takiego Samsunga Z Flipa chętnie bym przygarnął gdyby kosztował 2500-3000zł :D.
@PJ777 Mogę sie mylić ale troche daje od niego takim mixem Dembele i Messiego pod względem mentalnym. W Lyonie sie odbudował ale mam obawy, że złe duchy wróciłyby za nim w Barcelonie. Jednak mental to nie wszystko np. taki Griezmann uważam, że ma naprawde fajny charakter do piłki ale u nas narazie sie nie odnajduje. Z drugiej strony nie daje po sobie poznać, żeby choć troche się poddał, do tego nie robi sobie wymówek w wywiadach, że nie gra na swojej pozycji itp. Naprawdę fajny człowiek.
1
@D10SLEO Robert mój rodak xD
0
Ten Onyszko nawet ujdzie jak Lewandowski nie gra :D
2
Można sie śmiać z Legii (i słusznie xd) ale dzisiaj sędzia odwalił lipe na Farszafie.
2
@bartekvisca Jednocześnie masa ludzi zarzuca Messiemu, że nie podjął wyzwania w innej lidze.
0
@barteq hahaha w punkt
0
@barteq I po co te lewy obrońca sie tak bawił
1
Jaki kraj taki Marcelo xD
2
@Foro Ja też. Gdyby nie kontuzje to dla mnie kompletny skrzydłowy.
2
@masq Przecież de Beek jest w nawiasie.
7
Messi ma mocną psychike, to człowiek z miasta.
1
@PatrychoO Sterling, Kun/Jesus, Messi a w pomocy De Bruyne+ 2 pomocników w miare ogarniających w destrukcji, obrona to nwm, napewno kogoś na środek dokupią. Tak bym strzelał.
0
@deyna2018 Tym bardziej, że Real też nie jest tak mocną drużyną jak przed laty, gdyby Valverde nie odszedł w połowie sezonu to prawdopodobnie wygralibyśmy lige.
5
Kto kibicuje Barcy ten sie w cyrku nie śmieje.
Pomyśleć, że niespełna dekade temu byliśmy wzorem instytucjonalnym.
0
@zakazskretuwlewo zakaz skrętu w lewo
0
@szkutnik91 Fati liczy na minuty
0
@SelloutCrowd Oho kolejny Alfa i Omega kopanej.
W tej chwili racjonalny kibic ma oczekiwania ale przede wszystkim co do budowy podwaliny projektu pod ere postMessi i mam nadzieje, że Rudy dołoży do tego kawał pustaka.
Dobranoc, pozdrawiam kolege :)
2
@SelloutCrowd Absolutnie nie będzie oczekiwań na miare top3 w Europie jak dotychczas. Mądry kibic pogodzi sie z gorszym sezonem pod względem wyników jeśli zespół otrzyma dobrą alternatywe na przyszłość.
0
@Coutinho007 Wtedy gralibyśmy bez lewego skrzydła i w dodatku bez 9ki :D
3
Tak naprawdę to nie ma wśród środkowych napastników poniżej 24 roku życia kogoś o profilu takiego Cavaniego o Suarezie nawet nie wspominając. Kompletnie nie mam pomysłu jak zastąpimy Luisa innym zawodnikiem. Chyba, że Messi zejdzie do środka i wreszcie odzyskamy trochę symetrii na boisku grając dwoma skrzydłami w stylu starego MVP. Ciężko będzie wrócić na szczyt. Na szczęście na Koemanie nie ma takiej presji jak na Setienie czy Valverde, ponieważ Barcy od dawna nie było na tak głębokim dnie.
0
@reloaded Ostatnio jak byłem to w UltraViolecie było spk z tych co są otwarte. A tak to miasto słabo znam.
0
@Mr8lack Kiedyś samochody osiągały 35 km/h i mało kogo było na nie stać.
1
@PatrychoO Wiadomo, to musi sie rozwinąć o czym pisałem, ale mam nadzieje, że nie zrezygnują z idei.
0
@don'T.R.I.P.e Przede wszystkim chodzi o kompakowy rozmiar, dobry aparat i fajną baterie. Nie kojarze innego tela na rynku, żeby oferował to mając takie rozmiary.
0
@LuisSalvano Dla mnie spoko bo wygodnie się je nosi, a po rozłożeniu są duże.
1
Ależ ten Google Pixel 5 fajnie się zapowiada (dla mnie mógłby być jeszcze mniejszy, jest ok jak na dzisiejsze czasy)
Sam nie jestem jakimś chucherkiem ale wkurza mnie chodzenie z "patelnią" w kieszeni i dziwie sie wielu laską, że chce im sie nosić cacka prawie 7".
Mam nadzieje, że producenci dołożą starań, żeby dziś kontrowersyjna idea składanych smartphonów przeżyła i fajnie ewoulowała. Narazie opinia konsumentów jest sceptycznie nastawiona aczkolwiek osobiście takiego Samsunga Z Flipa chętnie bym przygarnął gdyby kosztował 2500-3000zł :D.
0
@pikass14 Miałem ten sam problem. Pewnie jeszcze z jakimś syfem to jest.
0
@pikass14 Pogadaj z jakimś Mietkiem na wsi co ma ugór i tam wywal. Kłopot z głowy.
1
@Coutinho007 Wydaje mi sie, że w 433 "defensywnie", pivoci są dalej od siebie (szerzej) niż w 4231.
1
@PJ777 Mogę sie mylić ale troche daje od niego takim mixem Dembele i Messiego pod względem mentalnym. W Lyonie sie odbudował ale mam obawy, że złe duchy wróciłyby za nim w Barcelonie.
Jednak mental to nie wszystko np. taki Griezmann uważam, że ma naprawde fajny charakter do piłki ale u nas narazie sie nie odnajduje. Z drugiej strony nie daje po sobie poznać, żeby choć troche się poddał, do tego nie robi sobie wymówek w wywiadach, że nie gra na swojej pozycji itp. Naprawdę fajny człowiek.
0
@Kamiloza91 Messi jako cofnięty napastnik i wreszcie skrzydła zaczną funkcjonować.