@XaviHeart Stary, 2004. 3,2 benzyna. Właśnie teraz mam go u mechanika bo coś mu moc spadła. Pewnie poszło turbo albo katalizator jest zapchany ale jeszcze nie wiem, niech go obejrzą. Wcześniej miałem Hyundaia Santa Fe 2.0 diesel i diesla mieć już nie będe. Nie znam sie na mechanice i znać sie nie chce xd, dlatego troche jeździłem po mechanikach. Jedyne co moge zrobić to co roku olej zmienić i filtry wymienić :D No i następny samochód to musi wreszcie być automat bo wygoda w trasie i to max kilkuletni bo jak już pisałem mechaniki nie chce sie uczyć a na mechaników wydawać też nie chce. Tak naprawde to tą różnice w cenie między nowszym autem a starszym odbija sie u mechanika przeważnie. Nic dziwnego, że na niemieckich stronach aukcyjnych dominują diesle z przebiegami 200k+. A Polak potem sie cieszy, że kupił "taniej" xD
@Bykunn Miałem wcześniej diesla, palił tylko 8l średnio ale co dołożyłem u mechaników to moje. Teraz mam benzynke pali mi więcej ale biorąc pod uwage koszty napraw to i tak wychodze na swoje. Ale tak jak pisałem nie znam sie zbyt bardzo na autach, lubie troszeczke większe silniki bo często jeżdże autostradkami za granice.
@XaviHeart 3,7 pali średnio 11l czyli mniej niż suv którym obecnie jeżdże. Części zamienne też są w podobnej cenie. Nikt mi nic nie gadał, narazie tylko sie zastanawiam czy go kupie i troche mnie zmartwiły te filmiki na yt. Jeśli faktycznie auto wariuje tylko jeśli idiota nim jeździ to nie powinno być problemu bo sam jeżdze dość spokojnie w terenach zurbanizowanych. Na autach sie nie znam za bardzo ale te nowe Mustangi bardzo bodobają mi sie z wyglądu i ich cena też jest spk.
@!34RC3!_0N4 Gdzieśtam jeździłem bmkami kumpli i gdyby Fordzik miał takie same systemy jak w tych bmw to niema problemu. Boje sie jednak, że Amerykanie nie do końca przystosowali to autko na wąskie europejskie drogi. Mustangi są dużo tańsze niż seria 5 czy seria 3 od BMW więc systemy bezp. mogą nie być aż tak dopracowane.
Myśle troche o zakupie Mustanga rocznik 2016-2018. Wiem, że w Polsce jest tego już masa. Autko z wyglądu bardzo mi sie podoba a kosztuje mniej więcej tyle co Vv Passat. Części do niego też nie są drogie. Spalanie normalne. Narazie tylko myśle (samochód będe zmieniał latem na jakiś inny, więc dalekie planya) bo troche sie obawiam o jego systemy bezpieczeństwa esp itp. Widziałem dużo filmików na yt jak ktoś jedzie nim po prostej drodze, przygazuje a auto skręca bez woli kierowcy. Jak myślicie czy przy włączonej kontroli trakcji i esp należy sie liczyć, że samochód zafunduje nam jakiegoś figla? Nigdy nie miałem samochodu z napędem wyłącznie na tył, obecnie jeżdże suvem.
Gdyby stawiać na Puiga kosztem Coutinho to Riki już miałby fajną liczbe minut a Pedriego i tak trzeba czasami odciążać. Poza tym nie sądze, że Riki jest jakiś upośledzony w obronie, wręcz przeciwnie, ciężko zabrać mu piłke, fajnie doskakuje w pressingu. Myśle, że jako rezerwowy na pozycji 8 do tego 6 pograłby kilka meczów, czasami mógłby też wyjść na 10 (w 4231). Jeśli będziemy grali 433 to szkoda go oddawać nawet na wypożyczenie.
@lukasz9197 Meczów jest tak dużo, że jak będzie zmieniał w każdym meczu albo Pedriego albo Jonga do tego niech zagra co 3ci mecz w podstawie to uzbiera niemałą liczbe minut. 2000 spokojnie.
Chciałbym zobaczyć teraz jakiś cały mecz Umtitiego w parze z Araujo. O Puigu nawet nie wspominam bo jakoś nie chce mi sie wierzyć że Koeman da mu jakiś fajny pakiet minut jak np Minguezie.
