Ani nie jestem jakimś "turbopatriotą" pod względem czczenia Żołnierzy Wyklętych (szanuje ale nie lubię zbytnio rozpamiętywać) ani nie jestem osobą religijną. Jednak osoby, które nie respektują swojego kraju, tego na co pracujemy wszyscy, tych którzy po dokonaniu aktów wandalizmu są w stanie spojrzeć sobie w oczy chciałbym zesłać na Syberię lub w jakiekolwiek inne miejsce niekoniecznie surowe, żeby tam budowali ten anarchiczny produkt. Szkoda mi tych matek, które prawdziwie obawiają się o swoją przyszłość. Szkoda też tych dziadków dla których wiara była świętością przez całe życie a teraz widzą tak smutne obrazy w telewizji. Niestety motłoch zatańczył tak jak im Kaczafi zagrał.
Szkoda bo to klasyk ale fajnie bo je se Dest, Anus Mati i piłka chodzi. U Bombelka też widać przebłyski i niesamowitą dynamiczność. W mojej opinii przede wszystkim Koeman nie trafił z ustawieniem w tym meczu, Pedri oraz Fati nie pokazali przez to pełni swojego potencjału. Zastępstwo dla Busiego to powinien być priorytet w meczach z silnymi przeciwnikami, na brak 9ki do Stycznia już nic raczej nie poradzimy.
@Rastafarnianin Był czas na takie parady. Teraz jest jesień i z troski o kraj, ponad podziałami politycznymi należy trzymać dystans społeczny. A tym rozwydrzonym gnojką brakuje imprez najwyraźniej.
Szkoda, że Stanisław Żółtek był i prawdopodobnie chce w przyszłości być związany z Konfederacją (podobno chce współpracować podczas wyborów parlamentarnych). W mojej opinii jeden z niewielu normalnych polityków prawej strony polskiej sceny politycznej. Jest za legalizacją związków partnerskich oraz jest prawdziwym wolnościowcem gospodarczym. Przeciwieństwo głupka Bosaka. Jednak w tym smutnym kraju trzeba szastać kiełbasą wyborczą, żeby zaistnieć, dlatego nie wróże Panu Stanisławowi sukcesów :( Zawsze jest nadzieja, że my jako naród, wreszcie otworzymy oczy i przynajmniej nie dopuścimy podobnej władzy do obecnej w przyszłości.
@MesQueUnClub_87 Śmiem wątpić, że reszta naszych doświadczonych zawodników zagra lepiej. Już mieli kilka okazji pokazać sie w meczach o stawke w ostatnich latach.
@YoNoEntiendoNada Już kij w tą kase, stało sie. Natomiast pensje wciąż pobiera srogą. Zobaczymy jak będzie wyglądał w ciężkich meczach o stawke. Do tego nie jestem pewien ale słyszałem,że jeśli Cou dogra X meczów u nas to jeszcze mamy dopłacić Live 20 baniek chyba.
@MesQueUnClub_87 Właśnie mecze o wysoką stawke to jest mój powód dlaczego chciałbym wymieniać naszych doświadczonych grajków (z psychą juniorów w dużych meczach) na młodszych charujących w pressingu. Zobaczymy jak zagrają w tym sezonie.
@Jakchcesz Jeszcze nic nie jest pewne, że Depay wybierze akurat Barce. To, że teraz było blisko nic nie znaczy. Jeśli jakiś "United" sypnie mu sakwą to różnie to może być.
7
Jak wszyscy to i ja :)
Ani nie jestem jakimś "turbopatriotą" pod względem czczenia Żołnierzy Wyklętych (szanuje ale nie lubię zbytnio rozpamiętywać) ani nie jestem osobą religijną. Jednak osoby, które nie respektują swojego kraju, tego na co pracujemy wszyscy, tych którzy po dokonaniu aktów wandalizmu są w stanie spojrzeć sobie w oczy chciałbym zesłać na Syberię lub w jakiekolwiek inne miejsce niekoniecznie surowe, żeby tam budowali ten anarchiczny produkt.
Szkoda mi tych matek, które prawdziwie obawiają się o swoją przyszłość. Szkoda też tych dziadków dla których wiara była świętością przez całe życie a teraz widzą tak smutne obrazy w telewizji.
Niestety motłoch zatańczył tak jak im Kaczafi zagrał.
3
Może Lengleta na skrzydle spróbować xD
1
Ten drugi komentator coś słabo przygotowany do meczu. Przecież De Jong zagrał niemało męczy w obronie.
0
Narazie Barca imponuje zaangażowaniem.
