@TR3YWAY Miałem iść na te studia, byłem nawet na spotkaniu zapoznawczym z grupą. Popatrzyłem na nich. I zdecydowałem, że jeszcze rok popracuje na budowie w Niemczech. Ale za rok to już nie ma przeproś. U mnie tylko pierwszy tydzień był zaplanowany zdalnie niestety.
@YoNoEntiendoNada Mnie tam zaciekawiło. Kolega @Kusco15 sie naprodukował. Sam nie znam sie zbytnio na boksie, oglądam walki tylko tych najlepszych ale chętnie przeczytam jakieś ciekawostki.
Jak już jesteśmy w tematyce boksu to i ja wcisne swoje 3 grosze. Proszę państwa David Tua. Jaki to był charyzmatyczny zawodnik. 178 cm wzrostu ale w lewej ręce hak-katapulta. W swojej karierze bił sie m.in z Lenoxem Luisem (przegrana na punkty), Hasimem Rahmanem (wygrana z przyszłym mistrzem), Olegiem Maskajewem (wygrana, przyszły mistrz) oraz z Johnem Ruizem również przyszłym mistrzem oraz pogromcą sławnego Evandera Holyfielda oraz Endriu Golary.
A jaki przebieg miała ta walka? Wuolah
Cały pojedynek :D
Może i nigdy nie zdobył mistrzostwa tu akurat miał troche pecha, że trafił na czasy Lenoxa choć i ten nie dał rady go znokautować ale Tuaman jest przykładem, że rozmiar zawodnika nie koniecznie jest wyznacznikiem siły ciosu oraz wg mnie jeszcze ważniejszego czynnika w boksie- mocnej szczęki. W Tue można było bić jak młotkiem o opone xD W 2003 The Ring klasyfikował go na 48 pozycji wśród 100 najlepszych bokserów w historii. Gdyby nie Lenox byłby dużo wyżej. A takiego Wildera to by chyba zabił haha
@Pawlak1992 Nie jestem pasjonatem boksu ale kiedyś oglądałem starą walke Sonego Listona i musze przyznać, że też miał armatke. A Kliczko to dobrze, że skończył kariere bo ciężko było zobaczyć nudniejsze walki.
@FCBwojtek Busi niestety ostatnio gra lepiej niż de Jong. A Todibo wg mnie to wielki talent, miał pecha z kontuzją w kluczowym momencie na wypożyczeniu.
@Janek_7 To powiem Ci, że o przyrodzie wiesz tyle co ja o kobiecej piłce nożnej w Maroku skoro ZAWSZE tak jest w przyrodzie, że "samiec z samicą". I uwierz, nie chodzi mi tu o pojedyncze przypadki, solidna część ssaków wykazuje tendencje biseksualne.
@Bagsik88 Mówiono o jego odejściu bo miał oferty z innych topowych klubów ale wolał zostać xD Xavi kiedy miał 21 lat już był jednym z najlepszych pomocników na świecie (4 bramki, 13 asyst). Andres zadebiutował w reprezentacji "dopiero" kiedy miał 22 lata.
Czy Puiga można z nimi porównywać? Nie i nie robiłem tego bo jemu nie dają grać. Takie zagadnienia są tendencyjne bo ktoś spyta czemu Andres był taki dobry skoro miał dość przeciętne liczby w całej karierze i zadebiutował tak stosunkowo późno w kadrze. Nawet gołym okiem widać, że taki Xavi znacznie szybciej dojrzał fizycznie. A takiemu chucherkowi jak Iniesta ciężko byłoby dzisiaj zbierać minuty u Koemana mając te 21 lat, ba przecież teraz nawet nie ma dla niego pozycji. Czas pokaże ale mam nadzieje, że Koeman nie będzie ignorantem co do talentu Puiga.
@Bagsik88 Iniesta 19 lat (03/04) 783' we wszystkich rozgrywkach. Xavi 19 lat (99/00) 2169'. Xavi zadebiutował w seniorskiej reprezentacji w wieku 20 lat , Iniesta w wieku 22 lat.
@Bagsik88 Xavi w wieku 21 lat: 4 bramki, 10 asyst, 2700' w lidze (sezon 01/02, rocznik 1980) Iniesta w wieku 21 lat: 0 bramek, 4 asysty, (sezon 05/06, rocznik 84) 1671'. W roku 2005 Iniesta zaczął grać regularnie bo kontuzji doznał Xavi. Sezon 06/07 to już regularne występy Andresa i świetne liczby.
