Zapowiada sie przyzwoity sezon dla Cou ,do tego mamy perspektywistycznego ale już prezentującego przyzwoity poziom Pedriego. W takim razie fajnie byłoby sprzedać Cou latem, póki może być za niego fajna kasa xD Wypłate ma chyba trzecią największą po Leo i Griezmannie (też należy sie pożegnać). Mamy takie braki na pozostałych pozycjach, że należy iść na kompromisy. Jeśli Pedri okaże się w tym sezonie zawodnikiem gotowym zastąpić Cou na już a Puig dostanie jakieś szanse to to powinny być opcje na ofensywnego pomocnika w przyszłym sezonie. Obaj wydają sie być wołami w pressingu czego często brakuje Cou, oczywiście Filipek to dobry grajek ale powinniśmy iść na kompromis bo w przyszłym sezonie może już nie być Leo i będzie dziura na 9. Powinniśmy również rozglądać sie za lewym obrońcą. Alba przed kontuzją grał bardzo dobrze ale powinien mieć już silnego konkurenta z racji wieku a Firpo kompletnie nie pokazuje tego co w Betisie. To tyle, ide odpalić fife.
@Denver Budowa przez wakacje, 18 lat, 200zł dniówka, na delegacji pon-pt. Troche mnie wtedy starsi poduczyli %%%. 2 lata temu. Szcególnie miło wspominam kare za nieodpowiednie wstawienie się rano przez połowe brygady, po tym jak świętowaliśmy zdanie mojej matury. Jeden z pracowników zasnął przy porannej kawie. Budowa fajna je :D
Gamer fajnie, tylko musi poprawić stójke i parter to będzie git xDD Niby szkoda go bo Polak, ale za to jak brakowało mu dystansu na trash talk Parke (wymaganie przeprosin, nie podawanie ręki xD ) to jednak nie szkoda. Przecież taki Conor by go zjadł na konferencji. Oby teraz zmądrzał i poszedł do lepszego teamu, bo pomimo porażki zastrzyk gotówki dostał srogi. Tak więc kasa, żeby otoczyć sie dobrym sztabem jest, a nie tym youtuberkiem z krs w narożniku co powie, że przegrał niezasłużenie i poklepie go po plecach. Walka była dobra dlatego myśle, że Gamer dostanie drugą szanse, mam dziwne przeczucie, że wyglądał tak słabo fizycznie bo wreszcie musiał zejść z bomby, w krs jak wiadomo testów nie ma i prędko nie będą.
@pawel0304 Jeśli da z siebie wszystko to będzie grał podobną ilość minut do Busiego i Jonga. Oby miał zaangażowanie i nie był kolejnym potentatem do Amigos, bo w Juve ostatni sezon biegał na pół gwizdka.
Dziwne, że Sancho kisi sie na ławie w repce. Mount jest dość chimerycznym zawodnikiem w porównaniu z Jadonem. Byćmoże gra defensywna zawodnika Borussii jest problemem?
@Kwasiak98 W Rosji Krycha gra dość dobrze i stabilnie więc nie dziwie sie Brzęczkowi, że dawał mu szanse. Na tą chwile w repce powinniśmy rotować trójką Moder, Góralski, Zieliński w pomocy.
@Odcinkowy A ja tam poniekąt jestem w stanie zrozumieć to sformułowanie w tej konkretnej sytuacji. Z jednej strony "zachód" jest humanitarny i poprawny politycznie ale kiedy choć troche dostaje po dupie... wystawia 5000 dzieci na śmierć głodową. Dla mnie jest to śmierć niegodna, która nie powinna mieć miejsca XXI wieku. Te dzieci umierają jak zwierzęta. I sformułowanie "zdychają" uwydatnia tą sytuacje co skłania nas do refleksji, że my "zachód" mamy krew na rękach :(.
Ciekawe dlaczego Immobile nie gra w podstawie u Włochów. Może rzeczywiście pomimo świetnych liczb w dużej części podbitych przez karne jest to przeciętny napastnik?
1
Zapowiada sie przyzwoity sezon dla Cou ,do tego mamy perspektywistycznego ale już prezentującego przyzwoity poziom Pedriego. W takim razie fajnie byłoby sprzedać Cou latem, póki może być za niego fajna kasa xD Wypłate ma chyba trzecią największą po Leo i Griezmannie (też należy sie pożegnać).
Mamy takie braki na pozostałych pozycjach, że należy iść na kompromisy. Jeśli Pedri okaże się w tym sezonie zawodnikiem gotowym zastąpić Cou na już a Puig dostanie jakieś szanse to to powinny być opcje na ofensywnego pomocnika w przyszłym sezonie. Obaj wydają sie być wołami w pressingu czego często brakuje Cou, oczywiście Filipek to dobry grajek ale powinniśmy iść na kompromis bo w przyszłym sezonie może już nie być Leo i będzie dziura na 9. Powinniśmy również rozglądać sie za lewym obrońcą. Alba przed kontuzją grał bardzo dobrze ale powinien mieć już silnego konkurenta z racji wieku a Firpo kompletnie nie pokazuje tego co w Betisie.