Fajna pierwsza połowa. Barca jest bardzo dynamiczna, agresywna w odbiorze, nie brakuje kreatywności. Martin czasami nie nadąża myśleniem za kolegami ale za to nadrabia to co nie biega Messi,ten mógłby troszke częściej wypuszczać piłki do Desta na skrzydło. Ogólnie podoba mi sie klepka dzisiaj.
Brawo. Niech piłkarze wreszcie skończą z tą manią na kładzenie rąk na rywalu. Jak mnie to irytuje w B klasie gdzie takie zachowanie to standard xD. Albo gdy skrzydłowy chce sie urwać obrońcy a ten wystawia rękę przed jego klatką piersiową i go spowalnia. Na mnie działa to jak płachta na byka. Napewno przesadzam ale tak już mam, dla mnie w piłce nie powinno sie używać rąk, z grą bark w bark nie mam problemu, nawet lubie ten element gry.
@yla 5 bramek, 3 asysty, 7/10 meczów zagrał od początku. 2 bramki w 9 meczach. Aczkolwiek również uważam, że największą zaletą Depaya (tak naprawde kolejnego cofniętego napastnika, ofensywna 10) jest cena.
@Kielakowy Legia za komuny miała tylko kilka zwycięstw nwm chyba 3. Barca też obkupuje sie po Sevillach, Betisach. Ja też wsm nie lubie Bayernu ale tak po prostu bez sensownych argumentów.
0
@XaviHeart Stary, 2004. 3,2 benzyna. Właśnie teraz mam go u mechanika bo coś mu moc spadła. Pewnie poszło turbo albo katalizator jest zapchany ale jeszcze nie wiem, niech go obejrzą. Wcześniej miałem Hyundaia Santa Fe 2.0 diesel i diesla mieć już nie będe. Nie znam sie na mechanice i znać sie nie chce xd, dlatego troche jeździłem po mechanikach. Jedyne co moge zrobić to co roku olej zmienić i filtry wymienić :D
No i następny samochód to musi wreszcie być automat bo wygoda w trasie i to max kilkuletni bo jak już pisałem mechaniki nie chce sie uczyć a na mechaników wydawać też nie chce. Tak naprawde to tą różnice w cenie między nowszym autem a starszym odbija sie u mechanika przeważnie. Nic dziwnego, że na niemieckich stronach aukcyjnych dominują diesle z przebiegami 200k+. A Polak potem sie cieszy, że kupił "taniej" xD
0
@XaviHeart Vv Taureg. Auto będe zmieniał dopiero latem jak drogi będą suche :D więc jeszcze jest czasu a czasu.
1
@Bykunn Miałem wcześniej diesla, palił tylko 8l średnio ale co dołożyłem u mechaników to moje. Teraz mam benzynke pali mi więcej ale biorąc pod uwage koszty napraw to i tak wychodze na swoje.
Ale tak jak pisałem nie znam sie zbyt bardzo na autach, lubie troszeczke większe silniki bo często jeżdże autostradkami za granice.
0
@XaviHeart 3,7 pali średnio 11l czyli mniej niż suv którym obecnie jeżdże. Części zamienne też są w podobnej cenie.
Nikt mi nic nie gadał, narazie tylko sie zastanawiam czy go kupie i troche mnie zmartwiły te filmiki na yt. Jeśli faktycznie auto wariuje tylko jeśli idiota nim jeździ to nie powinno być problemu bo sam jeżdze dość spokojnie w terenach zurbanizowanych. Na autach sie nie znam za bardzo ale te nowe Mustangi bardzo bodobają mi sie z wyglądu i ich cena też jest spk.
0
@!34RC3!_0N4 Gdzieśtam jeździłem bmkami kumpli i gdyby Fordzik miał takie same systemy jak w tych bmw to niema problemu. Boje sie jednak, że Amerykanie nie do końca przystosowali to autko na wąskie europejskie drogi. Mustangi są dużo tańsze niż seria 5 czy seria 3 od BMW więc systemy bezp. mogą nie być aż tak dopracowane.
0
Myśle troche o zakupie Mustanga rocznik 2016-2018. Wiem, że w Polsce jest tego już masa. Autko z wyglądu bardzo mi sie podoba a kosztuje mniej więcej tyle co Vv Passat. Części do niego też nie są drogie. Spalanie normalne. Narazie tylko myśle (samochód będe zmieniał latem na jakiś inny, więc dalekie planya) bo troche sie obawiam o jego systemy bezpieczeństwa esp itp.
Widziałem dużo filmików na yt jak ktoś jedzie nim po prostej drodze, przygazuje a auto skręca bez woli kierowcy.
