Mingueza pokazuje fajną dynamike dzisiaj, na bok obrony jest troszeczke za wysoki jak na standardy Barcelońskie (choć nie tylko) ale na śo ma predyspozycje, żeby być solidnym graczem na poziomie La Liga.
@Janiama Mimo wszystko Puig zagrał lepiej niż poprzednim razem kiedy grał od 1 minuty. Chłopak talent ma. Napewno lepiej stawiać na niego niż na Pjanica.
Wyniki są średnie,mamy braki głównie w ataku i na 2 pozycjach w obronie ale u zauważalnej części kadry widać progres w stosunku do poprzedniego sezonu. Barca buduje nowy trzon zespołu, który wydaje sie mieć potencjał aby w najbliższych sezonach zastąpić starą gwardie. Tak jak nie chciałem przedwczesnego odejścia Valverde ze względu na wyniki i znajomość kadry tak nie chce odejścia Koemana po tym sezonie ze względu na fajny wpływ na kadre i już teraz jej znajomość. Jest szansa, że po sezonie przyjdą wyniki, oby finanse nie przeszkodziły zbyt bardzo.
@ObiektywnyKibic121 Nie wiem ale dosłownie przed minutą obniżyli mu ocene o 0,1 choć jestem pewien, że zmiana nastąpiła już po zakończeniu 1 połowy. Podejrzane haha
@jeyx77x Ciężka sprawa, mamy Orellane, Moribe, Monchu rozgrywa fajny sezon na wypożyczeniu a nie mamy pieniędzy. Dodatkowo pomoc wydaje sie być aktualnie naszą najlepiej obsadzoną formacją.
Manuel Locatelli wyrasta na giganta wśród defensywnych pomocników we Włoszech. Fajny z piłką, świetny w odbiorze, dobrze sie ustawia. Italiańcą szykuje sie naprawde fajna paka.
Są plotki, że Apple bierze sie za składany smartfon. Gdyby do tego doszło to kupiłbym. Pewnie kosztowałby pierdyliard djengów ale wystarczy nie kupywać warzyw przez rok i sie odłoży. Jestem fanem koncepcji składaków, szczególnie typu "Samsung Z Flip".
Mbappe troche zawodzi w ważnych meczach ale pod względem fizycznym chyba niema lepszego napastnika w topowych klubach. Pod względem umiejętności, potencjału i wpływu na gre: Sancho vs Kylian?
@Khajio A ja uważam, że byliby chętni ale Barca nie powinna go skreślaćć. Lenglet długo prezentował wysoką forme i z racji małej ilości dobrych alternatyw lewonożnych śo na rynku nie należy jeszcze go sprzedawać.
@RosjaninBut Tylko Lenglet i Umtiti to nasi lewonożni śo z czego Umtiti to wciąż zagadka jeśli chodzi o zdrowie. Upamecano jest prawonożny. Prawonożny jest również Araujo w świetnej formie, Pique który dotychczas trzymał poziom oraz Mingueza, który wydaje sie być solidnym zmiennikiem. Dayot lub Kounde to świetni śo ale musielibyśmy sie pozbyć Pique a na to sie nie zanosi.
@tomFCB Też tak myśle. Jeśli Umtiti znowu przestanie mieć na dłuższy czas problemy z kontuzjami to razem z Ronaldem mogą stworzyć piekielnie trudne do przejścia duo. Techniczni, szybcy i bardzo silni fizycznie.
0
@domin682 Był, Antek miał dłoń na spalonym. A czy był milimetrowy to nie ma żadnego znaczenia.
0
@szymonex10 Ale do Alby czy Alvesa nie miałby podjazdu.
1
Mingueza pokazuje fajną dynamike dzisiaj, na bok obrony jest troszeczke za wysoki jak na standardy Barcelońskie (choć nie tylko) ale na śo ma predyspozycje, żeby być solidnym graczem na poziomie La Liga.
1
Na projekcie wygląda na naprawdę ładny samochodzik z segmentu A. Oryginalny,elegancki i jednocześnie skromny. Włosi mają to coś pod względem estetyki, szkoda jednak, że znowu pchają na siłe silnik elektryczny. LPG a szczególnie CNG (w Polsce niestety aktualnie szczątkowo rozwinięte) również są dość ekologiczne.
https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/7848542,fiat-126-vision-samochod-elektryczny-wlochy-fiat-126p-maluch-ma-de-studio-andrea-della-vecchia.html
Zazwyczaj lubuje sie w dużych autach ale ten projekt mnie urzekł :D.
0
@Ojciec5tkidzieci Celowo piszesz "joghurt"?.
0
Wiadomo już czy na stronie tvp.sport b3dzie mozna obejrzec mecz Barcy?
