2

@michal26 Kup przejściówke i po problemie. Chodzi o zaoszczędzenie miejsca/wagi. Na internecie widzialem sluchawki na usb c.

8

@KrwawiaceoczyVEB Powinni go solidnie ukarac, zeby byl przkladem. Kara braku możliwości wyjazdu na mś byłaby adekwatna według mnie. Nie powinien przebywac na boiskach już od teraz do zakończenia mistrzostw.

6

@Pawel13sz Mam taki dywan.

1

Ciekawe jak Barca zapatruje się na boki obrony na następny sezon. Alba musi mieć konkurenta bo lubi łapać dołki formy a na prawej Dest przeplata słabe mecze z poprawnymi. Chyba najlepszym rozwiązaniem byłby zakup kogoś perspektywistycznego do Barcy B typu "Pedri", bo na rynku nie widzę zbytnio kogoś kto mógłby z miejsca wbić do 1 składu i nie kosztować bilion dolarów.
Na środek taki Lisandro Martinez to kozak, waleczny jak Mascherano ale technika jak u najlepszych brazoli, czasami zalatuje Marcelo pod tym względem.

2

@Kidd On już wracał po roku, wydaje się, że on ma powroty jak Reus.

0

@ToWinaSedziego Grał w podstawie a City co drugi mecz waliło po 6 bramek, Krzysztof Piątek też wykręciłby takie liczby.
Brazylijczyk umiejętności ma napewno ale jak dla mnie to nie jest 9ka do naszego systemu gry, nawet Guardiola upycha go na skrzydle. Za kwotę do max 40mln wsm kupiłbym.

2

@Kidd On już wykazywał zaawansowany poziom. Jak będzie mógł grać to napewno będzie wartością dodatnią w Barcy.

0

@ToWinaSedziego No właśnie jest sprawdzony w dużej lidze- nie sprawdził się.
Ja bym już dograł tym Aubą i Luukiem jak Sevilla go odda jeszcze sezon i w trakcie może znajdziemy jakąś perełke na 9.

1

@Yoshi94 Tak. Bo Benzema jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie.
Jedynie de Bruyne ma do niego podjazd.

2

@Kluivert_P Ronaldychno Gauczo?

1

@Qba2312 W takim razie rzeczywiście lepiej zmienić.

0

@Qba2312 Skup się na nauce.

1

@Xwowrak Też to zauważyłem ale jest jeden pozytyw z tego, że ludzie przestali upadlać się wobec profesorów albo robią to na mniejszą skalę.

0

Po co ludzie palą CBD?

0

@Kondziubarca Nie do wyjęcia z Pogoni.

0

@kibic1899 Takich skrzydłowych jak Fati, Dembele, Mbappe jest bardzo mało dlatego często chcą takie pieniądze. Gavi i Traore nie robią w 50% takiego szumu na skrzydle jak powyższa trójka.
Tacy zawodnicy jak Ferran czy Gavi są świetni ale w 11 potrzeba też stricte ofensywne i przebojowe jednostki.
Araujo jest bardzo dobrym obrońcą (musowo trzeba przedłużyć kontrakt) ale jest jednak do zastąpienia. Kounde, Pau Torres, Bastoni czy Diego Carlos to też obrońcy którzy w Barcelonie mogliby zostać jednymi z najlepszych.
Adeyemi, Antony muszą jeszcze sie rozwinąć (a to nie jest pewnik), żeby móc zastąpic Osmane.
Raphinha przydałby sie ale nie jako zastępstwo dla Dembele.
Z mojego punktu widzenia najlepszym rozwiązaniem byłoby podpisanie niestety wysokiego aczkolwiek krótkiego max 2letniego kontraktu z Dembele, w tym czasie może znajdziemy na rynku bądź w szkółce kogoś z podobnymi predyspozycjami.

5

@kibic1899 Wymień 5 skrzydłowych na poziomie Dembele których jesteśmy w stanie kupić.

1

@Mads bułki z kiełbasą

0

Ale Banana nie trzeba myć

0

@eydeem Rick and Morty top.
BoJack pod koniec nudnawy się robił.

11

Niby szkoda ale Dest jest młodziutki i może się rozwinąć.

0

@krzaken Na każdej pozycji gra słabo w repce.

0

@gmdfk w miesiąc kondycji nie zrobisz

3

Fajki, fajkami ale katowanie kompa 24/7 najbardziej zabiło mu kondycje. Niejeden wuja pod wąsem, który pali 2 paczki rotmansów + setka i 4pak dziennie zniszczyłby te dwa razy młodsze kluski bo ma cośtam wspólnego z pracą fizyczną.

1

Dawajcie, wrzućcie coś dobrego z Bartosiakiem

0

@pyra92 Tylko, że w sytuacji gdy drużynie nie idzie do 70' i potrzebuje dodatkowego bodźca to trener nie ściągnie Messiego, Neymara czy Mbappe, żeby wprowadzić nabuzowanego Adame Traore bo gwiazdeczki nie lubią być zmienianie w trakcie ich słabszego meczu. Kij ma 2 końce. Przy obecnym systemie z 5 zmianami lepiej jest mieć silną 18ke meczową niż monolit 11tu.
@daniel32778 Ale to jest kłopotliwe, tworzy podziały w szatni, zaraz podłapie ich jakiś Araujo i też powie, że chce grać wszystko od deski do deski bo jest najlepszy so w drużynie. Lepiej zabić to w zarodku. Guardiola miał farta, że Xavi, Iniesta i Messi mieli zajebiste charaktery i praktycznie nie mieli słabszych okresów gry. Stara gwardia la Masii wyznawała trochę taki "konfucjanizm piłkarski" ale nasza szkółka to był ewenement i wyjątek od reguły.

5

Jednym z większych atutów obecnej Barcy jest brak gwiazdy, która ma wielki kontrakt i "obowiązek" być najlepszym na boisku. Odrzuciłbym staranie się o Haalanda czy innego Salaha i kontynuował transfery typu Ferran Torres, Pedri z relatywnie niskimi i długimi kontraktami. Praktycznie każdy z młodych, ofensywnych zawodników Barcy jest piekielnie mocny w pressingu i tego bym się trzymał, bo to wygrywa nam mecze i nie tworzy kominów płacowych. Oby pozostało tak, że największą gwiazdą jest Xavi i ma posłuch w szatni. Ile razy słyszało się, że elita danej drużyny zwalniała trenera po kilku słabszych miesiącach gry.

2

Jedynie za rok, za darmo na max 2 lata.

1

Z Dembele podpisałbym "duży" kontrakt ale maksymalnie na 2 lata.

1

@Ojciec5tkidzieci Byłoby 2 najpotężniejszych ludzi w polsce ale niema Rydzyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?