0

Lisandro Martinez też ciekawy grajek, moim zdaniem brakuje nam obrońcy tego typu w kadrze.

1

De Ligt vs Pau Torres.
Kto w obecnym sezonie spisuje sie lepiej?
Widziałem kilka meczów Pau Torresa i musze przyznać, że wyróżniał sie na tle kolegów i dziwi mnie, że w ostatnich meczach kadry Hiszpanii był tylko rezerwowym (poza Szwecją).

0

@MarcelNJ11 Daj znać. Od 2 lat mam w planach Ukraine i nie moge sie zebrać ze wzg na pandemie.

0

Coś nie tak z tą grafiką, same fejki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Varkond Podbijam.

7

Nie jest to mała kwota ale od dawna nie widzieliśmy takiej ilości młodych graczy w 1 zespole. Powoli zaczynamy składać zespół jak Borussia/wcześniej Monaco, jednak wciąż jesteśmy solidną marką i powinniśmy zatrzymać tych grajków na lata. Wyników narazie nie ma ale bardziej mi sie to podoba niż lepsze wyniki i stawianie na dziadów jak za Valverde.

4

@TylkoBarca7273 Masakra, że tak ważny przedmiot jest tak póżno gdy nastolatkowie są zmęczeni a jakaś religia czy plastyka pewnie z rana.

1

Do powrotu na top brakuje najbardziej 9ki i ze 2 obrońców.

0

Dembele sabotaż

10

Może Nike wypuści jakieś korki na rzepy LaLiga edyszyn

12

Alba MVP.



3

@Survier Jest limit graczy spoza 1 składu. Nie może wejsc za fdj.

5

@Strays77 Najgroźniejszy ofensywny zawodnik.

10

Ale by zobaczył takiego Nico na 16 metrze.

0

Dawać Ter Stegena na pivota xD

0

Villareal 5 ostatnich meczy:
5 wygranych
20 bramek strzelonych, 6 straconych
Wygrana min z Atalantą, R.Sociedad, R. Vallecano (które jest obecnie 4 w tabeli.
Jest forma.

0

@jokerfcb1899 imo najlepszy na boisku

1

@agaFCB Poza golem nie gra zbyt ciekawie.

1

@neeed The next Zinedine.

18

Ale tak ugułem Barca nie gra źle.

0

@Coutinho007 Średnio czyli dobrze :D

3

Araujo już któryś raz oddaje piłke niecelnym podaniem.

1

@Sau_Ron O Rakiticiu.

6

Tak prawde mówiąc to drugi sezon wiedźmina ssie. Można sobie najwyżej odpalić tak o do obiadku dla zabicia czasu.

0

@RMS Mam na innym kuponie ale ryzykowne bo Live pewnie wyjdzie rezerwą.

0

@RMS Villareal 1,4 na podbicie.

1

1 na Seville weszła za 50zł. Po dzisiajszym meczu każdy wynik będzie mnie satysfakcjonował oprócz remisu.

0

@Adi123456789 Gra dobrze na tle naszych obrońców ale do de Ligta jeszcze mu brakuje. Fizycznie obaj sie wyróżniają ale Holender lepiej czuje sie z piłką przy nodze.

0

@maroon Lepszy od każdego naszego obrońcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?