Bardzo twardo grają nasze rezerwy. Widać, że pod względem mentalności Pimienta odwala kawał roboty. Jak Puig i Fati grają w pierwszym też nie odpuszczają...
Puig często jest ofiarą fauli ale sam też często gra ostro i to bardzo często. W tym sezonie w Barcy B zdążył skompletować w ciągu tylko 21 meczów aż 9 zółtych kartek. Taki troche wariacik. Wiem, że mamy problem z wiekiem naszej kadry ale gdyby udało sie wykorzystać rok fo końca kontraktu Thiago to mielibyśmy całkiem przyjemną pomoc w przyszłym sezonie. Rakieta wiadomo niestety czas się pożegnać.
@messiandiniesta Osoba publiczna powinna sie szanować, nie szukać jakichś typków, żeby ich opluć. Od wymierzenia kary jest policja ewentualnie sądy. Proste jak drut.
@messiandiniesta Szpilka zbiera hejty bo jest niezwykle tępą osobą. A takie plucie ludzi jest właśnie typowe dla takich osobników. Kreuje sie na gwiazde wielkości Klitshki a poza poziomem sportowym odstaje od niego jeszcze bardziej kulturą. Takie osoby jak Szpilka powinny i na szczęście są linczowane za każdą głupote.
@Kwiatek67 To prawda, jest dość drewniany i mało podaje. Jednak aktualnie nie ma na rynku tak naprawde nikogo młodego o taki profilu jak nasz Suarez. Silnego, zawziętego dużo podającego, dużo asystującego z przyzwoitym dryblingiem i wizją gry. Erling jedyne co ma na tą chwile to zabójczy instynkt, 194 cm wzrostu (musi nauczyć sie je wykorzystywać częściej) i szybkość. Jednak kogoś takiego często brakuje u nas. Mamy problem z kontrami bo wszyscy są cofnięci, gdyby Haaland nauczył sie lepiej grać głową moglibyśmy też w razie murowania sie przeciwnika próbować egzekwować jakieś wrzutki. Isak wydeje sie być profilem dość zbliżony do Haalanda ale też półke gorszy.
@Kwiatek67 Fati i Trincao mają potencjał, a Sancho niewiele starszy ma już teraz jakość. Jednak Sancho, Griezmanna i Messiego, nie upchniemy w jednym składzie dlatego jak już koniecznie chcemy jakiś talent do ataku to może Haland? Agenta ma chytrego ale my i tak płacimy najwięcej.
W obliczu możliwości dokonania 5 zmian zostawiłbym Vidala na jeszcze sezon (lub dwa jeśli fizycznie będzie wciąż mocny) w roli jokera na ostatnie 15-30 minut.
@LuisSalvano Jeśli większość sztuk (albo i wszystkie) w stadach ma takie objawy to znaczy, że jest to standardowe zachowanie. Z obserwacji moge wysnuć teze, że bydło jest dość mocno biseksualne.
@LuisSalvano "Jest chorobą, ponieważ zwyczajnie w świecie jest anomalią" Polecam Ci zerknąć kiedyś na zachowanie bydła na kilkudziesięciohektarowych pastwiskach.
3
@Hiacynk 8/11 bramek w lidze z karnych, ale liczba asyst godna podziwu.
5
Bardzo twardo grają nasze rezerwy. Widać, że pod względem mentalności Pimienta odwala kawał roboty. Jak Puig i Fati grają w pierwszym też nie odpuszczają...
0
@ViscaBarca123 Gdzie oglądasz?
0
@Hushovt Nie trawie typa ale takie coś może zdarzyć sie każdemu.
0
Kto oprócz Vidala jest zawieszony na mecz z Napoli?
8
@KamilZ Co? .
2
Puig często jest ofiarą fauli ale sam też często gra ostro i to bardzo często.
W tym sezonie w Barcy B zdążył skompletować w ciągu tylko 21 meczów aż 9 zółtych kartek.
Taki troche wariacik. Wiem, że mamy problem z wiekiem naszej kadry ale gdyby udało sie wykorzystać rok fo końca kontraktu Thiago to mielibyśmy całkiem przyjemną pomoc w przyszłym sezonie. Rakieta wiadomo niestety czas się pożegnać.
