@masq Nie każdy interesuje sie polityką więc nie szuka specjalnie informacji. Natomiast dziwne, że w tv coś takiego u nich nie jest nagłaśniane. U nas każdy o tym mówi, nie potrzeba nawet mediów. Ogólnie była w szoku.
@IronSanHybrid Nie potrzebnie. Poza tym Polska ma wielkie sukcesy w sportach nieolimpijskich jak Strongman. Takie sporty zarabiają same na siebie, mają publike pomimi, że nie są transmitowane w tv.
Ciekawi mnie jak taki Zelenski wytrzymuje to fizycznie. Pewnie zbyt dużo nie śpi, jest odpowiedzialny za los milionów ludzi, pewnie gdzieś z tyłu głowy ma fakt, że jego życie wisi na włosku. Jednak w każdym jego przemówieniu czuje jakby jego perspektywy były ograniczone wyłącznie do odparcia Rosjan, jakby zażył "Ceremonii Kambo". Jestem pod ogromnym wrażeniem tej postaci.
Prawdę mówiąc obawiam sie, że dzisiaj upadnie ukraiński rząd co doprowadzi do postawienia tam marionetki. Zachód pokazał, że nie potrafi sie zjednoczyć.
Wielki szacunek dla Rosjan którzy dużo ryzykują protestując w tym policyjnym państwie. I mela na ryj rządzącym Brukselczykom, Niemcom i Makaroniarzom. Nie potrafie sie skupić dziś na meczu.
@AbelKabel Pracowałem/mieszkałem ok rok w UK, podobnie w Niemczech, kilka msc w Holandii, w pozostałych państwach przeważnie byłem na jakimś wydarzeniu kulturalnym (nie byłem w Portugalii, Hiszpanii (na wiosnę jade), Irlandii i Islandii. W UK nie miałem bariery językowej a w Niemczech pod koniec już przeważnie się dogadywałam. Ludzie wszędzie byli dla mnie spoko. Najmniej komfortowo czułem się w Holandii ale też nie było źle. Po jakimś czasie stwierdziłem, że bardziej szczęśliwy jestem zarabiając mniej ale żyjąc w Polsce.
@meteo100 Przecież skutki blokowania ns2 będą odczuwalne dopiero za kilka lat. Nie szans na poważne sankcje jeśli lider UE pilnuje za wszelką cene własnego interesu. Blokowanie transportu sprzętu z UK to naoczne wypięcie sie na sytuacje w Ukrainie.
0
@masq Nie każdy interesuje sie polityką więc nie szuka specjalnie informacji. Natomiast dziwne, że w tv coś takiego u nich nie jest nagłaśniane. U nas każdy o tym mówi, nie potrzeba nawet mediów. Ogólnie była w szoku.
16
Już od kolejnej Rosjanki dowiaduje sie, że nic nie wie o oblężeniu Ukrainy :O
Rosyjska tv=Koreańska tv.
5
Duo Messi-Kilią zabójcze.
0
@MontelQ Ciekawe ile w tym propagandy. Oczywiście nie twierdzę, że jest w tym coś złego.
1
@MesQueUnClub96 Jeszcze 10 min.
0
@IronSanHybrid Nie potrzebnie.
Poza tym Polska ma wielkie sukcesy w sportach nieolimpijskich jak Strongman. Takie sporty zarabiają same na siebie, mają publike pomimi, że nie są transmitowane w tv.
0
@masq Przecież te wszystkie twory to stricte jedno państwo.
0
@IronSanHybrid Po co finansować niszowe sporty? Sport powinien zarabiać sam na siebie.
5
Ciekawi mnie jak taki Zelenski wytrzymuje to fizycznie. Pewnie zbyt dużo nie śpi, jest odpowiedzialny za los milionów ludzi, pewnie gdzieś z tyłu głowy ma fakt, że jego życie wisi na włosku.
Jednak w każdym jego przemówieniu czuje jakby jego perspektywy były ograniczone wyłącznie do odparcia Rosjan, jakby zażył "Ceremonii Kambo".
Jestem pod ogromnym wrażeniem tej postaci.
14
@masq Zełenski też daje rade i wg mnie nawet bardziej ryzykuje życie.
0
@kaamil1910 Na wszelki wypadek usune wpis, żeby nie siać dezinformacji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 Dzięki.
0
@Przemek2323 Mogę prosić o źródło wypowiedzi?
5
Prawdę mówiąc obawiam sie, że dzisiaj upadnie ukraiński rząd co doprowadzi do postawienia tam marionetki. Zachód pokazał, że nie potrafi sie zjednoczyć.
7
Trwa oblężenie Kijowa! :(
0
@Kusco15 Jawna dezinformacja.
0
Co musi sie stać na Ukrainie, żeby zachód im realnie pomógł?
0
Jest ktoś kto kupował złoto? Mam kilka pytań na priv.
0
@parpe Często był na siłe wystawiany na 9 gdzie kompletnie nie pasuje.
1
@PatrychoO Spartak
20
Wielki szacunek dla Rosjan którzy dużo ryzykują protestując w tym policyjnym państwie. I mela na ryj rządzącym Brukselczykom, Niemcom i Makaroniarzom.
Nie potrafie sie skupić dziś na meczu.
0
@Sapos93 dogrywka
1
@Kz1234 Gadaj co powiedziałeś do Lapcia! :D
2
@AbelKabel Pracowałem/mieszkałem ok rok w UK, podobnie w Niemczech, kilka msc w Holandii, w pozostałych państwach przeważnie byłem na jakimś wydarzeniu kulturalnym (nie byłem w Portugalii, Hiszpanii (na wiosnę jade), Irlandii i Islandii. W UK nie miałem bariery językowej a w Niemczech pod koniec już przeważnie się dogadywałam.
Ludzie wszędzie byli dla mnie spoko. Najmniej komfortowo czułem się w Holandii ale też nie było źle.
Po jakimś czasie stwierdziłem, że bardziej szczęśliwy jestem zarabiając mniej ale żyjąc w Polsce.
2
@meteo100 Przecież skutki blokowania ns2 będą odczuwalne dopiero za kilka lat. Nie szans na poważne sankcje jeśli lider UE pilnuje za wszelką cene własnego interesu. Blokowanie transportu sprzętu z UK to naoczne wypięcie sie na sytuacje w Ukrainie.
8
Brakuje odgórnej pomocy Ukrainie od UE, Niemcy od dawna są największym złem w tej strukturze.
19
@Abominacja Byłem praktycznie w każdym państwie zachodnioeuropejskim ale najlepiej czuje sie w Polsce.
0
Było porównanie dolara do euro a co myślicie o kupnie złota?
0
@Wojcio Jakie to ma znaczenie? Nie można być rosyjskojęzycznym Ukraińcem?