1
@monsterrize Nie było kasy nawet na Depaya, a co dobiero na Carlosa który jest 2 razy droższy.
3
Co jak co ale taki Umtiti sprzed kontuzji to byłoby teraz zbawienie.
0
@SuperGamon Od 199.
0
Szkoda bo to klasyk ale fajnie bo je se Dest, Anus Mati i piłka chodzi. U Bombelka też widać przebłyski i niesamowitą dynamiczność.
W mojej opinii przede wszystkim Koeman nie trafił z ustawieniem w tym meczu, Pedri oraz Fati nie pokazali przez to pełni swojego potencjału. Zastępstwo dla Busiego to powinien być priorytet w meczach z silnymi przeciwnikami, na brak 9ki do Stycznia już nic raczej nie poradzimy.
1
@qbsonFCBarca Dobrze, że są jeszcze tacy prawdziwi kibice jak Ty.
0
Taki Dembele mógłby coś rozruszać.
0
@Quavosk też bym prosił
0
@nadciongajoncy In post odpada. A reszta to nwm właśnie.
1
Mordeczki. Jest możliwość nadania paczki u któregoś kurierq dzisiaj, żeby doszła na jutro lub poniedziałek?
21
Może i będzie problem z kibicami na trybunach w tym klasyku. Ale spójrzcie Państwo za ilu kibiców klaska sam Zidane.
0
@busquets5 Pomyliłem sie. Mr Shak Ira zagra.
0
@Zip Racja. .
0
@busquets5 Alba sie wyleczył. Czy zagra to nwm. A Pique nie zagra.
4
@Rastafarnianin Był czas na takie parady. Teraz jest jesień i z troski o kraj, ponad podziałami politycznymi należy trzymać dystans społeczny. A tym rozwydrzonym gnojką brakuje imprez najwyraźniej.
0
Szkoda, że Stanisław Żółtek był i prawdopodobnie chce w przyszłości być związany z Konfederacją (podobno chce współpracować podczas wyborów parlamentarnych). W mojej opinii jeden z niewielu normalnych polityków prawej strony polskiej sceny politycznej.
Jest za legalizacją związków partnerskich oraz jest prawdziwym wolnościowcem gospodarczym. Przeciwieństwo głupka Bosaka.
Jednak w tym smutnym kraju trzeba szastać kiełbasą wyborczą, żeby zaistnieć, dlatego nie wróże Panu Stanisławowi sukcesów :(
Zawsze jest nadzieja, że my jako naród, wreszcie otworzymy oczy i przynajmniej nie dopuścimy podobnej władzy do obecnej w przyszłości.
0
@AV0CAD0 Juriego Urbaniana to Ty szanuj :D
1
@Prezes_sycylijczyk Nasz Dembuś. Hazard w karierze zagrał solidną ilość meczów.
0
@MesQueUnClub_87 Śmiem wątpić, że reszta naszych doświadczonych zawodników zagra lepiej. Już mieli kilka okazji pokazać sie w meczach o stawke w ostatnich latach.
0
@YoNoEntiendoNada https://www.goal.pl/400549-barcelona-bedzie-musiala-doplacic-20-mln-euro-liverpoolowi-za-coutinho.html
0
@YoNoEntiendoNada Już kij w tą kase, stało sie. Natomiast pensje wciąż pobiera srogą. Zobaczymy jak będzie wyglądał w ciężkich meczach o stawke.
Do tego nie jestem pewien ale słyszałem,że jeśli Cou dogra X meczów u nas to jeszcze mamy dopłacić Live 20 baniek chyba.
0
@MesQueUnClub_87 Właśnie mecze o wysoką stawke to jest mój powód dlaczego chciałbym wymieniać naszych doświadczonych grajków (z psychą juniorów w dużych meczach) na młodszych charujących w pressingu. Zobaczymy jak zagrają w tym sezonie.
0
@Jakchcesz Jeszcze nic nie jest pewne, że Depay wybierze akurat Barce. To, że teraz było blisko nic nie znaczy. Jeśli jakiś "United" sypnie mu sakwą to różnie to może być.
0
@MesQueUnClub_87 Oczywiście. Jest to dla nich zabawa ale produktywna. Jednak trzeba przyznać, że przyroda bywa bardzo okrutna.
0
@Fawrf Ty pewnie z tych co żałowali odejścia Ronaldinho.
0
@pride1899 Też tak myśle. Napisałem jedynie co należałoby zrobić.
0
@Jakchcesz Napisałem. Jeśli Pedri okaże sie w tym sezonie godnym następcą Cou. To należy sprzedać Filipka, żeby mieć kase na 9ke.