0
Oj dzisiaj by to nie przeszło w telewizji xD
0
Jakie to aktualne :[
0
@Hakiru Kroos. .
0
@messiandiniesta Więc powinien to olać zamiast karmić kolejnych trolli.
0
@messiandiniesta Osoba publiczna powinna sie szanować, nie szukać jakichś typków, żeby ich opluć. Od wymierzenia kary jest policja ewentualnie sądy. Proste jak drut.
0
@messiandiniesta Szpilka zbiera hejty bo jest niezwykle tępą osobą. A takie plucie ludzi jest właśnie typowe dla takich osobników. Kreuje sie na gwiazde wielkości Klitshki a poza poziomem sportowym odstaje od niego jeszcze bardziej kulturą. Takie osoby jak Szpilka powinny i na szczęście są linczowane za każdą głupote.
12
A jak będzie remis to wojna.
Jedna karta grzbietem do góry, druga karta grzbietem do dołu. A tam kto wie, może nawet jopek.
12
To Żółtek chyba już nie wygra w tych wyborach. :(
2
Firpo dopiero co dołączył do nas, dajmy mu więcej czasu.
1
@Kwiatek67 To prawda, jest dość drewniany i mało podaje. Jednak aktualnie nie ma na rynku tak naprawde nikogo młodego o taki profilu jak nasz Suarez. Silnego, zawziętego dużo podającego, dużo asystującego z przyzwoitym dryblingiem i wizją gry.
Erling jedyne co ma na tą chwile to zabójczy instynkt, 194 cm wzrostu (musi nauczyć sie je wykorzystywać częściej) i szybkość. Jednak kogoś takiego często brakuje u nas. Mamy problem z kontrami bo wszyscy są cofnięci, gdyby Haaland nauczył sie lepiej grać głową moglibyśmy też w razie murowania sie przeciwnika próbować egzekwować jakieś wrzutki.
Isak wydeje sie być profilem dość zbliżony do Haalanda ale też półke gorszy.
0
@Kretok w przyszłym sezonie
1
@Kwiatek67 Fati i Trincao mają potencjał, a Sancho niewiele starszy ma już teraz jakość. Jednak Sancho, Griezmanna i Messiego, nie upchniemy w jednym składzie dlatego jak już koniecznie chcemy jakiś talent do ataku to może Haland? Agenta ma chytrego ale my i tak płacimy najwięcej.
3
@Jacu327 Co to sie staneło. No pier, nie powiem jak.
0
Co jak co ale piłka ładnie chodzi, mimo wszystko w tej fazie sezonu pasuje zabijać mecze jak najwcześniej.
7
W obliczu możliwości dokonania 5 zmian zostawiłbym Vidala na jeszcze sezon (lub dwa jeśli fizycznie będzie wciąż mocny) w roli jokera na ostatnie 15-30 minut.
0
@arraco A to można ciągnąć za koszulke i spowalniać kontre przeciwnika?
2
@LuisSalvano Nie wiem. Jestem jedynie pewien, że w przyrodzie takie skłonności są naturalne.
0
@LuisSalvano Jeśli większość sztuk (albo i wszystkie) w stadach ma takie objawy to znaczy, że jest to standardowe zachowanie. Z obserwacji moge wysnuć teze, że bydło jest dość mocno biseksualne.
0
@cules100pro Sancho :)
1
@LuisSalvano "Jest chorobą, ponieważ zwyczajnie w świecie jest anomalią"
Polecam Ci zerknąć kiedyś na zachowanie bydła na kilkudziesięciohektarowych pastwiskach.
0
@Mns21 Szkoda, że nie Mbappe w Barcie a Neymar w Realu.
0
@FC1899Barca Czasy sie nieco pozmieniały, dla mnie byłoby hańbą walczyć z zawodnikiem kilka kategorii wagowych lżejszym.
0
@Chakalaka Cena dużych ogórków tak zwanych sałaciaków oscyluje wokół 50 gr/kg w sezonie. Bywało, że cena schodziła poniżej 20gr (kilka lat temu).