@Coutinho007 Camavinga to bardziej box to box typu Moriby, już bardziej defensywny wydaje sie być Locatelli. A ten Zakaria taki dobry? Bo szczerze mówiąc nie kojarze go, nadał by sie do naszej taktyki? W Betisie dobrze pyka Guido Rodriguez, może zgodziliby sie na jakąś wymiane typu Miranda + Alena za niego.
0
@Kacper1432 Bukayo Saka
3
Kane jest aktualnie chyba najbardziej kompletnym napastnikiem.
0
Romagnoli aż tak obniżył loty, że nawet na mistrzostwa go nie powołali czy jakaś kontuzja?
0
@Kamil689 Grał w Porto i Zenicie. Troche w lm pograł, kariere nie zrobił znowu taką złą.
14
@AntekGriezmann Nic nie jest wykluczone $$$. Bardziej dziwi mnie jak można być fanem PSG.
0
@Coutinho007 Camavinga to bardziej box to box typu Moriby, już bardziej defensywny wydaje sie być Locatelli. A ten Zakaria taki dobry? Bo szczerze mówiąc nie kojarze go, nadał by sie do naszej taktyki?
W Betisie dobrze pyka Guido Rodriguez, może zgodziliby sie na jakąś wymiane typu Miranda + Alena za niego.
0
@Emhyr Podbijam nikogo sensownego. Gdyby była kasa to hoho.
0
Na jak długo przed odlotem jesteście zazwyczaj na lotnisku, żeby sie spokojnie wyrobić. Chodzi mi o lot z bagażem podręcznym.
1
@bartekmess Każdy kiedyś mógł zostać gniewnym 14latkiem.
5
@bartekmess Kolega prawde pisze te Paluchy, Kiza, Szpaki siebie warci.
0
@Bobo25 Alba nie zasłużony? Moim zdaniem biorąc pod uwage calą kariere to nie jest gorszy od Pique. Gerard częściej miewał spadki formy.
0
@Pawel13sz Wolałbym jakiegoś defensywnego pomocnika. Busi już zaczyna sie gubić w ważnych meczach.
0
@Kuczek Twój poprzedni wpis robił wrażenie jakbyś nie widział nic złego w kupowaniu mopsów.
0
@Kuczek One są obciążone genetycznie przez co cierpią, rozumiesz?
Wielcy miłośnicy zwierząt a kupują mopsy bo mają taki kaprys.
0
@ProMILs To bardzo stare, napewno nie Kounde.
0
@Bogan Paris Platynov
1
Locatellim bym nie pogardził w składzie.
2
@Heheszek71 Fajne hobby.
1
@Deviler Myśle, że trener Popka ułoży mu taki gameplan, że wykorzystując swoje gabaryty powinien to wygrać.
1
Zdrowy Dembele>Depay.
Z drugiej strony Dembele nie jest zawodnikiem na którym można polegać.
0
@fart team Pudzilla
7
@Kgorecki2500 Nwm dla mnie poniżanie takiego typa nie jest śmieszne. Tak jakbyś dziecko wyzywał.
1
Może to i śmieszne ale szanuje to jak bardzo "za sobą" jest rodzina Murańskich.
Duch Władka wiecznie żywy xD
0
@Puyolex Kimmich, Ngolo, De Bruyne robiliby rzeź.
7
@Zoker ee tam. Dobrze jest.
0
@Borneo Muszą zdobywać mase stopniowo podczas dynamicznego treningu, żeby nie stracić szybkości. Szybka hipertrofia w ich przypadku jest głupotą.
3
Jakiś typo policzył celne ciosy w walce Kasjusza z Parkiem. Miażdżąca różnica.
https://www.wykop.pl/wpis/57661283/od-soboty-dostaje-pytania-kasjo-czy-norman-jak-pun/
1
@Yosemite Czarno widze jego zespół.
2
@adambądkowski93 Ja bym nie skreślał zarówno 17latków jak i 40letnich grajków.
0
@lukaszmatusiewicz Real, niech ciągną LaLige.