@RosjaninBut Tak. Sam nwm co o tym myśleć. Podczas poprzedniej kontroli w Niedziele (ten sam test z moczu) udało mi sie zaprosić policjantke na kolacje a teraz takie coś. Dodatkowo spóźniłem sie na samolot :(
@!34RC3!_0N4 Jak to możliwe, że test z moczu wyszedł pozytywny? Błędna interpretacja, niewydolne nerki? Co lepsze taki sam test z moczu miałem robiony podczas poprzedniej kontroli w niedziele i puścili mnie bez problemu.
Dzisiaj nad ranem jakaś 3:20 zatrzymała mnie niemiecka policja, zrobili narkotesty (mocz) i wykryli thc. Po uzupełnieniu domumentacji (plus wizyta u lekarza, który pobierał krew) trwającej do 6.00 musiałem zapłacić 528,50€. Za jakis miesiącc powinienem dostac inf dot wyników z krwi i ew zwrot pieniedzy jesli wynik wyjdzie negat (babka na komisariacie mowila, ze jest jakis prog ile mozna miec thc). Ogólnie nie jestem wielkim fanem palenia marihuany tzn nie przeszkadza mi, że ktoś pali ale sam nie pale zbyt często, nie lubie zwyczajnie. Ostatni raz zapaliłem 2 msc temu, kolega mnie ubłagał xD I tutaj pytanie: Skoro ostatnio zapalilem 2 msc temu (wczesniej z rok temu) to czy możliwe jest, że otrzymam zwrot pieniędzy tzn wynik testu będzie negatywny? Ci policjanci byli dla mnie niemili gdy mówiłem, że nic nie paliłem w ciągu ostatnich 3 dni, mówili, że jestem oszustem. Zapewnii, że na następny dzień będe mógł już prowadzić.
4
Z Gavim trzeba podpisać kontrakt do 2030 xD
0
@VirtuoZ Z uwagi na rozwój technologii byłoby to dużo szybciej niż w 39.
2
@NorbiTBOB Spójrz na Multiple. Wygląda jak statek kosmiczny.
2
Coraz bardziej ciesze sie, że odprowadzam podatki za granicą, a nie powinno tak być.
Chodzi mi wyłącznie o cele na jakie są one przekazywane.
9
@Chaoss Ale to zwierze ma siłe.
0
@Transu96 Dembele który gra co miesiąc.
0
Ale Gavi to potwór pod względem wydolności i zaangażowania. Nasi młodzi mają całkiem dobrze poukładane w głowie.
0
@Mr8lack Nawet z barcelońskiej pensji da rade wykarmić dziecko i puścić na jakiś Harvard.
0
Villareal fajnie piłke klei. Bardzo dobry występ Pau Torresa. Nwm czemu w kadrze E.Garcia bierze jego minuty.
2
@Pawel13sz Przy Messim wyglądałbym korzystniej.
Xavi jest minimalnie wyższy.
0
@Hubsao Kiedy ta organizacja stała sie tak słaba?
0
@JohnA Ja. Wgl zarobiony dzisiaj jestem, jest git, dobry przekaz.
1
@FCB24 Piękny Umysł. Bardzo banalna historia.
0
@AmigoBlancos Korzystałem z betclica i nie narzekam, a stacjonarnie tipico.
1
@Japonk Zobaczymy w czerwcu.
0
Barca mogłaby spróbować sięgnąć po Insigne. Fajny skrzydłowy, kwestia opłacania pensji, wymagania pewnie podobne do Depaya.
2
Znacie jakieś portale podobne do Roksy?
0
@bartas97 Wg mnie na pkt wygrał Kasjusz z dużą przewagą.
Kasjusz jest mistrzem w walce poduszkami, nwm czemu oni wszyscy godzą sie na takie rękawice.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arsenallondyn0 George Weah.
0
@AmigoBlancos Korea miała lepszą kadre.
0
@SinMistico Brozovic nie jest zły. Jak za daemo to brać.
2
Jak Pudzian ogłusza karpia.
0
@RosjaninBut Wtedy pewnie odrazu zawieźli by mnie na te z krwi.
0
@SteuerFreiMoney Nie jaram, nie ciągnie mnie do tego.
0
@RosjaninBut Tak. Sam nwm co o tym myśleć. Podczas poprzedniej kontroli w Niedziele (ten sam test z moczu) udało mi sie zaprosić policjantke na kolacje a teraz takie coś. Dodatkowo spóźniłem sie na samolot :(
1
@Kinginiesta hahaha
Pokaże im nuty Snoopa :D
0
@!34RC3!_0N4 Jak to możliwe, że test z moczu wyszedł pozytywny? Błędna interpretacja, niewydolne nerki?
Co lepsze taki sam test z moczu miałem robiony podczas poprzedniej kontroli w niedziele i puścili mnie bez problemu.
0
@clyde Oby, wyniki przyjdą na adres rodzinny xD.
0
Dzisiaj nad ranem jakaś 3:20 zatrzymała mnie niemiecka policja, zrobili narkotesty (mocz) i wykryli thc. Po uzupełnieniu domumentacji (plus wizyta u lekarza, który pobierał krew) trwającej do 6.00 musiałem zapłacić 528,50€. Za jakis miesiącc powinienem dostac inf dot wyników z krwi i ew zwrot pieniedzy jesli wynik wyjdzie negat (babka na komisariacie mowila, ze jest jakis prog ile mozna miec thc).
Ogólnie nie jestem wielkim fanem palenia marihuany tzn nie przeszkadza mi, że ktoś pali ale sam nie pale zbyt często, nie lubie zwyczajnie. Ostatni raz zapaliłem 2 msc temu, kolega mnie ubłagał xD
I tutaj pytanie: Skoro ostatnio zapalilem 2 msc temu (wczesniej z rok temu) to czy możliwe jest, że otrzymam zwrot pieniędzy tzn wynik testu będzie negatywny?
Ci policjanci byli dla mnie niemili gdy mówiłem, że nic nie paliłem w ciągu ostatnich 3 dni, mówili, że jestem oszustem.
Zapewnii, że na następny dzień będe mógł już prowadzić.