Tak czy inaczej nie wyobrażam sobie przyszłego sezonu bez nowej 9ki w podstawie. Prawdopodobnie Griez nie nadaje się na tą pozycje w 433 u nas. Jeśli nagle nie znajdziemy jakiegoś hiper mega talentu to bedzie trzeba znowu odpalic ładny grosz :(
@kibic1899 Wcale, że nie jest taki tani (4,92) Jeśli okaże sie, że wyjdą bez porozumienia (oby nie) to nie zdziwie sie jak przez kilka miesiecy bedzie oscylowal kolo 4zl.
Siema. Mam pytanko. Nigdy jeszcze nie bylem na meczu Barcy a chcialbym pojechac z kilkoma kumplami na mecz w Pradze. Czy bilety są jeszcze dąstępne i ile kosztują najtańsze. Jak przeglądałem na jednej stronie widzialem jakies za 2000 i niestety nie wszystkich z naszej grupy stac na taki wydatek, spodziewalem sie czegos w granicach 250 zl. Jestem mocno nie doinformowany, w zyciu bylem tylko na kilku meczach lokalnej ekstraklasy xD
@nadachu Moim zdaniem Dembele potrafi dawać galante piłeczki, w Borussi bardzo często grał jako ofensywny pomocnik oraz zwrotnoaci tez mu nie mozna odmowic (chocby drybling w meczu z Totkami.
Najlepiej dla Ansu byłoby narazie w Barcie B+ powołania do pierwszej. W 3 lidze grałby już z dorosłymi, mocnymi fizycznie grajkami. Na 1 druzyne jest za szybko, niech gra w PK lub grupie lm jesli uda nam sie szybko zapewnic awans oraz niech wchodzi czasami z lawki w lidze.
@jacobFCB Chciałbym to zobaczyć. Ciekawy też jestem jak potoczyłaby sie historia współczesnej piłki gdyby Ronaldo dołączył do Barcy zamiast United. Mieć Messiego i Ronaldo w jednej drużynie przez 15 lat. Kosmos.
Orientuje sie ktoś ile około może kosztować przejazd Uberem w Anglii na trasie 110 mil? Wg kalkulatora na ich stronie 120-160 funtów, da sie jakos taniej?
Moim zdaniem Antek przygaśnie przy Messim. Niestety zajmują podobne sfery na boisku, lubią być głównymi rozgrywającymi. Przygaśnie, ale i tak o lepszego kompana dla Messiego ciężko bo Griezz jest jednak pracowity jak np Suarez dzięki czemu troche zmieni role i da rade. Widze wiele analogii pomiedzy transf Suareza i Antuana, podobny wiek przy transf podobna pozycja, pracowitosc. Moze troszke roznia sie war fiz, Suarez wyzszy a Griez bardziej techniczny. Suarez w Live rozgrywal duzo wiecej niz w Barcy ale dal rade sie zaadaptowac bo jest bardzo inteligentny jak nasz nowy nabytek z Atleti.
1
@SuperGamon Hej, to bardzo miłe, że mimo to odpisałeś. Pozdrawiam :D
0
@MESSIah16 Lepper i K. Morawiecki, nie za poglądy ale za aktywną i szczerą walke z postkomuną.
2
Tak czy inaczej nie wyobrażam sobie przyszłego sezonu bez nowej 9ki w podstawie. Prawdopodobnie Griez nie nadaje się na tą pozycje w 433 u nas. Jeśli nagle nie znajdziemy jakiegoś hiper mega talentu to bedzie trzeba znowu odpalic ładny grosz :(
0
@kibic1899 Wcale, że nie jest taki tani (4,92) Jeśli okaże sie, że wyjdą bez porozumienia (oby nie) to nie zdziwie sie jak przez kilka miesiecy bedzie oscylowal kolo 4zl.
0
@Mizander Wiadome ;) Musze to zrobić, jednak samemu nie mam zamiaru tam leciec a na tą chwile moich kolegów na to nie stać. Bieda xD
0
@Odesseiron Rozumiem. Pewnie za niedlugo skusze sie na taki wyjazd. Po prostu nie spodziewalem sie tej ceny w tym meczu ale to pewnie standard w LM.
