0

@Kamiloza91 Messi jako cofnięty napastnik i wreszcie skrzydła zaczną funkcjonować.

2

PSG wygrywa z Bayernem, a potem Sevilla z PSG w superpucharze i będzie pozytywna końcówka sezonu.

5

Pójść na sekunde po pepsi do lodówki
:(

0

@kamilop Coś w nim musi być skoro został powołany do reprezentacji.

0

@Kz1234 tak było, w sevilli śmiali sie, że został gwiazdą porno

0

@msmsms @bartekvisca Banega kiedył nagrywał materiał z samogwałtem xD i to chyba nie jeden Filmik nazywał sie „Banega, wielki jak zawsze” haha

0

Dziwne, że ta gwiazda porno co gra z 10 w Sevilli nie zrobiła większej kariery. Kapitalny pomocnik.

1

Ciekawe czy Pjanic też będzie dopuszczony do amigosów.

0

@chudymc Na Messim też nie mało zarabiamy medialnie, a piłkarsko wiadomo topka.

17

@kkbarca Też kiedyś kobiete uratowałem przed gwałtem ale ja inaczej, przestałem ją gonić.

1

@WisniaKala Cierpliwy to i wszystkie zdięcia z neta usunie.

0

@katalonczyk987 Jeśli dołączy... to boje sie o jego psyche i pozycje na boisku. Rok do końca kontraktu to można ryzykować zawsze :)

1

@WisniaKala Musiałbym pierwszy usunąć ale to i tak nic by nie dało.

0

@katalonczyk987 Boje sie, że Depay psychicznie nie podoła, nie jest to też naturalna 9ka a takich fejkowych 9tek mamy już kilka.

0

Łapać@Mixtape Prędzej zwróci sie 180 mln za Mbappe niż 18mln za Braithwaita. Wiadomo często można za darmo wy jakieś fajnego grajka ale grunt to nie nakupować szrotu.

1

PSG szejki bo wydają kwadrylion na piłkarzy, a potem patrzymy na to ile wydaje Barca :D

AC Milan wydał podczas 2 sezonów 17-18, 18-19 prawie 400 milionów na transfery, czyli w tym czasie kiedy PSG kupowało Kyliana i Neya. Tu widać jak świetny interes zrobili szejkowie kupując 2 konkret grajków a nie mase średniaków jak właścieciel Milanu (dziś jest nim Amerykanin Paul Singer, wcześniej chiński biznesmen Li Yonghong'a).

1

https://www.google.com/search?q=Arkadiusz+Onyszko&client=ms-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=sPmW-4HfplkAhM
Okładka z biografii naszego dzisiejszego komentatora.

2 listopada 2009 klub FC Midtjylland rozwiązał umowę z Onyszką w trybie natychmiastowym, jako ustosunkowanie się klubu do autobiografii piłkarza „Fucking polak”. Padały w niej wypowiedzi m.in. o charakterze homofobicznym („Nienawidzę homoseksualistów, są odrażający”) z wikipedii.
Onyszko jest radnym powiatu Łęczyńskiego z listy PIS, który wielokrotnie wychwalał w wywiadach. "Startuję po prostu z jej listy, bo popieram jej ideologię i zmiany socjalne, które wprowadza. Są mi bardzo bliskie, ze względu na to, że przez 11 lat przebywałem poza granicami kraju w Danii, jednym z najbogatszych i najbardziej socjalnych państw. Sportowefakty.wp.pl

Nie oceniam tej osoby ale może kogoś zaciekawi dorobek byłego bramkarza reprezentacji, kto nie chce niech nie czyta.

4

@Katalonbar i cyk prostopadła od Neymara do Mbappe

3

Postawie gruby hajs na Bayern w finale, nwm może nawet 15 zł i wtedy wygra PSG w finale i będe zadowolony, a jak wygra Baja Mynsia też nie bd płakał.

0

Kimmich w obronie dzisiaj dość średnio.

2

A może ten komentator sobie beke ciśnie a my sie tak bulwersujemy xD

0

Strzelił Lewandowski, polak strzelił, Lewandowski, rodak, u niemcuf gra, nojlepszy tam, robert strzelił głową.
Fajny meczyk ale ten komentarz...

2

Ekambi dzisiejszej nocy nie uśnie

0

Toto Ekambi lepszy od Lewego dzisiaj.
Pod względem kiksów.

1

Już Hajto jest mniej irytujący niż ten komentator

2

Ten komentator na tvp ma głos i gatki jak taki typowy janusz xD

1

@Encore A piana z piwa sie liczy?

0

@Messibestplayerintheworld Może go kupimy :D

6

Nie lubie PSG bo mają Mbappe, Bayernu wsm też bo zazdroszcze im boków obrony i są zbyt niemieccy, fajnie gdyby Lyon wygrał tą Lige Mistrzów a na onecie i sport.pl sie zesrali xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?