7
Dobrze, że Busi czyści bo Empappbue i Najmar są szypcy.
0
@Janiama Mimo wszystko Puig zagrał lepiej niż poprzednim razem kiedy grał od 1 minuty. Chłopak talent ma. Napewno lepiej stawiać na niego niż na Pjanica.
0
@Piernik Z kolką jak najbardziej.
0
Wyniki są średnie,mamy braki głównie w ataku i na 2 pozycjach w obronie ale u zauważalnej części kadry widać progres w stosunku do poprzedniego sezonu. Barca buduje nowy trzon zespołu, który wydaje sie mieć potencjał aby w najbliższych sezonach zastąpić starą gwardie. Tak jak nie chciałem przedwczesnego odejścia Valverde ze względu na wyniki i znajomość kadry tak nie chce odejścia Koemana po tym sezonie ze względu na fajny wpływ na kadre i już teraz jej znajomość. Jest szansa, że po sezonie przyjdą wyniki, oby finanse nie przeszkodziły zbyt bardzo.
0
@Matheo1899 Sprawdzenie na kompie to jakieś grosze wyjdą. Jak jakaś pierdoła to wujek google i sam sobie wymienisz.
1
@Matheo1899 Jak najszybciej trzeba podpiąć pod komputer i zobaczyć może jakaś błachostka wyszła.
1
@amanter Nikt nie da tyle za Cou. Latem 29 lat, po kontuzji, rezerwowy w Bayernie, Barcelonie, ogromna pensja.
2
@LeoMessi1994 Jeśli Sam będzie zdrowy oraz będzie w jako takim rytmie meczowym to nie powinno być wątpliwości.
0
@Hrzan To jest fake? xD
1
@ObiektywnyKibic121 Nie wiem ale dosłownie przed minutą obniżyli mu ocene o 0,1 choć jestem pewien, że zmiana nastąpiła już po zakończeniu 1 połowy. Podejrzane haha
2
A na Sofascore najlepszym piłkarzem Barcy Rikitikinarkołyki Puig :D Aż jestem ciekawy jak działają te ich algorytmy.
5
Trinkało narazie nawet fajnie hula jak na niego. Wydaje sie być dość szybki.
0
Kurde kto Pucza przestawił.
4
Riqi Tiki Narkołyki hyhy
0
@jeyx77x Ciężka sprawa, mamy Orellane, Moribe, Monchu rozgrywa fajny sezon na wypożyczeniu a nie mamy pieniędzy. Dodatkowo pomoc wydaje sie być aktualnie naszą najlepiej obsadzoną formacją.
3
Manuel Locatelli wyrasta na giganta wśród defensywnych pomocników we Włoszech. Fajny z piłką, świetny w odbiorze, dobrze sie ustawia. Italiańcą szykuje sie naprawde fajna paka.
1
@Bartunek Że też na to nie wpadłem.
0
Są plotki, że Apple bierze sie za składany smartfon. Gdyby do tego doszło to kupiłbym. Pewnie kosztowałby pierdyliard djengów ale wystarczy nie kupywać warzyw przez rok i sie odłoży.
Jestem fanem koncepcji składaków, szczególnie typu "Samsung Z Flip".
0
Mbappe troche zawodzi w ważnych meczach ale pod względem fizycznym chyba niema lepszego napastnika w topowych klubach.
Pod względem umiejętności, potencjału i wpływu na gre: Sancho vs Kylian?
1
@Khajio A ja uważam, że byliby chętni ale Barca nie powinna go skreślaćć. Lenglet długo prezentował wysoką forme i z racji małej ilości dobrych alternatyw lewonożnych śo na rynku nie należy jeszcze go sprzedawać.
2
@RosjaninBut Tylko Lenglet i Umtiti to nasi lewonożni śo z czego Umtiti to wciąż zagadka jeśli chodzi o zdrowie. Upamecano jest prawonożny. Prawonożny jest również Araujo w świetnej formie, Pique który dotychczas trzymał poziom oraz Mingueza, który wydaje sie być solidnym zmiennikiem.
Dayot lub Kounde to świetni śo ale musielibyśmy sie pozbyć Pique a na to sie nie zanosi.
2
@jeyx77x U nich sam Kimmich da rade biegać za trzech.
4
@tomFCB Też tak myśle. Jeśli Umtiti znowu przestanie mieć na dłuższy czas problemy z kontuzjami to razem z Ronaldem mogą stworzyć piekielnie trudne do przejścia duo. Techniczni, szybcy i bardzo silni fizycznie.
3
@FC1899Barca Dla mnie od 2 sezonów najlepszy piłkarz na świecie.