1

@SuperGamon Hej, to bardzo miłe, że mimo to odpisałeś. Pozdrawiam :D

0

@MESSIah16 Lepper i K. Morawiecki, nie za poglądy ale za aktywną i szczerą walke z postkomuną.

2

Tak czy inaczej nie wyobrażam sobie przyszłego sezonu bez nowej 9ki w podstawie. Prawdopodobnie Griez nie nadaje się na tą pozycje w 433 u nas. Jeśli nagle nie znajdziemy jakiegoś hiper mega talentu to bedzie trzeba znowu odpalic ładny grosz :(

0

@kibic1899 Wcale, że nie jest taki tani (4,92) Jeśli okaże sie, że wyjdą bez porozumienia (oby nie) to nie zdziwie sie jak przez kilka miesiecy bedzie oscylowal kolo 4zl.

0

@Mizander Wiadome ;) Musze to zrobić, jednak samemu nie mam zamiaru tam leciec a na tą chwile moich kolegów na to nie stać. Bieda xD

0

@Odesseiron Rozumiem. Pewnie za niedlugo skusze sie na taki wyjazd. Po prostu nie spodziewalem sie tej ceny w tym meczu ale to pewnie standard w LM.

0

@Odesseiron Dziękuje. Czyli jednak obejde sie smakiem :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SuperGamon A wiesz moze ile kosztują najtansze bilety na mecz w Pradze albo masz jakiegos linka do tego?

0

Siema. Mam pytanko. Nigdy jeszcze nie bylem na meczu Barcy a chcialbym pojechac z kilkoma kumplami na mecz w Pradze. Czy bilety są jeszcze dąstępne i ile kosztują najtańsze. Jak przeglądałem na jednej stronie widzialem jakies za 2000 i niestety nie wszystkich z naszej grupy stac na taki wydatek, spodziewalem sie czegos w granicach 250 zl. Jestem mocno nie doinformowany, w zyciu bylem tylko na kilku meczach lokalnej ekstraklasy xD

0

Kimmich vs Arnold? Kto aktualnie jest najlepszym po?

0

@Borneo Myśle, że nie jest to zawodnik który musi udowadniac swoją jakosc. Nwm jedynie co z kontuzjami.

0

@Leon15 Trudno znaleźć dobrego lewonoznego kandydata za niego.

1

Co myslicie o przyszlosci Umtitiego w Barcy?

1

@nadachu Moim zdaniem Dembele potrafi dawać galante piłeczki, w Borussi bardzo często grał jako ofensywny pomocnik oraz zwrotnoaci tez mu nie mozna odmowic (chocby drybling w meczu z Totkami.

0

@czarnatom U nas też Cou miał dobry start, zdecydowanie za wcześnie na ocene jego gry.

1

@nvidd Dobre chłopaki reprezentują biede.

0

@damiano996 Dopóki mamy Messiego nie jestesmy United.

0

@rainyy Na srodku ataku zle, na skrzydle zle. Nie powinnismy ustawiac druzyny pod Francuza.

1

2

@masq spk .

1

Jak zagrak fati?
Cos poza golem i asysta?

0

Najlepiej dla Ansu byłoby narazie w Barcie B+ powołania do pierwszej. W 3 lidze grałby już z dorosłymi, mocnymi fizycznie grajkami. Na 1 druzyne jest za szybko, niech gra w PK lub grupie lm jesli uda nam sie szybko zapewnic awans oraz niech wchodzi czasami z lawki w lidze.

1

@Mathew86 Tylko Pjanica i Matuidiego w formie mozna porownac do Rakiety.

0

@Criss18Barca Fati :)

0

@Veil5ide Todibo ma 19 lat a Valverde powoływał na mecze 22letnich graczy z rezerw.

0

@jacobFCB Chciałbym to zobaczyć. Ciekawy też jestem jak potoczyłaby sie historia współczesnej piłki gdyby Ronaldo dołączył do Barcy zamiast United. Mieć Messiego i Ronaldo w jednej drużynie przez 15 lat. Kosmos.

0

Orientuje sie ktoś ile około może kosztować przejazd Uberem w Anglii na trasie 110 mil? Wg kalkulatora na ich stronie 120-160 funtów, da sie jakos taniej?

0

Moim zdaniem Antek przygaśnie przy Messim. Niestety zajmują podobne sfery na boisku, lubią być głównymi rozgrywającymi. Przygaśnie, ale i tak o lepszego kompana dla Messiego ciężko bo Griezz jest jednak pracowity jak np Suarez dzięki czemu troche zmieni role i da rade. Widze wiele analogii pomiedzy transf Suareza i Antuana, podobny wiek przy transf podobna pozycja, pracowitosc. Moze troszke roznia sie war fiz, Suarez wyzszy a Griez bardziej techniczny. Suarez w Live rozgrywal duzo wiecej niz w Barcy ale dal rade sie zaadaptowac bo jest bardzo inteligentny jak nasz nowy nabytek z Atleti.

3

@Katalończyk 99 Trenowałem prawe przedramie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?