@marcin62 Samymi wychowankami nigdy nie graliśmy ;) Jedynie kilka meczy. Sponsora nie mieliśmy jedynie głównego, który stanowi aktualnie jedynie ok 1/4 wart koszulki, bo ok 2/3 jest od Nike, a jest jeszcze (maly spons) beko. Brak glownego sponsora buduje marke, przez co bylismy lakomym kąskiem dla pozostalych członków.
Gdybyśmy mieli stracić mistrzostwo kosztem ogrywania Puiga, Aleni i Wague to biore to w ciemno. Rotująca pomoc Alena, Puig, Jong, Arthur. I love it. Wielu sie nie zgodzi z tym, pewnie większość ale ja zakochałem sie w Barcy opartej na wychowankach + kilku "wychowanków" jak Arthur czy Jong. Barca bez sponsora, bez afer, bez gwiazdeczek, gwizdy na hymn Hiszpanii w pk, kary za barwy oraz banery- mały kataloński świat. Wtedy zdobycie ligi mistrzów nawet po dekadzie posuchy smakowało by jak sex z pierwszą dziewczyną.
@AlvaroHanso Z Interem zagrał bardzo dobry mecz a z Realem poprawny. W takim razie dobry ten Rafinha. Żeby nie było nie jestem z jego pozostaniem ale porównanie nie trafione.
@MichalZZZ Zależy do jakiej pracy. U mnie byłbyś po pierwsze zbadany alkomatem, a potem dziękował szefowi, że nie wpuścił cie na winde koło 20 piętra aby pracować tam 12 godzin. Dzień wolnego brałbyś w ciemno.
Wielu pisze o Messim jako o cieniu zawodnika będącego sterem, żeglarzem i okrętem Barcy. Chciałbym porównać jego role w Abicelestes oraz w Barcy poprzez statystyki obronne. La Liga Przechwyty na mecz: 0,1 Próby odbioru na mecz: 0,2(60%) Wygrane pojedynki: 6.4(51%) Straty: 2.3 Faule: 0.6 Sfaulowany: 1.9
Copa America Przechwyty na mecz: 0,3 Próby odbioru na mecz: 0,8(58,3%) Wygrane pojedynki: 7.3(50%) Straty: 2.0 Faule: 0.8 Sfaulowany: 2.8
Messi gra zdecydowanie bardziej drużynowo, więcej biega, gryzie trawe ale jest jednocześnie mniej widoczny. Nie są to dobre zawody jak na jego możliwości ale wciąż jest w topce zawodników tego turnieju. Tzw paradoks Messiego, w repce obowiązuje go prawo Murphiego xD.
0
@Konradomoreno To wzdłuż czy obok?
1
@Konradomoreno Gdzie leży Brazylia? xD
0
@Janiama Ale Cannavaro to musi być.
1
@insp1re Crackovia?
0
@marcin62 Samymi wychowankami nigdy nie graliśmy ;) Jedynie kilka meczy. Sponsora nie mieliśmy jedynie głównego, który stanowi aktualnie jedynie ok 1/4 wart koszulki, bo ok 2/3 jest od Nike, a jest jeszcze (maly spons) beko. Brak glownego sponsora buduje marke, przez co bylismy lakomym kąskiem dla pozostalych członków.
0
@adamek1910 Nie bo tak trzeba, tylko bo tak chce.
0
@daniel32778 Nie bez wszystkich. Chodzi mi o powrót do koszulek z pocz Guardioli.
0
@YouShouldListenToMe Dokładnie. Bo to mistrzostwo i tamto mistrzostwo to dla mnie dwa zupełnie inne mistrzostwa. Potrafie dostrzec różnice.
