@PieN Jeśli Griezmann oraz Messi nie będą grali na poziomie, który pozwoli nam być w topce Europy pod względem sportowym to należałoby się ich pozbyć. Tylko ta dwójka inkasuje połowe całego budżetu płacowego (o ile dane z których korzystam są prawdziwe).
@clyde W naszym kraju duchowni katoliccy przez lata wspierali społeczeństwo w dążeniu do odzyskania niepodległości. W Czechach na przykład jest odwrotnie, tam kościół miał na pieńku z ugrupowaniami patriotycznymi. To nie zmienia faktu, że można być niereligijnym patriotą.
Jaki Dembele to jest kot. Już nie chce sie powtarzać, że gdyby nie kontuzje to toczyłby równe boje z Mbappe. Ten chłopak potrzebuje takiego starszego kolegi w zespole co od czasu do czasu w przerwie meczu dojdzie do niego, strzeli go w karczycho po czym stanie na przeciwko niego i zacznie śpiewać: Jedziemy ich na c***, walimy ich do zera xDDD
Gdyby Haaland do nas dołączył a Dembele przestał łapać tak długie kontuzje to mamy drużyne na lata, jedną z najbardziej perspektywistycznych w Europie. Kilka miesięcy temu nie spodziewałem sie czegoś takiego. Pedri i Fati trafili nam sie jak ślepej kurze ziarno, czarne chmury wisiały nad Camp Nou.
@Bykunn Aha czyli jak ktoś powie Hitler to już jest faszystą, nie ważne, że dokończy był zbrodniażem. 10?20?50? Wyłącz TVN albo najlepiej przejdź się po jakimś większym mieście w Polsce. Z mojej strony kończę dyskusje. Dobranoc.
@Bykunn Fajnie sobie wyrywasz z kontekstu i swoje dopowiadasz. Napisałem na Syberię lub w inne niekoniecznie surowe miejsce co miało znaczyć, że wandalów chciałbym odizolować od normalnego społeczeństwa (niech tworzą swoje społeczeństwo lub trafiają do więzienia), nie zsyłać jak nwm Stalin czy co tam sobie ubzdurałeś. Popieram powód dla którego odbywają się protesty ale dość duża zgraja wśród protestujących to rozjuszony motłoch przez który Jarek będzie miał powody, żeby pokazywać "jaki to ten protest zły". Nie dla wandalizmu.
1
@Arkon Liczby miał nienajgorsze jak na pierwszy sezon w nowym klubie.
0
@PieN Jeśli Griezmann oraz Messi nie będą grali na poziomie, który pozwoli nam być w topce Europy pod względem sportowym to należałoby się ich pozbyć. Tylko ta dwójka inkasuje połowe całego budżetu płacowego (o ile dane z których korzystam są prawdziwe).
0
@messi564 https://fcbarcelonalatestnews.com/fc-barcelona-players-wages/
https://www.google.com/amp/s/transfery.info/amp/aktualnosci/zarobki-w-serie-a-de-ligt-obsypany-zlotem-juventus-i-ronaldo-miazdza-konkurencje/128637
Chyba, że na transfery info pomyliły im sie brutto, netto, ale wtedy i tak Jong będzie zarabiał więcej.
0
@BorzyKrzys Ok. Ale gdzie Rech Roch Pawlak?
3
Barca kupiła De Jonga, Juve De Ligta. De Jong zarabia 21mln€,
De Ligt mniej (agentem jest Raiola) xD.
Bye, bye Bartomeuu.
2
@ricardo0705 Masz racje. Lepiej, żeby Messi strzelał fochy do 40ki, a potem może mu przejdzie.
3
@MesQueUnClub96 To by nic nie dało.
0
@lucas/catalan Czym różni sie Żyd od węgla?
Wartością opałową.
1
@Avatarr Rok później zniecierpliwiony brakiem minut Ryszard przechodzi na kulturystyke.
0
Mają pocieche w Madrycie z Felixa, świetnie zainwestowane pieniądze za Antułana choć w poprzednim sezonie dość chimeryczny.
0
@Kusco15 Dzięki.
6
@german_17 To i tak kilku więcej niż za Valverde.
0
@Kusco15 Wiesz może dlaczego mają takie nastastawienie do niego?
2
@clyde W naszym kraju duchowni katoliccy przez lata wspierali społeczeństwo w dążeniu do odzyskania niepodległości. W Czechach na przykład jest odwrotnie, tam kościół miał na pieńku z ugrupowaniami patriotycznymi.
To nie zmienia faktu, że można być niereligijnym patriotą.
0
@insp1re Nawet nie sprawdzałem, ale z takim kursem to można zaryzykować.
0
@Janiama Dzięki
0
Wiecie o której Usyk może walczyć?
1
@Encore Świetny napastnik, a muzyka jak z jakichś kompilacji typu Dembele goals&assist 2020 xD
0
Jaki Dembele to jest kot. Już nie chce sie powtarzać, że gdyby nie kontuzje to toczyłby równe boje z Mbappe. Ten chłopak potrzebuje takiego starszego kolegi w zespole co od czasu do czasu w przerwie meczu dojdzie do niego, strzeli go w karczycho po czym stanie na przeciwko niego i zacznie śpiewać: Jedziemy ich na c***, walimy ich do zera xDDD
1
@PatrychoO Fajne spodnie, fajne buty. Na kluby bym tak poszedł jak on w piłke grał.
0
@vota ale ma RNA
1
Gdyby Haaland do nas dołączył a Dembele przestał łapać tak długie kontuzje to mamy drużyne na lata, jedną z najbardziej perspektywistycznych w Europie. Kilka miesięcy temu nie spodziewałem sie czegoś takiego. Pedri i Fati trafili nam sie jak ślepej kurze ziarno, czarne chmury wisiały nad Camp Nou.
0
@Bocheno1 hyh
. .
0
@justfootball Kurde, nie siedze tam praktycznie wcale i tyle wiedzy mi umyka :(
0
@Bocheno1 Ej o Wojtusiu też nie słyszałem.
0
Pierwszy raz spotykam sie z określeniem Julki. La Bamba bawi i uczy :D
1
@Janas11224 Wielka strata dla naszego narodu :(
2
@budel17 Busi gra dobrze ale na drużyny z topu powinniśmy wystawiać duet Jong Pjanic. Busi z ławki.
0
@Bykunn Aha czyli jak ktoś powie Hitler to już jest faszystą, nie ważne, że dokończy był zbrodniażem. 10?20?50? Wyłącz TVN albo najlepiej przejdź się po jakimś większym mieście w Polsce.
Z mojej strony kończę dyskusje. Dobranoc.
1
@Bykunn Fajnie sobie wyrywasz z kontekstu i swoje dopowiadasz. Napisałem na Syberię lub w inne niekoniecznie surowe miejsce co miało znaczyć, że wandalów chciałbym odizolować od normalnego społeczeństwa (niech tworzą swoje społeczeństwo lub trafiają do więzienia), nie zsyłać jak nwm Stalin czy co tam sobie ubzdurałeś.
Popieram powód dla którego odbywają się protesty ale dość duża zgraja wśród protestujących to rozjuszony motłoch przez który Jarek będzie miał powody, żeby pokazywać "jaki to ten protest zły".
Nie dla wandalizmu.