Łapać@Mixtape Prędzej zwróci sie 180 mln za Mbappe niż 18mln za Braithwaita. Wiadomo często można za darmo wy jakieś fajnego grajka ale grunt to nie nakupować szrotu.
PSG szejki bo wydają kwadrylion na piłkarzy, a potem patrzymy na to ile wydaje Barca :D
AC Milan wydał podczas 2 sezonów 17-18, 18-19 prawie 400 milionów na transfery, czyli w tym czasie kiedy PSG kupowało Kyliana i Neya. Tu widać jak świetny interes zrobili szejkowie kupując 2 konkret grajków a nie mase średniaków jak właścieciel Milanu (dziś jest nim Amerykanin Paul Singer, wcześniej chiński biznesmen Li Yonghong'a).
2 listopada 2009 klub FC Midtjylland rozwiązał umowę z Onyszką w trybie natychmiastowym, jako ustosunkowanie się klubu do autobiografii piłkarza „Fucking polak”. Padały w niej wypowiedzi m.in. o charakterze homofobicznym („Nienawidzę homoseksualistów, są odrażający”) z wikipedii. Onyszko jest radnym powiatu Łęczyńskiego z listy PIS, który wielokrotnie wychwalał w wywiadach. "Startuję po prostu z jej listy, bo popieram jej ideologię i zmiany socjalne, które wprowadza. Są mi bardzo bliskie, ze względu na to, że przez 11 lat przebywałem poza granicami kraju w Danii, jednym z najbogatszych i najbardziej socjalnych państw. Sportowefakty.wp.pl
Nie oceniam tej osoby ale może kogoś zaciekawi dorobek byłego bramkarza reprezentacji, kto nie chce niech nie czyta.
Nie lubie PSG bo mają Mbappe, Bayernu wsm też bo zazdroszcze im boków obrony i są zbyt niemieccy, fajnie gdyby Lyon wygrał tą Lige Mistrzów a na onecie i sport.pl sie zesrali xD
0
@Kamiloza91 Messi jako cofnięty napastnik i wreszcie skrzydła zaczną funkcjonować.
2
PSG wygrywa z Bayernem, a potem Sevilla z PSG w superpucharze i będzie pozytywna końcówka sezonu.
5
Pójść na sekunde po pepsi do lodówki
:(
0
@kamilop Coś w nim musi być skoro został powołany do reprezentacji.
0
@Kz1234 tak było, w sevilli śmiali sie, że został gwiazdą porno
0
@msmsms @bartekvisca Banega kiedył nagrywał materiał z samogwałtem xD i to chyba nie jeden Filmik nazywał sie „Banega, wielki jak zawsze” haha
0
Dziwne, że ta gwiazda porno co gra z 10 w Sevilli nie zrobiła większej kariery. Kapitalny pomocnik.
1
Ciekawe czy Pjanic też będzie dopuszczony do amigosów.
0
@chudymc Na Messim też nie mało zarabiamy medialnie, a piłkarsko wiadomo topka.
17
@kkbarca Też kiedyś kobiete uratowałem przed gwałtem ale ja inaczej, przestałem ją gonić.
1
@WisniaKala Cierpliwy to i wszystkie zdięcia z neta usunie.
0
@katalonczyk987 Jeśli dołączy... to boje sie o jego psyche i pozycje na boisku. Rok do końca kontraktu to można ryzykować zawsze :)
1
@WisniaKala Musiałbym pierwszy usunąć ale to i tak nic by nie dało.
0
@katalonczyk987 Boje sie, że Depay psychicznie nie podoła, nie jest to też naturalna 9ka a takich fejkowych 9tek mamy już kilka.
1
Też pamiętam jak moje zdięcie wyciekło do neta, ktoś mi zrobił z ukrycia i wstawił.
https://www.google.com/search?q=mariusz+pudzianowski+foto&tbm=isch&ved=2ahUKEwjpvKnJ_KnrAhVQxioKHd17BuIQ2-cCegQIABAC&oq=mariusz+pudzianowski+foto&gs_lcp=ChJtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1pbWcQAzIFCAAQzQI6BAgjECc6BAgAEEM6AggAOgQIABAeUPXNAlj21wJgpNoCaABwAHgAgAGgAYgBrAiSAQMwLjeYAQCgAQHAAQE&sclient=mobile-gws-wiz-img&ei=EIY-X-n0ItCMqwHd95mQDg&bih=652&biw=412&client=ms-android-samsung&prmd=inv#imgrc=-bui7K6SC43_SM
0
Łapać@Mixtape Prędzej zwróci sie 180 mln za Mbappe niż 18mln za Braithwaita. Wiadomo często można za darmo wy jakieś fajnego grajka ale grunt to nie nakupować szrotu.
1
PSG szejki bo wydają kwadrylion na piłkarzy, a potem patrzymy na to ile wydaje Barca :D
AC Milan wydał podczas 2 sezonów 17-18, 18-19 prawie 400 milionów na transfery, czyli w tym czasie kiedy PSG kupowało Kyliana i Neya. Tu widać jak świetny interes zrobili szejkowie kupując 2 konkret grajków a nie mase średniaków jak właścieciel Milanu (dziś jest nim Amerykanin Paul Singer, wcześniej chiński biznesmen Li Yonghong'a).
1
https://www.google.com/search?q=Arkadiusz+Onyszko&client=ms-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=sPmW-4HfplkAhM
Okładka z biografii naszego dzisiejszego komentatora.
2 listopada 2009 klub FC Midtjylland rozwiązał umowę z Onyszką w trybie natychmiastowym, jako ustosunkowanie się klubu do autobiografii piłkarza „Fucking polak”. Padały w niej wypowiedzi m.in. o charakterze homofobicznym („Nienawidzę homoseksualistów, są odrażający”) z wikipedii.
Onyszko jest radnym powiatu Łęczyńskiego z listy PIS, który wielokrotnie wychwalał w wywiadach. "Startuję po prostu z jej listy, bo popieram jej ideologię i zmiany socjalne, które wprowadza. Są mi bardzo bliskie, ze względu na to, że przez 11 lat przebywałem poza granicami kraju w Danii, jednym z najbogatszych i najbardziej socjalnych państw. Sportowefakty.wp.pl
Nie oceniam tej osoby ale może kogoś zaciekawi dorobek byłego bramkarza reprezentacji, kto nie chce niech nie czyta.
4
@Katalonbar i cyk prostopadła od Neymara do Mbappe
3
Postawie gruby hajs na Bayern w finale, nwm może nawet 15 zł i wtedy wygra PSG w finale i będe zadowolony, a jak wygra Baja Mynsia też nie bd płakał.
0
Kimmich w obronie dzisiaj dość średnio.
2
A może ten komentator sobie beke ciśnie a my sie tak bulwersujemy xD
0
Strzelił Lewandowski, polak strzelił, Lewandowski, rodak, u niemcuf gra, nojlepszy tam, robert strzelił głową.
Fajny meczyk ale ten komentarz...
2
Ekambi dzisiejszej nocy nie uśnie
0
Toto Ekambi lepszy od Lewego dzisiaj.
Pod względem kiksów.
1
Już Hajto jest mniej irytujący niż ten komentator
2
Ten komentator na tvp ma głos i gatki jak taki typowy janusz xD
1
@Encore A piana z piwa sie liczy?
0
@Messibestplayerintheworld Może go kupimy :D
6
Nie lubie PSG bo mają Mbappe, Bayernu wsm też bo zazdroszcze im boków obrony i są zbyt niemieccy, fajnie gdyby Lyon wygrał tą Lige Mistrzów a na onecie i sport.pl sie zesrali xD