1
Gdybyśmy mieli stracić mistrzostwo kosztem ogrywania Puiga, Aleni i Wague to biore to w ciemno. Rotująca pomoc Alena, Puig, Jong, Arthur. I love it. Wielu sie nie zgodzi z tym, pewnie większość ale ja zakochałem sie w Barcy opartej na wychowankach + kilku "wychowanków" jak Arthur czy Jong. Barca bez sponsora, bez afer, bez gwiazdeczek, gwizdy na hymn Hiszpanii w pk, kary za barwy oraz banery- mały kataloński świat. Wtedy zdobycie ligi mistrzów nawet po dekadzie posuchy smakowało by jak sex z pierwszą dziewczyną.
0
Obawiam sie, że Alena nie pogra sobie za dużo w pierwszym składzie i o wiele lepszą opcją byłoby wypożyczenie bądź sprzedaz z opcją odkupu.
3
@AlvaroHanso Z Interem zagrał bardzo dobry mecz a z Realem poprawny. W takim razie dobry ten Rafinha.
Żeby nie było nie jestem z jego pozostaniem ale porównanie nie trafione.
4
@Cave Jak dowiedziałem sie, że Pele nie był aż tak dobry jak o sobie mówi. 3 mistrzostwa świata na koncie a w jednych tylko miał realny udział.
1
@MichalZZZ Zależy do jakiej pracy. U mnie byłbyś po pierwsze zbadany alkomatem, a potem dziękował szefowi, że nie wpuścił cie na winde koło 20 piętra aby pracować tam 12 godzin. Dzień wolnego brałbyś w ciemno.
0
@Stanio87 Dokładnie, tym z Atleti bym nie pogardził ;)
0
@chavez Lepszy Griezmamn za 120 niz Rodrigo za 80.
1
@Kapitan hawk Czemu? Nie intetesuje sie tenisem a tez chce sie posmiac :D
1
@ArterkHD Guzior xD
A tak serio to na mnie największe wrażenie robi głos Grechuty. Szkoda, że tak wcześnie odszedł.
1
@Image Nie lubie siatkówki, wole oglądać Zagłębie SOSnowiec.
3
@MaTt_BarcaFan Kupujemy półśrodki za ponad 100
2
@libeD_esihcoC Ale w czym ci to przeszkadza?
0
Jakis fajny miniserial? Ostatnio oglądałem Czarnobyl.
1
@Walilko Przecież to samo napisałem, a Virgila za 140 baniek teraz nie kupisz :)
5
@barteq Cena przez kontuzje. Zdrowy jest w topce i nie opłaca sie go sprzedawać nawet za 100.
0
@kamilek20039 Jutro 12h na budowie :(
0
@JaSzymon Ajax xD
4
@Rewolucja123 Dembele udowodnil swoją wartość w 3 ligach, a Asensio miał jedynie krótki dobry moment i przebłyski.
4
@messi564 Nie ma co ukrywać, że Beckham ma ten styl.
3
Wielu pisze o Messim jako o cieniu zawodnika będącego sterem, żeglarzem i okrętem Barcy. Chciałbym porównać jego role w Abicelestes oraz w Barcy poprzez statystyki obronne.
La Liga
Przechwyty na mecz: 0,1
Próby odbioru na mecz: 0,2(60%)
Wygrane pojedynki: 6.4(51%)
Straty: 2.3
Faule: 0.6
Sfaulowany: 1.9
Copa America
Przechwyty na mecz: 0,3
Próby odbioru na mecz: 0,8(58,3%)
Wygrane pojedynki: 7.3(50%)
Straty: 2.0
Faule: 0.8
Sfaulowany: 2.8
Messi gra zdecydowanie bardziej drużynowo, więcej biega, gryzie trawe ale jest jednocześnie mniej widoczny. Nie są to dobre zawody jak na jego możliwości ale wciąż jest w topce zawodników tego turnieju. Tzw paradoks Messiego, w repce obowiązuje go prawo Murphiego xD.
0
@Kubsoleon Bardzo prawdopodobne jest, że odpadną z Brazylią.
1
@FCB24 Israel vs Ośmiornica, każda Cormiera z Jonesem, Khabib z Mc Gregorem.