To tyle, ide odpalić fife.
1
Pedri jest drugim najmłodszym strzelcem w lm?
0
@Denver Budowa przez wakacje, 18 lat, 200zł dniówka, na delegacji pon-pt. Troche mnie wtedy starsi poduczyli %%%. 2 lata temu. Szcególnie miło wspominam kare za nieodpowiednie wstawienie się rano przez połowe brygady, po tym jak świętowaliśmy zdanie mojej matury. Jeden z pracowników zasnął przy porannej kawie. Budowa fajna je :D
1
To co oni odwalili z Monchu to nawet nie jest śmieszne.
1
@insp1re Zszedł z bomby to nagle stał sie słaby fizycznie, dobrą techniką sie bronił.
0
Gamer fajnie, tylko musi poprawić stójke i parter to będzie git xDD
Niby szkoda go bo Polak, ale za to jak brakowało mu dystansu na trash talk Parke (wymaganie przeprosin, nie podawanie ręki xD ) to jednak nie szkoda. Przecież taki Conor by go zjadł na konferencji.
Oby teraz zmądrzał i poszedł do lepszego teamu, bo pomimo porażki zastrzyk gotówki dostał srogi. Tak więc kasa, żeby otoczyć sie dobrym sztabem jest, a nie tym youtuberkiem z krs w narożniku co powie, że przegrał niezasłużenie i poklepie go po plecach.
Walka była dobra dlatego myśle, że Gamer dostanie drugą szanse, mam dziwne przeczucie, że wyglądał tak słabo fizycznie bo wreszcie musiał zejść z bomby, w krs jak wiadomo testów nie ma i prędko nie będą.
0
5 bramek w ciągu 4 ostatnich meczy. To ostatnio robi sie standard w La Lidze :(
0
Real przegrał u siebie huhuhehehehe.
Z jakimś Kadyksem huhuhehehehe.
Zawsze to jakiś pozytyw w tej pandemicznej jesieni.
0
@pawel0304 Jeśli da z siebie wszystko to będzie grał podobną ilość minut do Busiego i Jonga. Oby miał zaangażowanie i nie był kolejnym potentatem do Amigos, bo w Juve ostatni sezon biegał na pół gwizdka.
4
@elplacek44 Nie wiem ale wgl taka rozkmina.
Czy w Krakowie są siłownie na świeżym powietrzu?
0
@Rewolucja123 @FCB24 Nie bez powodu w Bayernie był na ławie.
1
@msmsms Panie nie ubliżaj Pan, dobre?
0
@Encore Na heatmapie widać, że zajmował dość ofensywne strefy boiska a trzeba nadmienić, że grali w osłabieniu.
1
Dziwne, że Sancho kisi sie na ławie w repce. Mount jest dość chimerycznym zawodnikiem w porównaniu z Jadonem. Byćmoże gra defensywna zawodnika Borussii jest problemem?
0
@Kwasiak98 W Rosji Krycha gra dość dobrze i stabilnie więc nie dziwie sie Brzęczkowi, że dawał mu szanse. Na tą chwile w repce powinniśmy rotować trójką Moder, Góralski, Zieliński w pomocy.
3
Góralski 3 kluczowe podania w 1 połowie, najwięcej na boisku, do tego świetna praca w destrukcji. Dobre zawody Polaka.
0
@jacob345 Jaki kraj taki Ngolo*
0
@jacob345 Góralski świetny, filigranowy zawodnik w destrukcji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Odcinkowy A ja tam poniekąt jestem w stanie zrozumieć to sformułowanie w tej konkretnej sytuacji. Z jednej strony "zachód" jest humanitarny i poprawny politycznie ale kiedy choć troche dostaje po dupie... wystawia 5000 dzieci na śmierć głodową. Dla mnie jest to śmierć niegodna, która nie powinna mieć miejsca XXI wieku. Te dzieci umierają jak zwierzęta. I sformułowanie "zdychają" uwydatnia tą sytuacje co skłania nas do refleksji, że my "zachód" mamy krew na rękach :(.
4
Argentyna ma świetnego bramkarza.
Na ławce.
1
Jedyny polski, prawdziwy rap z przesłaniem
1
Przydałby sie dzisiaj taki filigranowy przecinak jak Jacek Góralski.
2
Patrząc na mecz ciężko uwierzyć, że Polacy mają aż 37% posiadania.
0
@El dominatore Nawet wygląda na takiego zabijake :D
0
Ciekawe dlaczego Immobile nie gra w podstawie u Włochów. Może rzeczywiście pomimo świetnych liczb w dużej części podbitych przez karne jest to przeciętny napastnik?
0
@FranzMaurer Jeszcze nie wiadomo do końca jaka jest nominalna pozycja Karbownika.
0
@Kusco15 Strimik, szkoda kasy na ten poziom mma. Ostatnimi czasy udaje mi sie oglądać z marginalnymi przypadkami ścinek.
0
@Yosemite Może Alaba.
0
@kamilop Sprawdź sobie na Transfermarkt