@masq 32 lata, czyli jeszcze sporo przed nim, min 3 lata w topce o ile mu nie odwali, Umtiti nie bedzie rezerwowym, Lenglet nie ma podstaw, zeby byc na lawce.
Jeszcze będziemy żałowali, że nie wzieliśmy Rodriego. Dobrych def pomocników nadających sie nie za Busiego nie ma zbyt wielu, bowiem def pomocnik w 433 a 442 (Arthur, de Jong...) to nie to samo. Takich jak Rodri jest kilku, a w jego wieku tylko on mi przychodzi do głowy. Sampera kontuzje zjadły a Ndidi zbyt drewniany.
@nowakinho Raczej taki standard jeśli weźmiemy pod uwagę buty na lato. Ładne i naprawde przewiewne są Nike Tanjun, ja mam zielone (najładniejsze wg mnie), dałem za nie rok temu 250 teraz pewnie ponizej 200 znajdziesz. Polecam, dodatkowo pasują prawie do wszystkiego. Flyknit>siatka wytrzymalosc Siatka>Flyknit przewiewnosc (ogolnie)
De Jong, Antek, Rodri, Ligt, F. Luis lub N. Monreal ~340 Rakitic, Cillisen, Rafa, Denis, Gomes, Cou, Malcom, Palencia, Cucu~ 260 i jakos mozna ten sezon zaczynać. Tylko zastanawiamy sie z Bartomeu czy nie dać jeszcze szansy Cou. Bo mówiłem mu, żeby do pomocy go dać.
Anglia ma lepszych pomocników i bocznych obrońców na ławie niż w podstawie. Ale ogólnie kadra bardzo szeroka, każdą pozycje można porządnie obsadzić trzema zawodnikami. Kadrowo lepiej stoją chyba tylko Brazylia i Francja. Hiszpania i Niemcy troszke słabiej.
0
@JaSzymon Idealny kandytad do wejścia w buty Hazarda. Troche inna charakterystyka ale pozycja ta sama, wgl papiery na wielkie granie.
0
@blaugrana1980 Co jak co ale takie kursy coś znaczą...
0
@Coutinho007 Aaa. Niestety nie kojarze ;)
0
@Coutinho007 Przepraszam. Jaki Namek?
0
@stepien121 Nie pójdą na to. Kimmich jest najlepszy na po i moim zdaniem w calym Bayernie oraz imo w calej Bundeslidze.
0
@masq Zobaczysz w przyszlym sezonie. On nie macharakteru na ławe.
0
@masq 32 lata, czyli jeszcze sporo przed nim, min 3 lata w topce o ile mu nie odwali, Umtiti nie bedzie rezerwowym, Lenglet nie ma podstaw, zeby byc na lawce.
1
@Avada Kedavra Już widze jak któryś Lenglet, Umtiti, Pique albo Ligt zgadzają sie być rezerwowymi...
0
@masq Pewnie dlatego chce tak dużo kasy. Gdyby środek obrony nie był tak konkurencyjny u nas to juz bysmy go zakontraktowali.
1
@Granto Przez pół sezonu go zjada, przez pozostałe pół leczy kontuzje i robi afery.
2
Mbappe>>>Neymar(200)+Griezmann (120).
1
@kerouac Jones, Żelazny Mike lub Prince Hamed.
1
@daniel32778 W punkt. Sąsiad ma takiego samego (20 kuni mniej), ale jego mniej pali, jest czysty w środku i rzadIej sie psuje.
0
@Kamiloza91 .
0
@SeeleyBooth Ndombele to bardziej pozycja Arthura lub de Jonga.
1
Jeszcze będziemy żałowali, że nie wzieliśmy Rodriego. Dobrych def pomocników nadających sie nie za Busiego nie ma zbyt wielu, bowiem def pomocnik w 433 a 442 (Arthur, de Jong...) to nie to samo. Takich jak Rodri jest kilku, a w jego wieku tylko on mi przychodzi do głowy. Sampera kontuzje zjadły a Ndidi zbyt drewniany.
0
@czosnekfcb Hyhy.
1
@Coutinho007 I Busquets '(
0
Dziwi mnie dlaczego Barca nie interesowała sie Thorganem Hazardem.
0
Wg waszych preferencicji, Gabriel Jesus vs Griezmann jako alternatywa/następca/rezerwowy za Suareza w przyszłym sezonie?
7
@Ghotti Lodówke otworzył
0
@nowakinho Raczej taki standard jeśli weźmiemy pod uwagę buty na lato. Ładne i naprawde przewiewne są Nike Tanjun, ja mam zielone (najładniejsze wg mnie), dałem za nie rok temu 250 teraz pewnie ponizej 200 znajdziesz. Polecam, dodatkowo pasują prawie do wszystkiego.
Flyknit>siatka wytrzymalosc
Siatka>Flyknit przewiewnosc (ogolnie)
0
@nowakinho Moim zdaniem fajny kompromis pomiędzy "oddychaniem" a trwałością materiału. Miałem Jordany z tego, polecam.
0
@Skila_nie_kupisz I czemu akurat jego odejscie swiadczy o tym, że La Masia schodzi z pierwszego planu skoro nigdy w niej nie był?
0
@lambard Bardziej Monaco wolało go sprzedać nam niż ligowemu rywalowi. Nam chcieli go puscic taniej, kiedy dowiedzieli sie o zainteresowaniu PSG.
0
@Szulc091 Co ma Todibo do La Masii?
0
@Azi Co to za rewolucja skoro Messi i tak jest trenerem
1
@klopx Szkoda, że Valdes skończył kariere. Styl zna :D
0
De Jong, Antek, Rodri, Ligt, F. Luis lub N. Monreal ~340
Rakitic, Cillisen, Rafa, Denis, Gomes, Cou, Malcom, Palencia, Cucu~ 260 i jakos mozna ten sezon zaczynać.
Tylko zastanawiamy sie z Bartomeu czy nie dać jeszcze szansy Cou. Bo mówiłem mu, żeby do pomocy go dać.
0
Anglia ma lepszych pomocników i bocznych obrońców na ławie niż w podstawie. Ale ogólnie kadra bardzo szeroka, każdą pozycje można porządnie obsadzić trzema zawodnikami. Kadrowo lepiej stoją chyba tylko Brazylia i Francja. Hiszpania i Niemcy troszke słabiej.