Należy mieć na uwadze, że o ile wcześniej trenerzy kadry pomijali Puiga tak w kadrze u21 sie już pojawił, więc progres musiał zdobić. A jak dalej nie będzie dostawał szans w lidze to nie ma sensu porównywać go do nikogo. Gra pojedyncze mecze a pomimo tego jest w nich jednym z najlepszych.
Dziwne, że tak świetny napastnik jak Artem Dzyuba nie zrobił większej kariery, liczby oraz możliwości taktyczne jakie tworzy ten napastnik są nadzwyczajne w rosyjskiej lidze. 17 bramek, 12 asyst, 17 stworzonych okazji, 2.1 kluczowego podania na mecz.
Szkoda, że rosyjski wielkolud ma już 32 lata. Na mistrzostwach świata był jedną z gwiazd Sbornej co potwierdzały statystyki, 5 meczów (4 od początku): 3 bramki, 2 asysty.
@Borneo Zgadzam sie, jestem świadomy, że Cou narazie spisuje sie dobrze u Koemana. Większość teraz go propsuje. Jednak taki Puig to wielki skarb. Dużo biegający i nieszablonowy.
Ja i tak jestem uparty i uważam, że Puig w pierwszym składzie byłby lepszy niż Coutinho, nawet na ofensywnym pomocniku. Mam nadzieje, że Koeman zmieni nastawienie co do Rikiego ale to wydają sie być mrzonki niestety :(
0
To już pachnie rasizmem, że w Duńskim Midtjylland gra w podstawie tylko 4 białych (3 obrońców i bramkarz) xD.
1
@dawid4444 Taki killer wszędzie będzie grał przyzwoicie o ile coś mu nie odwali z psychą.
0
@TR3YWAY Miałem iść na te studia, byłem nawet na spotkaniu zapoznawczym z grupą. Popatrzyłem na nich. I zdecydowałem, że jeszcze rok popracuje na budowie w Niemczech. Ale za rok to już nie ma przeproś. U mnie tylko pierwszy tydzień był zaplanowany zdalnie niestety.
2
@Khajio Maguire miał świetny sezon i wciąż gra co najmniej poprawnie.
2
@Pepiko Wzmacniacz sygnału. Tylko nie chwal sie sąsiadom.
0
@LuisSalvano Yhy a potem ludzię będą czytać w gazecie jak Destowi minęła podróż xD
0
@VIPER2712 Dokładnie. Todibo ma papiery na wielkie granie.
0
@cules100pro Arsenal ostatnio bardzo wzmocniony. Wreszcie obrona tam funkcjonuje.
12
Co tak późno ten przegląd
0
@Majkel34 Zjem go. Wezme go na kontre
4
SANDEJ SATURDEJ JU GOŁING DAŁN
1
@koziar
1.Tyson
2.Liston
3.Marciano
4.Lewis
5.Ali
6.Foreman, Kliczko
Biore pod uwage tylko prime time
0
@BigDaglas Getafe
0
@Kusco15 Miał charyzmę, to trzeba mu oddać :)
2
@YoNoEntiendoNada Mnie tam zaciekawiło. Kolega @Kusco15 sie naprodukował. Sam nie znam sie zbytnio na boksie, oglądam walki tylko tych najlepszych ale chętnie przeczytam jakieś ciekawostki.
0
Jak już jesteśmy w tematyce boksu to i ja wcisne swoje 3 grosze.
Proszę państwa David Tua. Jaki to był charyzmatyczny zawodnik. 178 cm wzrostu ale w lewej ręce hak-katapulta. W swojej karierze bił sie m.in z Lenoxem Luisem (przegrana na punkty), Hasimem Rahmanem (wygrana z przyszłym mistrzem), Olegiem Maskajewem (wygrana, przyszły mistrz) oraz z Johnem Ruizem również przyszłym mistrzem oraz pogromcą sławnego Evandera Holyfielda oraz Endriu Golary.
A jaki przebieg miała ta walka?
Wuolah
Cały pojedynek :D
Może i nigdy nie zdobył mistrzostwa tu akurat miał troche pecha, że trafił na czasy Lenoxa choć i ten nie dał rady go znokautować ale Tuaman jest przykładem, że rozmiar zawodnika nie koniecznie jest wyznacznikiem siły ciosu oraz wg mnie jeszcze ważniejszego czynnika w boksie- mocnej szczęki. W Tue można było bić jak młotkiem o opone xD
W 2003 The Ring klasyfikował go na 48 pozycji wśród 100 najlepszych bokserów w historii. Gdyby nie Lenox byłby dużo wyżej. A takiego Wildera to by chyba zabił haha
2
@Bartunek Nie dyskutuje. Ali nigdy nie zdobył pasa wku.