0
@Odesseiron Dziękuje. Czyli jednak obejde sie smakiem :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SuperGamon A wiesz moze ile kosztują najtansze bilety na mecz w Pradze albo masz jakiegos linka do tego?
0
Siema. Mam pytanko. Nigdy jeszcze nie bylem na meczu Barcy a chcialbym pojechac z kilkoma kumplami na mecz w Pradze. Czy bilety są jeszcze dąstępne i ile kosztują najtańsze. Jak przeglądałem na jednej stronie widzialem jakies za 2000 i niestety nie wszystkich z naszej grupy stac na taki wydatek, spodziewalem sie czegos w granicach 250 zl. Jestem mocno nie doinformowany, w zyciu bylem tylko na kilku meczach lokalnej ekstraklasy xD
0
Kimmich vs Arnold? Kto aktualnie jest najlepszym po?
0
@Borneo Myśle, że nie jest to zawodnik który musi udowadniac swoją jakosc. Nwm jedynie co z kontuzjami.
0
@Leon15 Trudno znaleźć dobrego lewonoznego kandydata za niego.
1
Co myslicie o przyszlosci Umtitiego w Barcy?
1
@nadachu Moim zdaniem Dembele potrafi dawać galante piłeczki, w Borussi bardzo często grał jako ofensywny pomocnik oraz zwrotnoaci tez mu nie mozna odmowic (chocby drybling w meczu z Totkami.
0
@czarnatom U nas też Cou miał dobry start, zdecydowanie za wcześnie na ocene jego gry.
1
@nvidd Dobre chłopaki reprezentują biede.
0
@damiano996 Dopóki mamy Messiego nie jestesmy United.
0
@rainyy Na srodku ataku zle, na skrzydle zle. Nie powinnismy ustawiac druzyny pod Francuza.
1
@KamQiX @Coutinho007 @Commando @masq dziena.
2
@masq spk .
1
Jak zagrak fati?
Cos poza golem i asysta?
0
Najlepiej dla Ansu byłoby narazie w Barcie B+ powołania do pierwszej. W 3 lidze grałby już z dorosłymi, mocnymi fizycznie grajkami. Na 1 druzyne jest za szybko, niech gra w PK lub grupie lm jesli uda nam sie szybko zapewnic awans oraz niech wchodzi czasami z lawki w lidze.
1
@Mathew86 Tylko Pjanica i Matuidiego w formie mozna porownac do Rakiety.
0
@Criss18Barca Fati :)
0
@Veil5ide Todibo ma 19 lat a Valverde powoływał na mecze 22letnich graczy z rezerw.
0
@jacobFCB Chciałbym to zobaczyć. Ciekawy też jestem jak potoczyłaby sie historia współczesnej piłki gdyby Ronaldo dołączył do Barcy zamiast United. Mieć Messiego i Ronaldo w jednej drużynie przez 15 lat. Kosmos.
0
Orientuje sie ktoś ile około może kosztować przejazd Uberem w Anglii na trasie 110 mil? Wg kalkulatora na ich stronie 120-160 funtów, da sie jakos taniej?
0
Moim zdaniem Antek przygaśnie przy Messim. Niestety zajmują podobne sfery na boisku, lubią być głównymi rozgrywającymi. Przygaśnie, ale i tak o lepszego kompana dla Messiego ciężko bo Griezz jest jednak pracowity jak np Suarez dzięki czemu troche zmieni role i da rade. Widze wiele analogii pomiedzy transf Suareza i Antuana, podobny wiek przy transf podobna pozycja, pracowitosc. Moze troszke roznia sie war fiz, Suarez wyzszy a Griez bardziej techniczny. Suarez w Live rozgrywal duzo wiecej niz w Barcy ale dal rade sie zaadaptowac bo jest bardzo inteligentny jak nasz nowy nabytek z Atleti.
3
@Katalończyk 99 Trenowałem prawe przedramie