0

@JordiElNino Bora 1.9 tdi :)

0

@Maciej061 od Parisa
.

3

Co jak co ale taki Willian na ławie byłby kozak. Doświadczony choć 3 lata na najwyższym poziome powinien spokojnie dograć, pod względem umiejętności wciąż jest maszina, bardzo rzadko miewa zniżki formy. Z racji wieku nie powinien płakać jak trocho posiedzi na razerwie, to ostatnia szansa dla niego na duży kontrakt.

1

@malyras iksde .

3

@ArdoFCB Lippy and Messy. Tego Messiego nie cierpiały polskie dzieci.

0

@NeroTFP Spytaj sie Chińczyków.

0

@Ratamahatta Weź pod uwagę, że 10 jest Meunier....

0

Jest tutaj ktoś kto ma swój własny kantor wymiany walut? Mam kilka pytań na priv.

0

@badej60 W tej kwestii jestem dość kontrowersyjny i dla mnie era Raya jest dość półprofesjolna w porównaniu do czasów choćby Lenoxa, Hollyfielda. Widać to chocby po rozmiarach ówczesnych ciężkich.

0

@badej60 O panie gratuluje znajomości historii, ja niestety kojarze to nazwisko tylko z filmu gdzie był przeciwnikiem Wściekłego Byka świetnie zagranego przez De Niro.

0

Najlepszy bokser w historii bez podziału na kategorie?
Biorąc pod uwage prime time (niech będzie od roku do 5 lat).

0

@DLFCB Trójka. .

0

@Goh p30 pro uzywke

0

@pluszek Te maski mają przede wszystkim chronić Twoje otoczenie a nie Ciebie. Maska wyłapie większość kropelek z ewentualnego niekontrolowanego "plusku" podczas kichnięcia lub kaszlu (do tego ludzie ogra. Jest to bardzo duży postęp poczyniony niewielkim kosztem. A na pełną ochrone przed wirusem możesz liczyć jedynie jeśli zaszyjesz sie na jakimś odludziu, nawet kombinezony nie dają 100%, dlatego sztuką jest znalezienie mało-restrykcyjnych środków.

1

Świetny pomysł z maskami, myślałem,ze wejdzie to wcześniej. Natomiast przedłużenie restrykcji gospodarczych to kolejny wielki cios w naszą i tak już ledwo zipiącą gospodarke :(
Wszystkim, którzy mają jakieś większe oszczędności polecam je jak najszybciej zaamortyzować lub kupić coś nad czym sie zastanawialiscie od lat.

1

@Nieznajomy To dostaną po 200zl.

1

@Commando W kswestii nie zarażania innych są dość skuteczne.

6

@Bykunn Ta sytuacja zaczyna przypominać "Folwark Zwierzęcy", gdzie PIS to świnie.

1

@Kubox Problemy z oddychaniem.

0

@MichalZZZ Na lotniskach niby pustki ale ludzie trzymają sporo ponad 2 m odstępu od siebie. Nie ma wolnego miejsca na około, żeby sie przespać, to kacnołem sb na środku pod filarem, usnąłem przy książce i kazali mi spadać gdzies na bok.

0

@MichalZZZ Nie śpie bo policja mnie obudziła na lotnisku.

0

@Barca1992 Też o tym słyszałem, napewno jest to mniej niż 2%, jednak wszelkie statystyki preferuje interpretować sam.

0

Ma ktoś linka do jakiejś stronki gdzie będe mógł porównać tempo zgonów na świecie przed pandemią i w trakcie pandemii cov19?

0

@reloaded Cristiano Ronaldo jak miał 18-22 lat, mielibyśmy najlepsze skrzydła przez dekade. Poza tym taki tytan pracy świetnie wpływa na prace reszty zespołu.

0

@SeeleyBooth Dobra. Jesli zagra min 3 sezony u nas usuwam konto, jesli odejdzie po nastepnym sezonie lub wczesniej Ty usuwasz. Wchodzisz?

1

Przynajmniej cena za Cou skoczy.

1

@Kwiatek67 65 na lewym, 57 na prawym wg Transfermarkt. W tym sez w lidze 7 na lewym, 13 na prawym. Prawonozny, czyli raczej lewe skrzydlo bardziej naturalne.

0

@Kwiatek67 3. Sancho.

1

@SeeleyBooth Nie zdziwie sie jak będzie nowym Douglasem, obym sie mylił.

1

@kerouac Lipsk o ile awansuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?