3
@Pawlak1992 Nie jestem pasjonatem boksu ale kiedyś oglądałem starą walke Sonego Listona i musze przyznać, że też miał armatke.
A Kliczko to dobrze, że skończył kariere bo ciężko było zobaczyć nudniejsze walki.
1
Obiektywnie Ajtuy Szpilka>Mohamed Ali>Bracia Kłyczko
1
@FCBwojtek Busi niestety ostatnio gra lepiej niż de Jong. A Todibo wg mnie to wielki talent, miał pecha z kontuzją w kluczowym momencie na wypożyczeniu.
7
@Janek_7 To powiem Ci, że o przyrodzie wiesz tyle co ja o kobiecej piłce nożnej w Maroku skoro ZAWSZE tak jest w przyrodzie, że "samiec z samicą".
I uwierz, nie chodzi mi tu o pojedyncze przypadki, solidna część ssaków wykazuje tendencje biseksualne.
0
@Bagsik88 Mówiono o jego odejściu bo miał oferty z innych topowych klubów ale wolał zostać xD
Xavi kiedy miał 21 lat już był jednym z najlepszych pomocników na świecie (4 bramki, 13 asyst). Andres zadebiutował w reprezentacji "dopiero" kiedy miał 22 lata.
Czy Puiga można z nimi porównywać? Nie i nie robiłem tego bo jemu nie dają grać.
Takie zagadnienia są tendencyjne bo ktoś spyta czemu Andres był taki dobry skoro miał dość przeciętne liczby w całej karierze i zadebiutował tak stosunkowo późno w kadrze.
Nawet gołym okiem widać, że taki Xavi znacznie szybciej dojrzał fizycznie. A takiemu chucherkowi jak Iniesta ciężko byłoby dzisiaj zbierać minuty u Koemana mając te 21 lat, ba przecież teraz nawet nie ma dla niego pozycji. Czas pokaże ale mam nadzieje, że Koeman nie będzie ignorantem co do talentu Puiga.
0
@Bagsik88 Iniesta 19 lat (03/04) 783' we wszystkich rozgrywkach.
Xavi 19 lat (99/00) 2169'.
Xavi zadebiutował w seniorskiej reprezentacji w wieku 20 lat , Iniesta w wieku 22 lat.
0
@Bagsik88 Xavi w wieku 21 lat: 4 bramki, 10 asyst, 2700' w lidze (sezon 01/02, rocznik 1980)
Iniesta w wieku 21 lat: 0 bramek, 4 asysty, (sezon 05/06, rocznik 84) 1671'.
W roku 2005 Iniesta zaczął grać regularnie bo kontuzji doznał Xavi.
Sezon 06/07 to już regularne występy Andresa i świetne liczby.
Należy mieć na uwadze, że o ile wcześniej trenerzy kadry pomijali Puiga tak w kadrze u21 sie już pojawił, więc progres musiał zdobić.
A jak dalej nie będzie dostawał szans w lidze to nie ma sensu porównywać go do nikogo. Gra pojedyncze mecze a pomimo tego jest w nich jednym z najlepszych.
5
@nammah A z drugiej strony Iniesta też nie grał nie wiadomo czego jak miał 20 lat.
0
@Arkon Nie zdziwiłbym sie jeśli Kane jest już znudzony grą dla Totków.
1
@Allbi Też nie jest to taka znowu słaba liga. 7 w rankingu uefa. 2 ekipy grają w lm, 2 w le. Polak jak nie wyjedzie na zachód to przepadnie.
2
Dziwne, że tak świetny napastnik jak Artem Dzyuba nie zrobił większej kariery, liczby oraz możliwości taktyczne jakie tworzy ten napastnik są nadzwyczajne w rosyjskiej lidze.
17 bramek, 12 asyst, 17 stworzonych okazji, 2.1 kluczowego podania na mecz.
Szkoda, że rosyjski wielkolud ma już 32 lata.
Na mistrzostwach świata był jedną z gwiazd Sbornej co potwierdzały statystyki, 5 meczów (4 od początku): 3 bramki, 2 asysty.
0
@Borneo Zgadzam sie, jestem świadomy, że Cou narazie spisuje sie dobrze u Koemana. Większość teraz go propsuje. Jednak taki Puig to wielki skarb. Dużo biegający i nieszablonowy.
0
Ja i tak jestem uparty i uważam, że Puig w pierwszym składzie byłby lepszy niż Coutinho, nawet na ofensywnym pomocniku. Mam nadzieje, że Koeman zmieni nastawienie co do Rikiego ale to wydają sie być mrzonki niestety :(