0

Ciekawe jak poradziłby sobie Puig grając na skrzydle zamiast Martina.

7

@DonMatteo901 49 lat to młody wiek jak na trenera a Probierza nie trzeba już kreować, ma uznane nazwisko.

1

@Herato Trwały i drogi. Która generacja?

0

@kamson24 Gra przeciętnie, zarabia kokosy, latem 29 lat.

0

@ElKamil Griezmann 50, Coutinho 15-20.

8

Griezmann może być fajnym zastępcą dla Alby ale musi poprawić jeszcze gre w ofensywie.

3

Trn Griezmann który mówił, że siedzi przy stole z Crkiem i Messim a teraz kopie na orliku z młodymi xD

1

@Tasde Lil Petr Cech.

1

Powinni grać, że aut jest dopiero jak siatki dotknie albo bez autu odbijać od bandy taka kifka taka o

0

@Ojciec5tkidzieci A ja bym prosił o jakiś patologiczny kontent jeśli masz coś ciekawego na oku.

1

@gurales Dziena byczq. Z Hiszpańskich produkcji utkwiła mi w Głowie Platformie, więc lukne na ten serial :)

0

@tomek8756 Dzięki wielkie, całuski :D

0

Siemka. Macie coś godnego polecenia z Netflixa (w miare nowego) ale, żeby nie było z jakimiś wątkami detektywistycznymi?
Edit Albo ten może zna ktoś jakieś anime, może być coś w stylu Dorohedoro


Ostatnimi czasy wydaje mi sie, że jest tego za dużo i troche na jedną modłe i jak widze kolejne takie dzieło to mam odruchy wymiotne ale to moja opinia.

0

@MarcelNJ11 @MensculinVeB Jak na jego rytm meczowy i ogranie miażdży Trincao, Firpo i Pjanica razem wziętych. Niech dostanie prawdziwą szanse to będzie można oceniać.

23

Przynajmniej Puig ostatnio regularnie wchodzi z ławki :D

0

@DaPi Grosicki?

0

@Chaoss Pixel 4a sprowadzony z Niemiec.

4

Kounde to obrońca wart każdych pieniędzy. Mam nadzieje, że nie przejdzie do Realu Madryt.

2

@Damian11 Przynajmniej 2 obrońców musiało cały czas go pilnować a potem za nim biegać. Nie dość, że biega szybko to jeszcze często, to musiało zabrać sporą dawke tlenu części drużyny Sociedad.

3

@Murazor Gdyby nie jego ciągłe wybieganie na wolne pozycje to nie byłoby do kogo podać. Stojąc w miejscu nie da sie wygrać mecz.

3

@Murazor Gdyby nie Dembele to Barcelona nie istniałaby w ofensywie.

0

@socha Wiem. Ale gdyby tak jak Alena wrócił z wypożyczenia i grał poprawnie to jest in plus.

0

@socha Alena nie grał u nas wcale tak najgorzej...

2

Trincao powinien wziąć przykład z Aleni.

0

@GadulkiGembulki Dla nich każdy puchar jest ważny.

0

Dobry mecz ponieważ 11 była dość eksperymentalna w szczególności obrona, która wymaga najwięcej zgrania. Mingueza spk ale lepiej, żeby jednak ktoś o takiej zwrotności nie grał na boku, już Firpo wyglądał tam o niebo naturalniej. Może i nie było dzisiaj widowiskowości ale paradoksalnie jest dobry prognostyk na przyszłość. Dembele fajnie hula, Jong z Busim utrzymują dobrą dyspozycje. Araujo, Lenglet dają rade.
Na Real powrócą Messi i Dest, więc gra powinna być płynniejsza co tyczy sie głównie obrony. Martinek naprawde robi fajny szum ale gubi sie w grze kombinacyjnej, Griezmann zgoła odwrotnie. Ciężko wskazać, który byłby bardziej produktywny w Niedziele. Mam nadzieje, że Koeman nie odwali niczego w stylu 352 czy jakieś inne kombinacje alpejskie.

0

@Dankhog Za Umtitiego nikt nie da nawet centa przy jego zarobkach. Umtitiemu kariera kreuje sie na miare Vermaelena.

0

@Dankhog Oj wróci byczq. Gołym okiem widać, że wciąż Lengletowi dużo brakuje do Pique. Grrard to wciąż nasz najlepszy śo. Lenglet niestety nie ma silnego konkurenta jeśli chodzi o lewego stopera.

0

@joloskyy Aktualnie to nwm po co nam ten Garcija. Jego jedyną zaletą jest to, że cośtam pograł i jest za darmo. Jest też opcja, że sprowadzą Garcije i wypożyczą gdzieś Mingueze, żeby sie ograł i dopiero potem odpali sie słabszego z pary Oscar.M-Garcija. Co jak co ale jak ktoś daje rade grać na środku obrony w Barcy to gdzie indziej będzie miał z górki.

0

Mingueza raczej nie spodziewał, że dostanie tyle szans w tym sezonie. O Fatim, Puigu, Pedrim... itd sporo sie mówiło przed wejściem do pierwszej drużyny Barcelony.
Już sie odzwyczaiłem od tego, że jakiś noname może zostać wypromowany u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?