0

@masq Nie każdy interesuje sie polityką więc nie szuka specjalnie informacji. Natomiast dziwne, że w tv coś takiego u nich nie jest nagłaśniane. U nas każdy o tym mówi, nie potrzeba nawet mediów. Ogólnie była w szoku.

16

Już od kolejnej Rosjanki dowiaduje sie, że nic nie wie o oblężeniu Ukrainy :O
Rosyjska tv=Koreańska tv.

5

Duo Messi-Kilią zabójcze.

0

@MontelQ Ciekawe ile w tym propagandy. Oczywiście nie twierdzę, że jest w tym coś złego.

1

@MesQueUnClub96 Jeszcze 10 min.

0

@IronSanHybrid Nie potrzebnie.
Poza tym Polska ma wielkie sukcesy w sportach nieolimpijskich jak Strongman. Takie sporty zarabiają same na siebie, mają publike pomimi, że nie są transmitowane w tv.

0

@masq Przecież te wszystkie twory to stricte jedno państwo.

0

@IronSanHybrid Po co finansować niszowe sporty? Sport powinien zarabiać sam na siebie.

5

Ciekawi mnie jak taki Zelenski wytrzymuje to fizycznie. Pewnie zbyt dużo nie śpi, jest odpowiedzialny za los milionów ludzi, pewnie gdzieś z tyłu głowy ma fakt, że jego życie wisi na włosku.
Jednak w każdym jego przemówieniu czuje jakby jego perspektywy były ograniczone wyłącznie do odparcia Rosjan, jakby zażył "Ceremonii Kambo".
Jestem pod ogromnym wrażeniem tej postaci.

14

@masq Zełenski też daje rade i wg mnie nawet bardziej ryzykuje życie.

0

@kaamil1910 Na wszelki wypadek usune wpis, żeby nie siać dezinformacji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 Dzięki.

0

@Przemek2323 Mogę prosić o źródło wypowiedzi?

5

Prawdę mówiąc obawiam sie, że dzisiaj upadnie ukraiński rząd co doprowadzi do postawienia tam marionetki. Zachód pokazał, że nie potrafi sie zjednoczyć.

7

Trwa oblężenie Kijowa! :(

0

@Kusco15 Jawna dezinformacja.

0

Co musi sie stać na Ukrainie, żeby zachód im realnie pomógł?

0

Jest ktoś kto kupował złoto? Mam kilka pytań na priv.

0

@parpe Często był na siłe wystawiany na 9 gdzie kompletnie nie pasuje.

1

@PatrychoO Spartak

20

Wielki szacunek dla Rosjan którzy dużo ryzykują protestując w tym policyjnym państwie. I mela na ryj rządzącym Brukselczykom, Niemcom i Makaroniarzom.
Nie potrafie sie skupić dziś na meczu.

0

@Sapos93 dogrywka

1

@Kz1234 Gadaj co powiedziałeś do Lapcia! :D

2

@AbelKabel Pracowałem/mieszkałem ok rok w UK, podobnie w Niemczech, kilka msc w Holandii, w pozostałych państwach przeważnie byłem na jakimś wydarzeniu kulturalnym (nie byłem w Portugalii, Hiszpanii (na wiosnę jade), Irlandii i Islandii. W UK nie miałem bariery językowej a w Niemczech pod koniec już przeważnie się dogadywałam.
Ludzie wszędzie byli dla mnie spoko. Najmniej komfortowo czułem się w Holandii ale też nie było źle.
Po jakimś czasie stwierdziłem, że bardziej szczęśliwy jestem zarabiając mniej ale żyjąc w Polsce.

2

@meteo100 Przecież skutki blokowania ns2 będą odczuwalne dopiero za kilka lat. Nie szans na poważne sankcje jeśli lider UE pilnuje za wszelką cene własnego interesu. Blokowanie transportu sprzętu z UK to naoczne wypięcie sie na sytuacje w Ukrainie.

8

Brakuje odgórnej pomocy Ukrainie od UE, Niemcy od dawna są największym złem w tej strukturze.

19

@Abominacja Byłem praktycznie w każdym państwie zachodnioeuropejskim ale najlepiej czuje sie w Polsce.

0

Było porównanie dolara do euro a co myślicie o kupnie złota?

0

@Wojcio Jakie to ma znaczenie? Nie można być rosyjskojęzycznym Ukraińcem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?