Jak myślicie czy przy włączonej kontroli trakcji i esp należy sie liczyć, że samochód zafunduje nam jakiegoś figla?
Nigdy nie miałem samochodu z napędem wyłącznie na tył, obecnie jeżdże suvem.
1
@kaamil1910 Ogólnie liga hiszpańska notuje regres.
6
Gdyby stawiać na Puiga kosztem Coutinho to Riki już miałby fajną liczbe minut a Pedriego i tak trzeba czasami odciążać. Poza tym nie sądze, że Riki jest jakiś upośledzony w obronie, wręcz przeciwnie, ciężko zabrać mu piłke, fajnie doskakuje w pressingu. Myśle, że jako rezerwowy na pozycji 8 do tego 6 pograłby kilka meczów, czasami mógłby też wyjść na 10 (w 4231). Jeśli będziemy grali 433 to szkoda go oddawać nawet na wypożyczenie.
0
Moise Kean już 8 bramek w Ligue (11meczy). Ciekawe jak będzie wyglądać jego przyszłość.
1
@Moriarty Ok nie ta pozycja ale Busi już sie pokazał w ostatnich latach z rywalami z topu w ważnych meczach.
0
@MarcelNJ11 @MarcelNJ11 Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłaby normalna sprzedaż Arthura. Te 40 mln € powinniśmy spokojnie za niego dostać.
0
@lukasz9197 Meczów jest tak dużo, że jak będzie zmieniał w każdym meczu albo Pedriego albo Jonga do tego niech zagra co 3ci mecz w podstawie to uzbiera niemałą liczbe minut. 2000 spokojnie.
0
Na tą chwile Arthur=Pjanic.
5
Chciałbym zobaczyć teraz jakiś cały mecz Umtitiego w parze z Araujo. O Puigu nawet nie wspominam bo jakoś nie chce mi sie wierzyć że Koeman da mu jakiś fajny pakiet minut jak np Minguezie.
0
Wulkan energii.
1
Zaraz zobaczymy czy wreszcie Koeman zrobi normalniejsze zmiany przy ustalonym wyniku niż jego poprzednicy.
1
Fajna pierwsza połowa. Barca jest bardzo dynamiczna, agresywna w odbiorze, nie brakuje kreatywności. Martin czasami nie nadąża myśleniem za kolegami ale za to nadrabia to co nie biega Messi,ten mógłby troszke częściej wypuszczać piłki do Desta na skrzydło. Ogólnie podoba mi sie klepka dzisiaj.
0
@Fawrf Tylko ten kontrakt...
Boje sie, że za rok odejdzie za frajer.
4
Brawo. Niech piłkarze wreszcie skończą z tą manią na kładzenie rąk na rywalu.
Jak mnie to irytuje w B klasie gdzie takie zachowanie to standard xD. Albo gdy skrzydłowy chce sie urwać obrońcy a ten wystawia rękę przed jego klatką piersiową i go spowalnia. Na mnie działa to jak płachta na byka. Napewno przesadzam ale tak już mam, dla mnie w piłce nie powinno sie używać rąk, z grą bark w bark nie mam problemu, nawet lubie ten element gry.
2
Aktualnie jest najlepszy z tego grona zawodników. Pulisic gra poprawnie, bez fajerwerków, napewno nie tak jak na niego liczyli po transferze.
5
@yla 5 bramek, 3 asysty, 7/10 meczów zagrał od początku.
2 bramki w 9 meczach.
Aczkolwiek również uważam, że największą zaletą Depaya (tak naprawde kolejnego cofniętego napastnika, ofensywna 10) jest cena.
0
@sebo939 Gdyby Rasiak grał teraz w Bayernie to też wykręciłby solidne liczby
0
@Kielakowy Legia za komuny miała tylko kilka zwycięstw nwm chyba 3. Barca też obkupuje sie po Sevillach, Betisach.
Ja też wsm nie lubie Bayernu ale tak po prostu bez sensownych argumentów.
0
Roberto 2 asysta. Gdyby był silniejszy fizycznie to klasa światowa.
2
Szkoda mi go teraz :(
0
@Patrykl145 Hahahaha. You made my day :D
0
@Rust_Cohle Elegancko słonecznik wdupiam :D
0
Czarna Perła :D
1
Ten dźwięk podłożony "kibiców" to jakaś masakra, aż uszy bolą. Tak jakby przez 90 minut mieli gwizdać non stop. Jeszcze wuwuzeli tam brakuje xD
3
Dobrze, że gra Busquets, bo bym nie oglądał xD