0

@Kacper1432 Bukayo Saka

3

Kane jest aktualnie chyba najbardziej kompletnym napastnikiem.

0

Romagnoli aż tak obniżył loty, że nawet na mistrzostwa go nie powołali czy jakaś kontuzja?

0

@Kamil689 Grał w Porto i Zenicie. Troche w lm pograł, kariere nie zrobił znowu taką złą.

14

@AntekGriezmann Nic nie jest wykluczone $$$. Bardziej dziwi mnie jak można być fanem PSG.

0

@Coutinho007 Camavinga to bardziej box to box typu Moriby, już bardziej defensywny wydaje sie być Locatelli. A ten Zakaria taki dobry? Bo szczerze mówiąc nie kojarze go, nadał by sie do naszej taktyki?
W Betisie dobrze pyka Guido Rodriguez, może zgodziliby sie na jakąś wymiane typu Miranda + Alena za niego.

0

@Emhyr Podbijam nikogo sensownego. Gdyby była kasa to hoho.

0

Na jak długo przed odlotem jesteście zazwyczaj na lotnisku, żeby sie spokojnie wyrobić. Chodzi mi o lot z bagażem podręcznym.

1

@bartekmess Każdy kiedyś mógł zostać gniewnym 14latkiem.

5

@bartekmess Kolega prawde pisze te Paluchy, Kiza, Szpaki siebie warci.

0

@Bobo25 Alba nie zasłużony? Moim zdaniem biorąc pod uwage calą kariere to nie jest gorszy od Pique. Gerard częściej miewał spadki formy.

0

@Pawel13sz Wolałbym jakiegoś defensywnego pomocnika. Busi już zaczyna sie gubić w ważnych meczach.

0

@Kuczek Twój poprzedni wpis robił wrażenie jakbyś nie widział nic złego w kupowaniu mopsów.

0

@Kuczek One są obciążone genetycznie przez co cierpią, rozumiesz?
Wielcy miłośnicy zwierząt a kupują mopsy bo mają taki kaprys.

0

@ProMILs To bardzo stare, napewno nie Kounde.

0

@Bogan Paris Platynov

1

Locatellim bym nie pogardził w składzie.

2

@Heheszek71 Fajne hobby.

1

@Deviler Myśle, że trener Popka ułoży mu taki gameplan, że wykorzystując swoje gabaryty powinien to wygrać.

1

Zdrowy Dembele>Depay.
Z drugiej strony Dembele nie jest zawodnikiem na którym można polegać.

0

@fart team Pudzilla

7

@Kgorecki2500 Nwm dla mnie poniżanie takiego typa nie jest śmieszne. Tak jakbyś dziecko wyzywał.

1

Może to i śmieszne ale szanuje to jak bardzo "za sobą" jest rodzina Murańskich.
Duch Władka wiecznie żywy xD

0

@Puyolex Kimmich, Ngolo, De Bruyne robiliby rzeź.

7

@Zoker ee tam. Dobrze jest.

0

@Borneo Muszą zdobywać mase stopniowo podczas dynamicznego treningu, żeby nie stracić szybkości. Szybka hipertrofia w ich przypadku jest głupotą.

3

Jakiś typo policzył celne ciosy w walce Kasjusza z Parkiem. Miażdżąca różnica.
https://www.wykop.pl/wpis/57661283/od-soboty-dostaje-pytania-kasjo-czy-norman-jak-pun/

1

@Yosemite Czarno widze jego zespół.

2

@adambądkowski93 Ja bym nie skreślał zarówno 17latków jak i 40letnich grajków.

0

@lukaszmatusiewicz Real, niech ciągną LaLige.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?